» »

Radeon SDR vs. GeForce 2 MX

Radeon SDR vs. GeForce 2 MX

Paramedic ::

Kaj je bolje zdajle kupit? Al še počakam en mesec, da se geforci pocenijo (zaradi trojk). Uporabljam w2k, pa mislim, da so za radeone bolj slabi gonilniki. A so najnovejši kej boljši? Ceni sta približno enaki za oba.
End transmission.

luni ::

Hm jaz sem vzel MXa in sem cisto zadovoljen z njim. Radeon tudi ni slaba kartica, ampak jaz ga nebi vzel predvsem zaradi tega, ker ima probleme z win2k gonilniki.
Artificial Intelligentia

fiki ::

no vsekakor se ti velik bol splača kupt MXa. Zato ka je velik boljši v 16bitnih barvah. Na radeonu čez čs nauš mogu igrt ne v 32bit na v 16bitnih barvah na MXu boš pa vsaj v 16bitnih
siki

Paramedic ::

A bi bilo mogoče narediti neki ala hyperZ na MX, če bi nVidia izdala take gonilnike? pa zanima me še mnenje kakega, ki ima radeona. tenx
End transmission.

Quake ::

Jaz imam Radeona 32 MB DDR in lahko recem, da je Radeon zelo solidna kartica, z opazno lepso sliko(2D in 3D) od mojega bivsega Geforca!

Ima pa Radeon zelo grd in pocasen prikaz 16 bitne slike, tako da je to hud minus!
Drugi hud minus pa so slabi Win2000 gonilniki!

V 32 bitni barvah je hitrost na ravni Geforca 2 GTS 32 MB DDR.

Skratka, solidna kartica, ampak ce uporabljas win2k, potem kupi MX-a, ki za svojo ceno veliko pokaze!

Paramedic ::

A je že probu kdo Radeona SDR z novimi Win2000 gonilniki in tweakom?!
End transmission.

ZanzeK_001 ::

Absolutno je Radeon bulš. (se mi zdi). MXa prekaša v 32bitnem načinu. Kdo pa dandanes sploh še špila v 16 bitnem? No, jst že ne.

Paramedic ::

khm...popravek radeon, mx ali kyro II? ampak na to že vem odgovor :P slin!hudičevo dolgo bosta trajala ta 2 meseca!
End transmission.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

zaštekavanje pri igrah

Oddelek: Igre
141376 (1171) Crimson_Shadow
»

geforce2mx trgajoce teksture

Oddelek: Zvok in slika
91121 (979) Buggy

ATI vs Hercules vs Matrox

Oddelek: Zvok in slika
401776 (1435) EvilK|NG
»

Grafična za špile!

Oddelek: Kaj kupiti
281565 (1201) Koci
»

Graficna

Oddelek: Kaj kupiti
311523 (1076) McHregec

Več podobnih tem