» »

Robotski sesalnik

Robotski sesalnik

Temo vidijo: vsi
««
16 / 90
»»

Andy9 ::

Gledam internetno trgovino MiShop iz Nove Gorice, kjer imajo dvojko za 499€ in dve leti garancije. Če še malo pade cena, bi kar naročil...

tomy5 ::

billy je izjavil:

375 je z davkom, carino, etc, ali čista nabavna cena iz kitajske?


Carine na sesalnike je 2,2% v EU.
+ DDV če je uvoz v EU

FireSnake ::

iRobot Roomba 860 za 349€

Tole je pa kar vredu nakup.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

billy ::

tomy5 je izjavil:

billy je izjavil:

375 je z davkom, carino, etc, ali čista nabavna cena iz kitajske?


Carine na sesalnike je 2,2% v EU.
+ DDV če je uvoz v EU


Pomeni če bi bilo vse uradno, bi bila cena 467 z vsemi davki in carinami. Potem pa je tu še nekaj mesa ki ga rabi trgovec zaradi servisa, pa niti ni več tako drago, če ga MV prodaja po 570?

Saj, če se gleda neto cene, je vse pri nas drago, ampak pač uradni trgovci morajo delati vse "by the book". Rabata pa itak nimajo nič, ker prodajo zanemarljivo količino.

krop ::

tomy5 je izjavil:

krop je izjavil:

Naročil 9.11 še skoz čakam :(


Kje si pa naročil ?


GB

          ::

Kaj priporočate za nakup rezervnih delov za Roombo? Potrebujem čistilno glavo za serijo 500/600/700.

meho7 ::

Danes koncno dobil robota - narocen 21ga Novembra medtem ko tablico se vedno cakam - narocena 11ga Novembra :))

gtx970op ::

Jaz sem zelo zadovoljen z xiaomi robotskim sesalcem prve generacije... Zdaj pa še razmišljam o tem:

https://www.gearbest.com/robot-vacuum/p...

z kodo: EUWHOUSE9%OFF
Je potem 123,5EUR skupaj s poštnino z EU werehouse... in bi naj v dveh tednih prišlo na dom :D
EDIT: Naročil :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gtx970op ()

mat xxl ::

GTX970op tega za okna se dobi tudi ceneje, jaz sem ga na Gearbest naročil malo pred noim letom je prišel z zavarovano pošiljko z vsemimi skonti 90 eur , žal ga še nisem dobil, da bi ga lahko sprobal.....

DarwiN ::

ROFL, pejte v rit, no. To je pa že too much. Niti več za v kategorijo "first world problems".



Če je to uporabno, potem pa naj me koklja ...
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Tomson ::

Sam sem ga naročil konec novembra, je bil v akciji v EU skladišču za 79€ ... Lahko pripnem kakšen video, kako zadeva deluje in podam nekaj vtisov, kako se obnese ... Proti večeru, ko pridem do domačega računalnika ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

mat xxl ::

Le izvoli, me zelo zanima..., kako je v praksi, ker sem bil tudi jaz velik skeptik, kot Darwin, potem sem pa teste gledal pa je 90% ljudi zelo navdušenih, ne le zadovoljnih, sem se pa odločil, da sprobam....

čAKAMO ..............

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mat xxl ()

flyko ::

Sam sem naročil tega roborock S50 (mi 2nd generation). Presenečen sem nad dnevno količino prahu, ki ga pobere po hiši in dejansko je manj prašno. Aplikacija Mi home je na čase res malo "bukova", ne zapomni si recimo zemljevida, vse funkcije niso prevedene v angleščino,...
Sam sesalec pa deluje odlično, po prostoru se sprehaja učinkovito. Težavo ima edino z preprogo, ki je mehkejša in ima daljše ščetine. Tako, da ga priporočam.

Aja, pa še to. Te naprave so bolj vzdrževalci čiščenja in ne čistilne naprave. Tako, da madežev od pasjih tačk in podobno ta funkcija brisanja ne odstrani (niti ni za pričakovati, na način, kot deluje), za dalj trajajočo čistočo pa poskrbi odlično.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: flyko ()

Uporabnix ::

Ja, fajn je imeti še nekaj takega:

Plus klasični sesalec za po kotih, višinah in skrivališčih.

krop ::

krop je izjavil:

tomy5 je izjavil:

krop je izjavil:

Naročil 9.11 še skoz čakam :(


Kje si pa naročil ?


GB


Sm odprl ticket na GB is so mi odgovorili tole:

Gearbest Customer Support At01/17/2018 00:52:54






We apologize for this delay and sincerely regret to hear that you have not received your order.

After reviewing your order in detail, we have found that you haven't purchased any insurance during the check-out. Please understand that in such case we can only compensate you partially.



The shipping company is actually responsible for this loss which is sadly beyond our control.

Please review in detail our shipping and insurance policy in our terms and conditions here: http://www.gearbest.com/about/terms-and...



However, as you are a valuable customer, we are willing to help you the best way we possibly can.

Here are the best solutions we can offer you in this situation:

1) Resend the item upon repaying 50% of the order value.

In this case we will send you an invoice to submit the payment of 104USD via PayPal.

Please confirm your exact shipping address in this format:

Consignee Name:

Detailed Address:

City:

State (Province):

Postal Code:

Country:

Phone Number:



2) Partial refund to your Wallet as store credit.

We can refund 155USD as a gesture of good will to your Wallet and exceptionally reward you with extra points (You will receive 2 points for every 1 USD. For example 3 USD will gain you 6 points).



You can use both your Wallet and points to purchase your future products.

Learn more about wallet benefits : http://www.gearbest.com/m-article.htm?i...

Learn more about points benefits : http://www.gearbest.com/about/about-poi...



3) Partial refund to your original payment account.

In this case, we can refund 155USD to your original payment account.

Kindly let us know your decision.

Once again we apologize for any inconvenience caused.

Ima kdo kakšen predlog kaj narediti? Počakam še malo, odprem dispute na paypal?

Okapi ::

Ne pristani na nič drugega kot vrnitev vsega plačila. Če ne bodo hoteli, greš na paypal.
Če prodajalec pošilja brez sledenja in/ali zavarovanje, to počne na lastno odgovornost.

Tomson ::

Je tudi možno da bo pošijka še prišla, do 3 mesece ni nič nenavadnega. Sam sem pred kratkim dobil eno pošiljko po 4 mesecih, lol, poslano v septembru, ampak ta je bila res ekstremna ... Sicer pa kot je že Okapi predlagal ...

PS: Če komu prav pride, danes je/bo na voljo koda za nekaj komadov Xiaomi Mi Robot iz EU skladišča in sicer s kodo: XMVCKD za 240EUR ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

avtek ::

Se pričakuje tudi kaj podobnega za drugo generacijo? :)

Tomson ::

Najnižja cena za drugo generacijo do sedaj je bila 375€, sigurno bo še sčasoma ceneje, pod 300€ pa verjetno ne bo šlo, dokler bo v prodaji tudi 1st gen, bo Xiaomi sigurno držal razliko...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

DarwiN ::

V petek naročil Roombo 865 za 300€ + dostava. So jih takoj razprodali, ampak zdaj imajo očitno novo pošiljko, če koga slučajno zanima. Gre pa menda za artikle, ki so bili za kratek čas uporabljeni na neki predstavitvi, zato tudi toliko ceneje. So pa brezhibni in dobiš 2 leti garancije. Jaz ga dobim v četrtek/petek. Lahko poročam, kako in kaj, če namerava kdo pritisnit na petelina.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Uporabnix ::

No, ampak te zamude so verjetno zgolj ob naročanju iz Azije? Če sem zanč naročil iz EU skladišča in je pisalo 3-5 dni, bo 3-5 dni?

Tomson ::

Drži, dostava pri EU skladiščih je max teden dni...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

gtx970op ::

Mene pa zanima če imate vedno priklopljene in prižgane robotske sesalce? Jaz imam zaenkrat xiomija skoz na docku in prižganega pa nevem, če mu na dolgi rok to kaj škodi ko je skoz na polnilni postaji. Pošljem ga pa po stanovanju 2-3 krat na teden.

Tomson ::

Če upoštevaš navodila od Xiaomija, bi naj bil sesalec ves čas priključen na elektriko. Xiaomi pravi, da se tako podaljšuje življenska doba baterije. Potem pa že ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

schrack ::

DarwiN je izjavil:

V petek naročil Roombo 865 za 300EUR + dostava. So jih takoj razprodali, ampak zdaj imajo očitno novo pošiljko, če koga slučajno zanima. Gre pa menda za artikle, ki so bili za kratek čas uporabljeni na neki predstavitvi, zato tudi toliko ceneje. So pa brezhibni in dobiš 2 leti garancije. Jaz ga dobim v četrtek/petek. Lahko poročam, kako in kaj, če namerava kdo pritisnit na petelina.


Darwin, pošiljajo v SLO? 10EUR za poštnino?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: schrack ()

DarwiN ::

Darwin, pošiljajo v SLO? 10EUR za poštnino?

No, sir. Imaš dve možnosti:
- Poštnoležeče na tebi najbližjo Avstrijsko pošto. V tem primeru je poštnina 10€ (včasih še pošta zaračuna kak evro ležarine) in prevzameš osebno na pošti.
- Preko posredniške dostave MailboxDe do tvojega doma. To opcijo sem jaz tokrat ubodel in pride dostava točno 22.54€.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Tomson ::

Danes prišla koda za 2nd gen Xiaomi sesalnik iz EU skladišča (dostava 2-5 dni, brez dodatnih stroškov), Roborock S50 s kodo: RBRVCM za 433€, če komu prav pride ... Je sicer kar občutno dražji od 1st gen, a je glede na teste daleč najboljši robotski sesalec na trgu (poleg flagship Roombe, seveda! ;). Sam sem sedaj nekajkrat uporabil tudi "mopping", mokro čiščenje in je dejansko tako, če so neki zasušeni madeži, jih ne odstrani, če pa se enkrat najprej na roko dobro pomije tla, potem pa samo na nekaj dni uporabi tudi mokro čiščenje pa se res super obnese za vzdrževanje čistih tal ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

avtek ::

O kul :P
Daj probaj zrihtat pod magično mejo 400€, boš videl kakšen naval bo na GB :P

Tomson ::

Sčasoma verjetno bo ... Je pa danes prišla še koda: XMVCKD za Xiaomi Mi Robot 1st v EU skladišču za 241€, če komu prav pride ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

deklca ::

Hej

Tudi mi smo koncno dobili Roombo serije 9 (965) in po dveh tednih uporabe sem se vedno navdusena! Glede na to, da imam doma zlatega prinasalca je dlak reeees ogromno, zato sem bila skepticna, da bo lahko vse pobral, brez da ga spravim v grob.. No, ampak ob vsakodnevni uporabi (obcasno celo 2x dnevno) imamo koncno stanovanje skoraj brez dlak! Po tleh imamo laminat ter en pasji tepih, katerega super ocisti. Vzdrzevanje je res enostavno, kosek praznim po vsakem ciscenju (sem poskusila na dve ciscenji, pa je v drugi rundi zajamral, da ima polnega), aeroforce krtace in kolescek ocistim vsake dva dni(ZELO pomemben info, na aeroforce krtace se dlake dolzine tudi do 20cm NE navijejo!!), gre cisto na izi, samo okoli osi se malo navije, vzame mi pa lih ene 3 minute. Zdaj grem brez slabe vesti od doma, ker vem, da bo stanovanje cisto, ko pridem domov. Moti me edino aplikacija, lahko bi imela malo vec konkretnih info, recimo kaj v enem trenutku rumba cisti (kje se nahaja), podatki o napolnjenosti koska sploh niso natancni, pa moras jih sam resetirat, pa se kaj bi se naslo. Ampak kljub vsemu, sem zadovoljna.. :-)

Zanima pa me kako je z nakupom aeroforce krtac ter hepa filtra iz Ali-ja? Na prejsnjih straneh sem prebrala, da so razlicne kvalitete.. Ima kdo preverjen link od koga nabavit? Bi namrec nabavila na zalogo, preden se izrabijo.

Hvala za info!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: deklca ()

drekodovce ::

imam ilife v5 že cca 2 meseca. 2x tedensko čistim koš, ravno tako pobere kubike dlak, tudi iz memory foam tepiha. vrtljivo stransko krtačo sem pa očitstil že celo 1x. Na njej je bil navit celo 1 las :)) spodnje krtače nima.

Za 96€ skupaj s poštino je to čista zmaga! :D

tomy5 ::

krop ::

Evo dobil full refound od GB. Še 1 mesec počakam, če se slučajno še kje najde paket potem pa v nabavo novega ;)

meho7 ::

Krop
a to si dispute na PP odprl?

krop ::

Ne ticket na GB sem odprl. V drugo so mi odobrili full refund in vrnili na PP dnar :)

Tomson ::

Če komu prav pride, danes koda: V7SPROEU za iLife V7S Pro iz 160€ na 133€ v EU skladišču ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

FireSnake ::

Kako se kaj obnese ta iLife V7S Pro?
Kako je z rezervnimi deli (metlice in podobno)
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

DavidPuddy ::

A kdo ve če na Xiaomi Mi Robot tale virtualni wall nastaviš v appu samo na 2nd gen verziji ali lahko na 1st gen tudi? To je samo od appa odvisno ali prav od sesalca?

Tomson ::

V aplikaciji ga lahko nastaviš samo v 2nd gen, se pravi Roborock S50, pri Xiaomi Mi Robot pa potrebuješ magnetni trak, ki se kupi posebej ... Težko rečem od česa je odvisno, dvomim pa, da bodo za 1gen to usposobili, ker gre za precej uporabno funkcijo in nekako morajo upravičit razliko v ceni ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

tomy5 ::

Slej ko prej bo z nadgradnjo appa tudi za Mi Robot to, ker sam "zemljevid" in senzorje okolice ima.

deklca ::

deklca je izjavil:


Zanima pa me kako je z nakupom aeroforce krtac ter hepa filtra iz Ali-ja? Na prejsnjih straneh sem prebrala, da so razlicne kvalitete.. Ima kdo preverjen link od koga nabavit? Bi namrec nabavila na zalogo, preden se izrabijo.

Hvala za info!



Ima kdo mogoce odgovor na moje vprasanje??

Alessio983 ::

Pa je že kdo poizkusil najti kakšen mod za 1 gen. Xiomija od 2 gen. Sem brskal net pa nisem našel

dc10 ::

To verjetno ne bo šlo, ker je firmware od 1. generacije drugačen kot od 2. generacije, lahko je tudi drugačen čip itd....

FireSnake ::

Poškodovana embalaža Roomba 865 za 303€ (s poštnino vred).

klik.

Končno bom imel robotski sesalnik :)
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

DarwiN ::

Firesnake, ne gre za poškodovano embalažo, ampak za rabljene Roombe. Podoben deal sem že jaz zgoraj prilepil (z dvoletno garancijo) in tudi takrat naročil.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

mat xxl ::

deklca je izjavil:

deklca je izjavil:


Zanima pa me kako je z nakupom aeroforce krtac ter hepa filtra iz Ali-ja? Na prejsnjih straneh sem prebrala, da so razlicne kvalitete.. Ima kdo preverjen link od koga nabavit? Bi namrec nabavila na zalogo, preden se izrabijo.

Hvala za info!



Ima kdo mogoce odgovor na moje vprasanje??


Morda bi pomagalo, če napišete za katerega robota ???

klinker ::

Aeroforce krtac verjetno nimajo vsi ;)

ardom ::

Pozdravljeni, tudi jaz imam 2 meseca Rombo 886 (sem zelo zadovoljna z njenim delom!) in verjetno bi že morala zamenjati filter. Po kolikšnem času pa se menja Aeroforce krtače? Svetujte mi kje se splača poceni nabavljati te dele za Rombo. LP

FireSnake ::

DarwiN je izjavil:

Firesnake, ne gre za poškodovano embalažo, ampak za rabljene Roombe. Podoben deal sem že jaz zgoraj prilepil (z dvoletno garancijo) in tudi takrat naročil.


Koliko je to rabljeno?
Zelo, ali malo?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

DarwiN ::

FireSnake je izjavil:

DarwiN je izjavil:

Firesnake, ne gre za poškodovano embalažo, ampak za rabljene Roombe. Podoben deal sem že jaz zgoraj prilepil (z dvoletno garancijo) in tudi takrat naročil.


Koliko je to rabljeno?
Zelo, ali malo?

Od nekaj mesecev do dobrega leta dni, glede na to, da je model izšel konec leta 2016. Sicer ti pa piše stanje (Acceptable < Good < Like new).

Jaz sem z mojo zadovoljen. Vidi se, da je bila malo rabljena in baterija je kot nova oz. mogoče dejansko nova. Ta ponudba je ponovno na voljo, ampak moraš uporabit MailBoxDe dostavo. Za razliko od Amazona dobiš 2 leti garancije.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!
««
16 / 90
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Amazon kupuje iRobot

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
356546 (3980) Gregor P

Geekbuying nakupi in kuponi (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
11620313 (10798) bluefish

Ask Tomson (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Kaj kupiti
48364749 (38675) bluefish

Kateri sesalnik kupiti? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
309144163 (63845) perci

Več podobnih tem