» »

zaštekavanje pri igrah

zaštekavanje pri igrah

MrX ::

imam Celeron1100Mhz,512mb sd-ram, GeForce2 MX 64mb

igram pa igro Medal od Honor:Spearhead, ki mi šteka na vseh nastavitvah na najmanj. zanima me če je to normalno za tako zmogljiv računalnik. na ircu sem se z nekom pogovarjal in mi je rekel, da ima on 256mb rama in slabšo grafično in mu dela lepo, brez štekanja. zdej pa ne vem kwa je to eno sranje???

p.s.:ko grem igrat izklopim vse delujoče programe

lp :(

s5cougar ::

Tole kar si napisal sploh ni nevemkak zmogljivo:

Celerončki so itaq vsi podn, 512MB SDR SDRAM-a pa ti tud nič ne pomeni, ker je vse skupi počasno. GeForce2MX pa da se sploh ne menmo.

Brez zamere, sam nekdo ti je moral povedat.;)
Errare humanum est.

Predator ::

stvar je v modernih špilih 50% odvisna ne samo od hardwara ampak tudi od gonilnikov, katerih winsov in če si kdaj pognal defrag ( predvsem zadnje zna včasih delat čudeže )

in res je njegov računalnik ni hitrostni stoj ampak ni pa tudi slab tako da problem je bolj v programskem delu

MrX ::

ma čudno se mi zdi da je enmu kolegu delalo na MEDIUM nastavitvah brez štekanja s slabšim računalnikom od mojega.

San ::

Se strinjam z Predatorjem, bi moral delat bp. Ignoriraj post pred njim, ker je milo rečeno trapast.

Klemenn ::

hum...takle računalnik kot ga imaš je več kot dovolj da igra deluje vsaj na minimum,....res pa je da ni kaki topPC...tak da formatiraj..posnami kake 40.72 drajverje...naštimaj ram da dela na 133 in cl2 (če ti dela oboje skupi)....potem pa poročaj...drugega tukaj ni storiti...

s5cougar ::

SunTrace: Nisem rekel, da je računalnik totalno počasen, je pa definitivno res, da bi zadeva bila dosti hitrejša z istomegaherčnim duronom in isto količino DDR SDRAM-a. Je pa tudi res, da ne poznam grafične zahtevnosti omenjene igre.

Se opravičujem za morebiti nastalo zmedo. Kor rečeno je res veliko odvisno od driverjev in čistosti sistema.

Lp, Marko
Errare humanum est.

Soni ::

Čudno,povleci si naj.driver: http://www.nvidia.com/ ,pred novo namestitvijo odstrani stare ,če jih imaš?:D
p.s . s5cougar vzdrži se takih komentarjev>:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Soni ()

MrX ::

RECOMMENDED

700 MHz or faster Intel Pentium III or AMD Athlon processor
32 MB or greater supported OpenGL capable video card with OpenGL
and DirectX 8.0 compatible driver

MrX ::

MINIMUM CONFIGURATION

Windows XP, Windows Me, Windows 2000, Windows 98, or Windows 95
(Windows NT is not supported)
450 MHz Intel Pentium II or 500 MHz AMD Athlon processor
128 MB RAM
8x CD-ROM/DVD-ROM drive
1.2 GB free hard disk space plus space for saved games (additional
space required for Windows swap-file and DirectX 8.0 installation)
16 MB OpenGL capable video card using an NVIDIA GeForce3, NVIDIA
GeForce2, NVIDIA GeForce 256, NVIDIA Riva TNT2, NVIDIA Riva TNT,
ATI Radeon, ATI Rage 128 Pro, ATI Rage 128, PowerVR3 Kyro II, or
PowerVR Kyro chipset with OpenGL and DirectX 8.0 compatible driver
DirectX 8.0 compatible sound card
Keyboard
Mouse

s5cougar ::

soni: Če kaj ni prav napisanega enostavno popravi.>:D
Errare humanum est.

MrX ::

sm že inštaleru 41.09_win9x driverje, pa je mogoče za malenkost bolje. zvečer bom pa še defragmentiral pa bomo vidl kwa bo

MrX ::

sm že defrag. pa je isti k....!

kwa je s to kišto???

Klemenn ::

hum...takle računalnik kot ga imaš je več kot dovolj da igra deluje vsaj na minimum,....res pa je da ni kaki topPC...tak da formatiraj..posnami kake 40.72 drajverje...naštimaj ram da dela na 133 in cl2 (če ti dela oboje skupi)....potem pa poročaj...drugega tukaj ni storiti...


če pa nočeš poslušati potem bodi tiho...

Crimson_Shadow ::

Sem igral MoH:AA na C900 z 256 MB rama in GF2MX z 32 MB rama. Ločljivost 800x600 v 32 bitnih barvah. Delovalo je povsem spodobno, na trenutke je seveda trzalo (praskanje po disku), včasih pa postalo celo neigrabilno. (pod WinXP. Moj kolega jo je igral na C450, 256 MB rama in GF2MX z 32MB v ločljivosti 640x460 v 16 bitnih barvah. Delovalo mu je prav lepo (videl tudi na lastne oči). Mislim, da bi moral Spearhead delovati, ravno tako, dovolj spodobno na taki konfiguraciji.

Programerjem MOH:AA je uspelo tako zašmariti Quakov (3) motor, da je tekel 2x do 3x počasneje kot Return to Castle Wolfenstein na isti konfiguraciji. Da bi jih vrgel morskim psom/v prepad ali temeljito izprašil. ;((

Vse kaže, da je nekaj narobe z tvojo mašino. Ti predlagam, da si na novo namestiš Okna z vsemi priteklinami in gonilniki. Drugega ti, žal, ne znam predlagati.

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Igre- štekajo

Oddelek: Pomoč in nasveti
10709 (642) Pariah
»

James Bond 007 Nightfire

Oddelek: Igre
101388 (1121) C_maniak
»

Test grafičnih kart

Oddelek: Zvok in slika
101470 (1165) kuglvinkl
»

OpenGL v asmju?

Oddelek: Programiranje
141821 (1648) ^cyer3d
»

DirectX 8.0

Oddelek: Novice / Grafične kartice
152603 (2603) undefined

Več podobnih tem