» »

Program za izbolšanje kakovosti zvoka PC?

Program za izbolšanje kakovosti zvoka PC?

--MiRaLdInJo ::

Obstaja morda kakšen dober program, ki bi dodatno izboljšal kakovost zvoka na Win 7 64bit?

Uporabljam pa slušalke Plantronics GameCom 380. Za njih očitno ne obstajajo nobeni Driverji :8)

--MiRaLdInJo ::

Ne obstaja nič?

sandmat ::

Kakovost najlažje izboljšaš z nakupom zvočne kartice

nejcek74 ::

oziroma se bolje je kar DAC z ampfilerjem npr. Fiio Olympus E10 moj naboljsi nakup, ko se mini dalo vec zajebavati s k... driverji in izhodi. Poisci ga na ebayu.

hojnikb ::

pa sj te slušalke tut niso nek čudež, tak da nwm kaj si pričakoval. Updejtaj driverje od zvočne in si nastav kak filter za zvok...
#brezpodpisa

Qushaak ::

Če je izvorni audio zanič, potem se bo stvar "izboljšala" (ubistvu se ne bo) samo s kakimi plug-ini recimo v predvajalnikih. Oz če zvočna kartica to kaj na strojnem nivoju dela.
Samo to je bolj jalovo. Sej se pozna, samo če ni kvalitete, jo ne moreš kar naredit.

Unknown_001 ::

Mogoče kak equalizator, da mal popraviš base pa to, sam to je isto ko odišavljanje dreka. BOlj bo znosno za preživt, sam še zmer bo drek :) .
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

--MiRaLdInJo ::

Saj sem z zvokom in slušalkami zadovoljen vendar me zanima, če obstaja kak software, ki bi še dodatno izboljšal kvaliteto zvoka.
Zvočno kartico imam to katera je na matični.

Unknown_001 ::

Evo !
http://sourceforge.net/projects/equaliz...

Sam še zmeri. Tko kot sem ti napisu. Ko da bi drek odišavljal (maš vse živo za popravljat težavo sam še zmeri je ne odpravi v celoti).

Drgač pa mislim da se ti gre bolj zato, da mal base priviješ, pa to, tak da mislim da je to to, kar iščeš.

Drgač pa men na laptopu tud mal tole pomaga (sam zarad zvočnikov je še zmeri mal bogo, je pa opazna razlika).
http://srs-labs-inc.software.informer.c...
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katere slušalke in kje kupiti? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
30171249 (14214) Banza
»

Slušalke PC

Oddelek: Pomoč in nasveti
301954 (1501) SloBiscuit
»

gaming slušalke (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8510283 (8850) r3dkv1c4
»

[Hi-Fi] - Debata: Dobre slušalke ali dobri zvocniki? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
10812496 (10079) Trancedeejay
»

Katere sušalke

Oddelek: Kaj kupiti
452821 (2243) TeraSonic++

Več podobnih tem