Forum » Kaj kupiti » Monitorji
Monitorji
AndoMan ::
Vredno ogleda ...
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
|---|---|---|---|
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
| » | Nakup monitorja (strani: 1 2 )Oddelek: Kaj kupiti | 17147 (6505) | Han |
| » | Premočen backlight na novem prenosniku?Oddelek: Pomoč in nasveti | 3636 (3044) | fosil |
| » | Kupujem monitor (27")Oddelek: Kaj kupiti | 2796 (2435) | gddr85 |
| » | Nakup ekrana/monitorja 2012 (strani: 1 2 )Oddelek: Kaj kupiti | 24991 (20066) | Spock83 |
| » | Kateri 23-24'' monitor?Oddelek: Zvok in slika | 5570 (5283) | mokasin |