» »

Siol brez SPORTKLUBA (SK)

Siol brez SPORTKLUBA (SK)

1
2
»

steev ::

Rusi majo vse: http://livetv.ru/enx
Počakaj na kako tekmo zdaj čez vikend.
Poleg navadnih streamov v browserju maš tudi sopcast linke. Aplikacija za winse dela odlično, slika boljsa kt tale drek od SK. Pač rusi majo čez vse.
Za android aplikacijo bos pa moral sam preveriti.
:|

ZagorXXL ::

Živjo,
vkolikor želite tudi kvaliteto pri spremljanju športa in ostalega vam priporočam za 24-urni test naslednje https://my.rapidiptv.pro/aff.php?aff=615

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: hunter01 ()

TOP ::

In koliko je cena za 1 leto.

ZagorXXL ::

:|

joze67 ::

ZagorXXL je izjavil:

Živjo,
vkolikor želite tudi kvaliteto pri spremljanju športa in ostalega vam priporočam za 24-urni test naslednje https://my.rapidiptv.pro/aff.php?aff=615

Piše, da ima 7.500 kanalov; kliknem na povezavo, pokaže samo 404 :P

Konlov ::

TOP je izjavil:

In koliko je cena za 1 leto.

Manj kot sto evrov...

ZagorXXL ::

Joze67,potrebno si je registrirati in dobiš .m3u listo za 24 urni test - kanalov v originalu je prek 7500 iz celega sveta + videoteka.Testna verzija najbrž ne vsebuje xxx kanalov in videoteke,katera je precej obsežna.

joze67 ::

To že razumem. Samo da dajo povezavo na napis 7500+ kanalov, na drugi strani povezave pa je "404 ne obstajam," je ... nerodno?

roko11111 ::

js že ene 3 lete plačujem 5€ na mesc in lepo gledam vse arene(hr, srb, cg) in sportklube(hr, srb) na telefonu, PCju ali smarttvju. a ni žalostno da na 55inch tvji imam npr. arena 2 hd v boljši kvaliteti slike kakor pa na sportklub 1 hd(telekom optika)? za zjokat.

buttcrack ::

kje to plačuješ samo po 5 mesečno?

mumbo ::

Piratom ;)

-valvoline- ::

jaz placam 20e letno @piratenzi. So ponudbe v akciji 14e 14 mesecev, tj 1e/mesec.

FiReFTW ::

Pa kaj vi ste resni ko govorite da lahko plačaš x evrov in imaš športne streame itd?? Športne programe bi mogel zagotoviti operater saj jih je imel v pogodbi in kot del sheme pri pogodbi ki sta jo sklenila.
Ne bodite takšne ovce češ saj lahko kupim drugje to kaj bi mi moralo pripadat.

buttcrack ::

In kaj bi ti rad sedaj? Gremo protestirat s transparenti na cigaletovo???

Konlov ::

Ne. Tiho smo pa glavo dol.

buttcrack ::

Men verjem da nismo tiho, ampak da se 1000 runklnov najde, ki zmerja vse povprek na FB in najeda supportu ali jamra po forumih, ne bo nič spremenilo.
V petek se je treba zapeljati še mimo T1 in T2 s kolesom, mogoče tako kak rata.

Frenky ::

Zakaj ne še na Telemach?

solatko ::

Frenky- Česa ti pa ne nudijo, imaš vse športne programe.
Delo krepa človeka

celjski ::

Kaka panika bo šele nastala 2021, ko bo slovenska Arena pridobila precej atraktivne pravice in bo razdelitev nekje pol-pol. Obeh kanalov pa nikoli ne bo v vseh shemah. Vsega na TV kot je bilo doslej je konec.

njyngs ::

Telekom je očitno prišel do izračuna, da jim je bolje izgubiti tisti "mikroprocent" ljudi, ki so te kanale gledali, kot pa plačevati previsoke cene za pravice. Tudi jaz raje plačam polovičko, če dobim parkirno kazen.

Wrop ::

PlanetTV naj bi danes prodali Madžarom. Končno.

buttcrack ::

Frenky je izjavil:

Zakaj ne še na Telemach?

Sirotinje, ki smo na gratelovi (t2) optiki, nimamo druge izbire na optiki.

ZagorXXL ::

Športklubi in Arenasporti so pač prvi na vasi - vendar link sem dal , predvsem zato,da vidite,koliko kvalitetnih športnih kanalov obstaja in jih dejansko lahko spremljate.Samo športnih kanalov je bistveno več,kot jih ima recimo Siol,Telemach vseh skupaj....

solatko ::

ZagorXXL - Povdarek je na nogometu, ligah in ligi prvakov. Kdor prenaše to, je sprejet večinsko, vse ostalo pa je samo +. Trenutno je to v polnem obsegu na SK. Vsi športi pač nimajo enako velike gledanosti.
Delo krepa človeka

ZagorXXL ::

OK,se strinjam z nogometom,vendar "tam" si lahko pogledaš dobesedno katerikoli tekmo angleške,španske,francoske,italijanske lige - ne samo posamezne izbrane tekme ;)

roko11111 ::

sm probal 24 ur test, ni mi jasno kaj tok dolg traja pri menjavi kanala v playlisti, ne vidim poante da je tok ogromno kanalov ker realno, kaj sploh gledaš od vsega tega. osebno 99% gledam samo šport v živo in skoraj nič druzga, tko da rabim samo točno določene športne in nekaj ostalih. zgleda pa da je 99€ za 12 mescov...

Linhart ::

Arena že oddaja, pa sploh nikjer nima sporeda. Neresno...

ZagorXXL ::

roko11111 je izjavil:

sm probal 24 ur test, ni mi jasno kaj tok dolg traja pri menjavi kanala v playlisti, ne vidim poante da je tok ogromno kanalov ker realno, kaj sploh gledaš od vsega tega. osebno 99% gledam samo šport v živo in skoraj nič druzga, tko da rabim samo točno določene športne in nekaj ostalih. zgleda pa da je 99EUR za 12 mescov...

Vsekakor priporočam,da playlisto urediš z NotePad aplikacijo,saj tako ogromna lista seveda vpliva na hitrost preklapljanja med kanali.TV kanali so iz celega sveta in vsak si lahko po želji izbere,kar mu je zanimivega ;) Za vsaj 200+ športnih kanalov cena sploh ni visoka.....

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ZagorXXL ()

XS!D3 ::

Seveda ni visoka, ker ne plačaš kanalov, ampak samo plačaš nekomu da ti pomaga krast.

roko11111 ::

itak, mene tut krade telekom k ne da nazaj sportklubov. isto me sportklub krade s precej slabo kvalitete slike, ki sploh ni HD. mam optiko hitrosti 350/40 in gledam to skropucalo od slike ki jo SK ponuja, no sem gledal, ne gledam več.

joze67 ::

XS!D3 je izjavil:

Seveda ni visoka, ker ne plačaš kanalov, ampak samo plačaš nekomu da ti pomaga krast.
Torej predlagaš mesečno naročnino.

Borut15 ::

Se da še kje preko neta spremljat Sportklub (imam A1, grr...), Kodi?

TOP ::

Ja na Kodi dela samo v Hrvaškem ali Srbskem jeziku.Drugač pa Telemach najnižjo naročnino in gledaš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: TOP ()

Borut15 ::

Kodi Balkan ne deluje več, je že kakšn nov add-on?

solatko ::

Borut15 - Ne moreš gledat SK, lahko pa na strimu gledaš posamezne tekme ali pa greš na Telemach.
Delo krepa človeka

firbec ::

@Borut15
katero ligo bi rad gledal preko kodi ?

Borut15 ::

Angleško, Premier ligo

firbec ::

tole si naloži, pa boš lahko gledal morje nogometa, tudi angleškega ;)
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Se da kje gledati Sport klub kanale? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
13338582 (4219) strom_15
»

SiOL zavajanje?

Oddelek: Omrežja in internet
91144 (825) fosil
»

Liga prvakov bo na voljo izklučno naročnikom SiOl-a (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5912567 (9806) oo7
»

Kk olimpija - se reŠuje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
598336 (6559) djordjevic
»

SIOL TV VS. T-2 TV (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
559323 (8135) antireal

Več podobnih tem