» »

Nero CD speed - 100 % damaged

Nero CD speed - 100 % damaged

vasquez ::

Imam LITE-ON LTR-4824S pekač. Nero CD speed oz. ScanDisk mi za vse CDje (tudi štancane) pokaže izključno rumene kvadratke (100 % damaged). Drugače se teh nekaj dni, ko ga imam, še ni zgodilo, da bi pri branju javil kako napako. Je imel kdo že podobne probleme? OS je Windows 2000.

rap3r ::

To se ne sikiri dokler ti ne kaže da so rdeči kvadrati(unreadable) pol je ql tud jz mam ta problem sumim pa driverje od nvidie in ti maš sigurn nforce 2 čipset na plati, mam prov...?:\ 8-)
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

vasquez ::

Ja, epox 8rda+. Meni se je zdel tale ScanDisk silno uporabna zadeva, ker se je takoj videlo kako kvalitetno je posnet CD. Zdaj pa lahko ugotovim le po zvoku motorčka ;((

rap3r ::

Nene sej to ti pravm če je rumeno pol je use ql...ko bo rdeče pol veš da je cd sfukan...tko da je še zmerm uporabno...
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

js ::

Js mam pa dobri polovici CDjev zadnji kvadratek rdeč (unreadable) vmes pa tudi rumene (enih 10-20%). Film posnet na takem CDju se še vedno da presnet na disk in potem dela normalno. Iz CDja pa na koncu šteka.

vasquez ::

Ja, saj za filme je OK. Za pomembne podatke pa najraje vidim, da je vse zeleno.
Tisti rdeči kvadratek na koncu pa nastane, če snemaš track at once in daš finalize CD.

SeTAr ::

Imam enao težavo (tudi nforce2 plata), vendar to verjetno ni problem ker mi rumene kvadratke pokaže z VSEMI cd-ji tudi npr. s tistim ki sem ga dobil zraven plate (lep srebrn iz fabrike)...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: SeTAr ()

vasquez ::

Zdaj sem ugotovil, da se je začelo to pojavljati, ko sem vklopil DMA mode na CDju. PIO je namreč povsem neuporaben :(


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Defragmentacija diska

Oddelek: Strojna oprema
133361 (3115) Spajky
»

Problem z instalacijo Enter the Matrix

Oddelek: Pomoč in nasveti
5827 (776) Krmec
»

Nero CD speed

Oddelek: Pomoč in nasveti
51171 (1124) Blisk
»

Zasel sem v probleme s particijami!

Oddelek: Pomoč in nasveti
181794 (1491) AngelOfDeath
»

Problem z diskom

Oddelek: Pomoč in nasveti
121227 (1003) LordWorm

Več podobnih tem