» »

Indikatorji vlage

Indikatorji vlage

slovenec_89 ::

LP!

Imam telefon Samsung Galaxy S3, kateri je še v garanciji.
Problem je sledeč. Zvečer se mi je izpraznila baterija čisto do konca. Dal sem ga polnit, zjutraj pa se ekran ni več prižgal. Vse dela, lučke, tipke, zvok, le ekran je črn. Telefon sem nesel na simobil, da bi uveljavil garancijo, pa se mi ga zavrnili, češ da je telefon bil v stiku s tekočino. Sam vem, da niti enkrat še ni bilo kaplice vlage na njem, vedno ga imam v etuiju. Vem, da so v telefonu indikatorji vlage, samo ne vem, kakšni naj bi bili če je telefon bil v stiku z vlago in kakšni, če ni bil. Hvala za pomoč!

Vzdevek ::

Nalepka se ob stiku z vlago obarva rdeče.
Klikni tukaj

slovenec_89 ::

No, pri meni so nekatere bele, nekatere pa z modrimi križci.

Vzdevek ::

Zdaj pa več ne vem... Mislim, da mora biti obarvano rdeče za vlago počakaj še na mnenje drugih. Modra mislim, da ni bila v stiku z vlago.
Imel sem enkrat podoben primer, telefon so mi zavrnili, ker mi je "padel na tla" in se poškodoval, to seveda ni bilo res. Kolega, ki je delal na simobilu mi je rekel naj vložim reklamacijo kupca. To sem tudi nameraval storiti ampak, ko sem zenski rekel kaj bom storil so telefon brez problema vzeli na servis. Poskusi stane te popolnoma nič. ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Vzdevek ()

Mavrik ::

A si mel slučajno opravka z Ram 2 servis? :)
The truth is rarely pure and never simple.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ram 2 servis (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
35078869 (6779) Twixz
»

Samsung galaxy s6 - fotoaparat

Oddelek: Mobilne tehnologije
163059 (2502) fujtajksel
»

Teleray :-)

Oddelek: Mobilne tehnologije
286405 (3738) Dr_M
»

Razbit fotoaparat na samung galaxy s4

Oddelek: Pomoč in nasveti
232589 (1973) Frenckie
»

Nokia E7 - poškodba zaradi vlage

Oddelek: Pomoč in nasveti
182384 (2045) matobeli

Več podobnih tem