» »

Playstation 4 ali Playstation 3 ?

Playstation 4 ali Playstation 3 ?

AnWar ::

- Torej, kaj se bolj splača kupit?
- Ali je velika razlika ter kaksna med njima?
Se,splaca prodat ps3 ter kupiti ps4?
- Prednosti?
- Izboljšave? Grafika?
- Vaša mnenja...
[Asus ROG Strix SCAR III]

hojnikb ::

doh, itk bo ps4 meu bolšo grafiko. sj v tem je point nove generacije konzol. Če je pa smiseln nakup ps4 je pa druga stvar, sploh od nabora iger ki jih misliš igrat.
#brezpodpisa

opeter ::

AnWar je izjavil:

- Torej, kaj se bolj splača kupit?
- Ali je velika razlika ter kaksna med njima?
Se,splaca prodat ps3 ter kupiti ps4?
- Prednosti?
- Izboljšave? Grafika?
- Vaša mnenja...


PS3 sicer lahko prodaš, a PS4 trenutno še ne moreš kupit.
Torej: ni smiselno prodat PS3. Za PS3 bodo igre še ziher izhajale ene dve leti, morda več. Torej, nekje do 2015/2016 lahko pričakuješ nove igre tudi za PS3

Glede PS4:

Prednosti?
Boljša grafika, bolj napredni igralni plošček, v prihodnosti veliko iger (predpostavljam) ...

Izboljšave?
Hja, tega bo cel kup. Če ne drugo, je dovolj, da omenim grafiko. Kar pomeni, da boš lahko (končno) užival vse igre v pravem 1080p full HD načinu (ali mogoče celi višjih nastavitvah).

Kaj več pa težko napišem, ker se konzola še ni pojavila in seveda še ni nobenih testov, niti ne moreš testirat v npr. trgovini (npr. Big Bang) itn. Skratka, bo, ko bo ...

Sicer pa je hojnikb napisla bistvo. Vse je odvisno (nakup) od tega, kakšne vrste iger rad igraš. Recimo serija Halo je Xbox ekskluziva,God of War je za PS4, Forza je samo za Xbox, Gran Tourismo je spet eksluziva od PS4 itn.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

AnWar ::

God of war ps4? Kaj ni za ps3? Lahko da bodo tudi izdali god of war za ps4... Glede vaših komentarjev, predvidevam da je bolje obdržati nekaj časa ps3,ter kasneje kupiti ps4..Ko se bolje "razvije".
[Asus ROG Strix SCAR III]

opeter ::

Je, ampak sem napačno napisal PS4 (in to celo dvakrat) v zadnjem odstavku. Mislil sem PS kot Playstation ... seveda sem s tem mislil na eskluzive. Lahko si prepričan, da bo Sony izdal nove igre iz "franšize" God of War za PS4.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

St235 ::

AnWar je izjavil:

God of war ps4? Kaj ni za ps3? Lahko da bodo tudi izdali god of war za ps4... Glede vaših komentarjev, predvidevam da je bolje obdržati nekaj časa ps3,ter kasneje kupiti ps4..Ko se bolje "razvije".


Če imaš ps3 potem je pametno počakat in preigrat kar še nisi. Najboljše je počakat da izdajo prvo revised verzijo konzole, kjer bodo odstranili večini porodnih težav, nabrala se bo solidna mera špilav, izpilili bodo online servis...

Če nimaš nič, potem poglej ekskluzive, ki so izšle na PS3 in če ti je par špilov všeč potem definitivno nabavi ps3 in beri zgoraj.

Če je edino kar šteje da si prvi na vasi potem čim prej naroči ps4.

oo7 ::

Jaz ne bom še takoj kupil PS4. Jaz bom počakal 2-3 let, da se nabere malo več iger potem ga bom pa kupil. PS3 pa po vsej verjetnosti sploh ne bom prodal. Nikoli ne veš kdaj me bo spet zagrabilo odigrati kak The last of Us ali kaj podobnega>:D

Edino sem v dilemi glede iger, ki bodo za PS3 in za PS4 ali jih takoj odigrati na PS3 ali počakati, ko bom imel PS4. Odvisno kakšna bo razlika.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

hojnikb ::

jst bi počakal na nov gen še kako leto ali dve, da se popravijo vse porodne težave..
#brezpodpisa

AnWar ::

Kaj ponavadi sony ne izda, igre še za drugo platformo? Recimo god of war so bila za ps1,ps2 ter sedaj je tudi za ps3..? Zakaj bi potem imel še zmeraj staro konzolo? Predvidevam da bodo igre ki so bile za ps3 bi tudi naredili za ps4? Ali pač?
[Asus ROG Strix SCAR III]

hojnikb ::

AnWar je izjavil:

Kaj ponavadi sony ne izda, igre še za drugo platformo? Recimo god of war so bila za ps1,ps2 ter sedaj je tudi za ps3..? Zakaj bi potem imel še zmeraj staro konzolo? Predvidevam da bodo igre ki so bile za ps3 bi tudi naredili za ps4? Ali pač?

yeah right. mogoče bojo kaki porti, ampak sigurno ne takoj.
#brezpodpisa

medenko ::

pa morda samo platinum igre.

dolenc ::

Če bi bila podpora za nazaj, bi bila odločitev čisto preprosta. Ker pa ne gre za nadgradnjo obstoječega ps3ja ampak čisto novo zadevo, se vsaj v štartu ne bo "splačalo".

hojnikb ::

nadgradnja za nazaj bo najverjetneje v obliki gaikai..
#brezpodpisa

HighBane ::

Na PS4 ne bodo delale igre za PS3, edino že jih bodo ponovno izdali za PS4 in seveda še enkrat zaračunali za lastnike PS3 različic. Težko je rečt, morda bodo izdali vse PS3 uspešnice (Last of Us, Resistance, GTA 5 in starejši, Crysis...) in boš na boljšem s PS4. Pa še par solidnih Free to Play naslovov bo ob izidu.
Jaz bi na tvojem mestu počakal in videl kako se bo PS4 obnesel. (ok, v resnici bi prodal in kupil dober PC)

St235 ::

ok, v resnici bi prodal in kupil dober PC

In se odpovedal ogromnemu deležu odličnih iger? ne, hvala. BO kar ps3 in čez kakšno leto ps4/xbox one odvisno kako se bodo tokrat obrnile ekskluzive.

AnWar ::

Ne ne konzola more bit :-) Jah no pol bom pa počakal da vidim kok se bodo stvari obrnile :-) kasneje pa ps4.
[Asus ROG Strix SCAR III]


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

The Last of Us (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Igre
449115423 (5174) oo7
!

PS3 vs. Xbox 360 (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Konzole
478264424 (10662) Larisabrownb
»

The Last Guardian

Oddelek: Igre
454794 (2224) yayo
»

[PS3] Nakup PS3 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Konzole
23649804 (25152) hojnikb
»

Prihodnost ps3-ja in xbox-a

Oddelek: Konzole
141377 (1147) St235

Več podobnih tem