» »

Katera namizna miška z polnilno postajo

Katera namizna miška z polnilno postajo

Mitch ::

Gledam malo za novimi brezžičnimi miškami in vse imajo USB sprejemnik in baterije AA/AAA. Ker bi rajši imel miško z polnilno/sprejemno postajo me zanima, katero priporočate?

Tr0n ::

S polnilno, ne z. :)

dogo ::

Mitch ::

@dogo

Hvala za predlog samo pozabil sem omeniti, da imam na razpolago največ 30€...

hojnikb ::

in kaj je narobe z polnilnimi AA/AAA baterijami ?
sj ne filaš miške vsak tedn..
#brezpodpisa

Mitch ::

->hojnikb
Nekatere miške pač ne delajo z 1.2V napetostjo...

techfreak :) ::

Prej kot v pol leta tako ne boš rabil menjati baterij, verjetno pa ti bodo zdržale tudi več. To drži za navadne 1,5V baterije.

Zgodovina sprememb…

GupeM ::

Pri moji brezžični miški je bila navadna AA baterija priložena in je zdržala 1 leto in 4 mesece redne uporabe. Tako da ne vem zakaj bi rabil takšno s polnilno postajo. Več kot pol leta mora zdržat, sploh če gresta noter 2 bateriji.

Edit: Če te skrbi da se ti bo baterija spraznila ravno takrat ko boš miš najbolj rabil in ne boš imel rezervne baterije... Meni je kakšna 2 meseca svetila rdeča LED dioda preden je bila baterija dokončno prazna. Tako da sem bil pravočasno opozorjen da bo treba menjat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GupeM ()

Mitch ::

Evo sem vzel HPjevo miško z baterijami. Upam, da jih ne bo treba menjat vsake 3 mesece kot sem rabil pri svoji prvi brezžični miški...

Fifty6 ::

Jaz mam že 6let logitech mx revolution, miška deluje vseh šest let brez težav, tko da bi lahko tud mogoče kakšno rabljeno našel, sicer pa če boš iskal novo izberi tako ki ima tamali usb receiver, ker je nekak bolj priročen sploh če ga tlačiš kam v prenosnik. Sam imam sicer stacionarca tako da me to ne moti ampak če imaš prenosnika je pa to edina pomankljivost.

Vsi ki sprašujete zakaj ne tako na baterijo? Ja za osnovne zadeve je čist ql baterija, sam te miške na baterije ki žrejo mal baterije realno nikol tko dobr ne sedejo v roko in nimajo toliko funkcij kot recimo tale moja ki se polne. Ponavadi če si kupiš tako s polnilno postajo niso razlog baterije ampak predvsem uporabniška izkušnja z njo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Fifty6 ()

hojnikb ::

Mitch je izjavil:

->hojnikb
Nekatere miške pač ne delajo z 1.2V napetostjo...

in katere miške so to ..
#brezpodpisa

sajmon ::

@Fifty6; na koliko časa pa polniš baterijo pri tvoji miški?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Miška in polnilne baterije

Oddelek: Pomoč in nasveti
253370 (2615) Brane22
»

življenjska doba baterij v brezžičnih miškah

Oddelek: Kaj kupiti
444867 (3548) opeter
»

Polnilne baterije

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
448389 (6175) darkolord
»

USB Baterije

Oddelek: Novice / Ostale najave
376340 (4866) Pyr0Beast
»

kapaciteta polnilnih baterij

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
217201 (6813) door_man

Več podobnih tem