» »

XBOX 360 GTA V

XBOX 360 GTA V

EdHardy ::

Pozdravljeni,

rad bi si kupil igro GTA V zanima pa me kateri dashboard update je potreben da bo igra delovala. Trenutno imam dashboard 2.0.13604.0.

lp
  • zaklenil: Mavrik ()

rdecaluc ::

Se mi zdi da najnovejši ali pa en prej. Točno na tej je folk poročal o težavah.
Est modus in rebus. ,typos

Goblin ::

Vsaj 2.0.16202.0
http://www.goblin.si

L1nK ::

zakaj nimaš updatean xbox, če ga legalno uporabljaš, se pravi brez hacka? misliš " kupil na partisu" ? :) konzola ti itak sama ponudi nadgradnjo na najnovejši dash.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: L1nK ()

rdecaluc ::

Eni nimajo updejtanga sam zato, ker enostavno ni na net povezan ane :D. Zdej kaj točno je kle pa hehe.
Est modus in rebus. ,typos

hojnikb ::

sj dash update bi mogu bit na disku, tako da je izgovor o odsotnosti internta pač bosa..
#brezpodpisa

Goblin ::

Ne preveč posploševat, mnogi lastniki Xboxov z JTAGom so kupili originalno GTA 5 igro.
http://www.goblin.si

hojnikb ::

So ? Še vedno majo moddano konzolo in piratsko igrovje..
#brezpodpisa

Seljak ::

Goblin je izjavil:

Ne preveč posploševat, mnogi lastniki Xboxov z JTAGom so kupili originalno GTA 5 igro.


Goblin ne se delati norca iz samega sebe,sploh pa ne Nas učiti krive vere.Nekdo,ki ima odklenjeno konzolo si je kupil originalno igro,ki stane cca 70€? Malo si me nasmejal.Tip,ki ima gromozanski problem glede updejta si je igro snel z travnika in sedaj tukaj sprašuje kako in kaj upam,da je to vsem jasno.

Seljak ::

EdHardy je izjavil:

Pozdravljeni,

rad bi si kupil igro GTA V zanima pa me kateri dashboard update je potreben da bo igra delovala. Trenutno imam dashboard 2.0.13604.0.

lp

Naj te ne skrbi.Ti lepo kupi igro,daj plošček v konzolo in če je potreben updejt ti ga bo namestilo in je zadeva rešena.Tako naredim jaz vedno in ni nikoli problem.To je čar originalnih iger in ostale programske opreme.Edina skrb v tvojem primeru je cena omenjene igre ;)

Goblin ::

Tole me spominja na sceno lansko leto, kjer sta vsaj dva prisegla na mamico, da ne prodajamo originalnih play&charge kitov. In potem sta bila potrebna dva, da sta potrdila, da je res tako.

Ravno prejšnji teden (ko sem slučajno bil v PE LJ), je prišla stranka z originalno GTA 5 in Xboxom, češ da mu igra ne deluje. Izkazalo se je, da mu je nekdo menjal optični pogon (za laike to je tista škatla, ki bere igre) z drugim modelom kar je onemogočilo posodobitev dashboarda. Takšnih konzol je kar nekaj (predvsem iz časa menjavanja Liteonov s Samsungi).

Dosti več (ampak res ogromno) je pa takšnih, ki imajo RGH posodobitev. Obstaja precejšen segment kupcev, ki dejansko sploh dobro ne vedo kaj imajo ali ne znajo uporabljati. Če slučajno kdo dvomi, naj pomisli, če pozna koga, ki ima PC in ga ne zna uporabljati.

Pa še tretji del, ki dejansko kupi igro, ker želijo podpreti razvijalce ali pa želi igrati igro takoj. Tako kot ima verjetno skoraj vsakdo na svojem PCju licenčne in nelicenčne programe ali igre.

Skratka tale tema je čisto po nepotrebnem eskalirala, Ed-ja je zanimalo samo katero verzijo dasha zahteva in karkoli dalje je samo nepotrebno ugibanje. Se pa strinjam, da obstaja možnost, da igre ne bo kupil.

PS: Igra ni 70EUR :)
http://www.goblin.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Goblin ()

Mavrik ::

Mislim da je blo dost trolanja okoli piratov, odgovor je pa tudi napisan.
The truth is rarely pure and never simple.

Seljak ::

Goblin je izjavil:

Tole me spominja na sceno lansko leto, kjer sta vsaj dva prisegla na mamico, da ne prodajamo originalnih play&charge kitov. In potem sta bila potrebna dva, da sta potrdila, da je res tako.

Ravno prejšnji teden (ko sem slučajno bil v PE LJ), je prišla stranka z originalno GTA 5 in Xboxom, češ da mu igra ne deluje. Izkazalo se je, da mu je nekdo menjal optični pogon (za laike to je tista škatla, ki bere igre) z drugim modelom kar je onemogočilo posodobitev dashboarda. Takšnih konzol je kar nekaj (predvsem iz časa menjavanja Liteonov s Samsungi).

Dosti več (ampak res ogromno) je pa takšnih, ki imajo RGH posodobitev. Obstaja precejšen segment kupcev, ki dejansko sploh dobro ne vedo kaj imajo ali ne znajo uporabljati. Če slučajno kdo dvomi, naj pomisli, če pozna koga, ki ima PC in ga ne zna uporabljati.

Pa še tretji del, ki dejansko kupi igro, ker želijo podpreti razvijalce ali pa želi igrati igro takoj. Tako kot ima verjetno skoraj vsakdo na svojem PCju licenčne in nelicenčne programe ali igre.

Skratka tale tema je čisto po nepotrebnem eskalirala, Ed-ja je zanimalo samo katero verzijo dasha zahteva in karkoli dalje je samo nepotrebno ugibanje. Se pa strinjam, da obstaja možnost, da igre ne bo kupil.

PS: Igra ni 70EUR :)


Sory igra stane v nekaterih trgovinah 69,99€ http://www.bigbang.si/igre/gta-v-xbox36... Sem pa malo zmeden ko gledam na goblin.si okvirno ceno 59,50€.Kaj pomeni okvirna cena? Sicer pa se jo da dobiti še ceneje,recimo PlayGame jo ima za 58€ pa zastonj pošiljanje.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Grand Theft Auto VI (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Igre
47187767 (1171) Gagatronix
»

Grand Theft Auto V (strani: 1 2 3 445 46 47 48 )

Oddelek: Igre
2390442892 (9508) Kayzon

XBOX 360 JTAG in podobno...

Oddelek: Konzole
143295 (2506) Loser
»

[XBOX 360] Nasveti (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Konzole
988199772 (76945) radovednik
»

GTA V - PS 3 IN XBOX 360 (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
5612955 (12063) opeter

Več podobnih tem