» »

Tezava s pecenjem cd-jev - kompjutr za sekundo zamrzne

Tezava s pecenjem cd-jev - kompjutr za sekundo zamrzne

Xplicit ::

Mam en rahlo motec problemcek:

zanc sm si nabavu tanovga Plextorja 48x, pa mi zdej k dam v Nerotu pect na zacetku in ucasih tud na konc k pise lead-in/-out kompjutr zamrzne za 0.5-2 sekundi (kolkr kdaj) - recimo ce mam WinAMP zagnan, pa da mi muzka spila, prekine za sekundo, pa isto se dogaja z kazaa - dl/ul se prekine za sekundo (sam to ne cist vedno)

a kdo slucajno ve zakaj se to dogaja? a je mozno zato ker je CD prkloplen kot secundary-slave?

aja pa to se dogaja tud ce dam za vse ostale programe priortity na high.
se to - mam XP-je, 1GHz amd, 256MB SDR, ...


btw pa se to - zakaj pise lead-out skor pol minute?k recimo zacne pect lead-in ene 10s, pol pac pece podatke ene 2.5 - 3 min, pol pa se lead out 30s, pa pol na konc ponavad znese okol 3.5 minute, ceprav bi mogu cel cd zapect u 3 minutah?


hvala

neki123 ::

Pekača daj na svoj IDE kanal, tko da bo sam, pa se to ne bo več dogajalo.

Xplicit ::

Ce s tem misls da naj prestavm cd-r na svoj kabl in da bo sam na kablu je to zal nemogoce, ker mam dva diska (vsak je na svojm kablu - kot master ker se glih ne razumeta dobr - IBM & WD) pol mam pa se DVD in CD-R - vsak je na enmu kablu Slave

bom zdle mal 'posraufu' in zamenu disk pa cd-r tko da bo cd-r master, pa bom sprobu pa sporocim

neki123 ::

Pol si kup pa bolš računalnik ( dovolj je plata DDR ram, Nforce chipset, če boš mel še naprej AMD-ja, pa mal hitrejši procesor).

Xplicit ::

glih jutr gem po nov kopjutr (asus a7n8x deluxe, amd 2400+ tbredB, 2x512 ddr333, pa ce bodo slucajno dobil do jutr tud radeona 9500pro) :D

sm caku na procesor skor 1 mesc :\ , pa graficno tud (se cakam) upam da bo/je blo vredno to cakanje


aja pa zdle sm opazu k sm se neki snemu da nero prestav med snemanjem priority na HIGH. pa tud ce mam winAMP na realtime priority stekne za sekundo ;((

morm res zdle kable mal premenat

jest10 ::

Ja zmanšej priority. To bo rešilo problem

Xplicit ::

Nero sam avtomaticno premika priority (to sm prejle opazu) ce ma ksn drug program priority vec od normal ga avtomaticno premakne na normal in da nerota na high, zaradi tega takrat zamrzne kompjutr za eno do dve sekundi.
a kdo ve kje bi se dal to v narotu izklopt ce se sploh da?

boštjan ::

reko si da ko pečeš ti zraven še winamp in kaaza laufa.No jaz bi ti predlagal da preden greš pećt izklopi vse in naj laufa samo nero,tako jaz nardim in dela vse BP.moj lead in ter lead out pa je tudi 30s dolg,ampak važno je da je cd uspešno zapečen.Aja pa nimam plextora.

Xplicit ::

Sm zdej premenu mal kable, pa se je cajt zboljsu za ene 15 sekund, sam to se ni glih 100% izkoristek kolkr jest vem :\

bomo vidl kak bo k bo nova maticna plosca pa to...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nero 6.6 Reloaded in mnenje!?!

Oddelek: Programska oprema
191692 (1066) Caligula
»

MSI pekac

Oddelek: Strojna oprema
281324 (1081) HroSCeK
»

Hitrost peke s Plextorjem 48/24/48

Oddelek: Strojna oprema
121175 (1008) icek
»

40x in ne 48x!?

Oddelek: Pomoč in nasveti
211257 (839) lambda
»

V kolikšnem času vam posname poln 700MB CD? (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
644733 (3842) Lime

Več podobnih tem