» »

Grafična za špile!

Grafična za špile!

malinavc ::

Kaj se bl splača kupt za špile, katere večina igram pri 1024x768x32bit.Izbiram med:
ATI RADEON 64MB DDR VIVO
in
Leadtek GeForce 2 32MB DDR

k sm gledu teste je ati pri 32bit al isto hitr al pa še hitrejši(seveda za ene par fps), pa pr Atiju dobim še VIVO, cena je pa skor ista(no, ene par jurjev razlike)

Kaj torej kupiti?
...odvisno s katere perspektive gledamo...

Brody ::

definitivno radeona, vendar si nabav 32mb ddr verzijo, pa boš pršparu še 12k, performanse bodo pa skoraj enake.

rookie ::

Leadtek !:D
Boste vidl kaj vm bomo naredil v Braziliji.Ferrari in Schumacher zakon !!!!! 1

Koci ::

Radeon je baje boljši

malinavc ::

sej men se tut radeon zdi bolš, zdej mam že zeeelo zastarelo rivo TNT 16mb agp, ampak mam še kr cca. 35-40 fps v UT pri 1024x768x 16 bit, to kartico imam že 2 leti in sem zelo zadovoljen z njo, upam da bo radeon tut vsaj 1 let lepo deloval, bom mnde kr 64MB verzijo kupu, zarad VIVO, 32MB pa ne obstaja VIVO kokr jst vem,...
...odvisno s katere perspektive gledamo...

NiggerBob ::

v UT ne bo kakšne grozne pohitritve, ker je bolj odvisen od procesorja, bo pa zeloooo opazno pri Q3 :D
"Hrabri umrejo samo enkrat, strahopetci umirajo tisočkrat"

malinavc ::

sej mislim tut procesor zamenjat, tak da mora vse laufat tak k mora!:D
...odvisno s katere perspektive gledamo...

Dalmatinc ::

kupi raedona>:D

Dalmatinc ::

kupi kyra>:D

Dalmatinc ::

poglaj kak test in ceno ?>:D

Senitel ::

Poskusi spravit svoje razvlečene misli v en post:\...

PeTe13 ::

V 16 bitnih barvah je GeForce dosti hitrejši, vendar glede na to da ti igraš v 32 bitnih barvah pa v hitrosti ni nobene večje razlike! Tako, da če ti je ATI bolj pri srcu nabavi Radeona, če ti je pa Nvidia ljubša, si pa nabavi GeForca.
The choice is yours!:)
Capitalism stole my virginity!

SpiDEr8 ::

Jest sm tut za GeForca!!!! Mam 1ko pa dela use super da kr win gonilnike pa dela čist ql!!! Drgač pa nabav uno za 140k al tm okol :D:D

Freak ::

Če te zanima Geforce maš test v februarskem Jokerju!>:D

malinavc ::

radeon bo 100%...pa še to..radeon 64mb je enako hiter ali še hitrejši od GF2GTS 64MB v 32bitnih barvah, v 16bit pa res radeon ni dober, gf2mxa pa tale radeon kr dost zadaj pusti...32bit rules :D:D

...drgač men nvidia tut ruls, de ne bo pomote, sm treba vse probat in zdej je na vrsti ATI!
...odvisno s katere perspektive gledamo...

jRk0 ::

Ej malinavc. Daj povej kolko ti kaj q3 leti. Pa kaki proc mas. Jaz mam d700@750 pa riva tnt2 32mb@160/190 pa mi demo001 laufa z 62fps.

malinavc ::

to morm še probat, ker Q3 mi je ful bedn, UT je men zakon!Računalnik bo zdele aprila star 2 leti, procesor je pa 366@458Mhz, zdej vse igrce igram na 16bit ker TNT absolutno NI za 32bit barve, UT mi na 32bit average kakih 10FPS, na 16 bitnem pa za to mojo zastarelo mašino še kr ˝seka˝ 0:)
...odvisno s katere perspektive gledamo...

malinavc ::

hehe...sm se že premislu..nč od tega k sm naštel ne bom kupu ampak bom kupu
Geforca 2 GTSPro 64MB + Duron 800+256 133 mhz ram+ ABit KT7A
sedaj pa še vprašanje, katero me že skoz muči: ali bodo igre resnično ˝letele˝ na takem sistemu? A je sm za igre bolš Duron, jst mislim de je bolš, k se da bol navit k Tbird.Jst včas kak film pogledam v divxu,pa ke napišem, drgač pa sami špili mi grejo po glavi! :D:D
...odvisno s katere perspektive gledamo...

Koci ::

odlična izbira

Koci ::

Pa ko vidim, d amaš že glčih dnarja. Za takšno kartico raje kupi Athlona 1GHz

Dalmatinc ::

Ti neki rečem; ko boš špile igrau na duronu 600@800 in MX proti tvojmu sistemu sploh nebo razlike vsaj še pol leta......>:D

Škoda keša

zile ::

Takole ti svetujem: počaki še mal, da pride 3D prophet 4500 Kyro 2 (prej kot v enem mescu, oz. v Italiji je že na ceniku) in ga kupi. Če ne veš zakaj se gre:

zile ::

zile ::

ups.
Evo link:3D prophet 4500 Kyro2

malinavc ::

jah..možn de bo kyro res bil zakon sam jst zdej uporablam nvidio in bom še naprej...aja če kupim 1Ghz Athlon bom moral pa dost slabšo grafično...ma jebeš vse skupi...to bom kupu pa mora da seka...
...odvisno s katere perspektive gledamo...

Dalmatinc ::

love kyro>:D

Pretorijanec ::

Zdej ti nared kar hocs, sam jz dajem en bolsi laink za ogledat Kyro-ta. To je link.

Dalmatinc ::

Invander je pa za cajtom hi hi>:D>:D

Koci ::

Kupi Geforce


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

katero graficno od nastetih kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
81334 (1126) Jux
»

GRAFIČNA KARTICA!

Oddelek: Pomoč in nasveti
141129 (896) sheep
»

2 herculesa

Oddelek: Kaj kupiti
231242 (1010) Daishi
»

Kyro II nima več smisla!

Oddelek: Zvok in slika
241733 (1063) o

ATI vs Hercules vs Matrox

Oddelek: Zvok in slika
401720 (1379) EvilK|NG

Več podobnih tem