» »

Titanfall

Titanfall

oo7 ::

Kar se tiče titanov mislim, da so 3 vrste čisto zadosti itak jih opremiš sam po želji.
Orožij je res bolj malo in tudi se jih ne, da toliko nadgrajevati kot pri COD-u.
Map mislim, da je zadosti sploh zdaj še, ko jih ne poznam dobro.
Nasplošno se mi zdi igra zelo zabavna sploh to laufanje po stenah in upravljanje titanov v glavnem men je zaenkrat všeč.

Jerry000 ::

No ampak je to igra da bi jo igral 100ur ali 1 leto (100 ur je mogoce komu premalo) in da se je ne navelicas? Je malo drago prepricevanje da bi spil kupil in mi ne bi bil usec potem:). Torej je odziv folka bolj kot ne pretiravanje?

Bolf3nk ::

odvisno od folka. Igra res naredi vau efekt prvih nekaj iger. Potem pa jaja.. vsaj za mene

Igra je ful kul kakšna 2-3 tedne ali mesec. Potem pa gre vse skupam dol. Meni še bete ni ratalo do konca igrat in je že bila zbrisana igra:))

Jerry000 ::

hvala, potem vidim da je igra no buy:)

kr?en ::

Zakaj ze?

Meni je prav kul in se ob igranju zabavam. Koncno nek malo bolj hiter FPS. In elementi parkoura so fina popestritev. Pa mape so lepo raznolike. Edino skoda in najvecji minus, ker zadeva nima dedicated serverjev in podpore za klane (+ demote). Ker tole bi verjetno zgledalo zelo kul v klanskih bitkah.

Jerry000 ::

Zakaj? Ker je velika verjetnost da bom po 1 mesecu rekel "meh" prvi teden pa "WAW". Pocakal bom da bo cena za moj gameplay primerna

connel ::

Ah kupiš preko Mehike standard verzijo in te precej ceneje pride. Presneto zabavna igra, podpora klanom pa pride in to kmalu, je bilo že večkrat povedano.

Jerry000 ::

Glede na steam cene kjer kupujem igre po 3eure, mi je ze 20 dost za igro. Tko da nocm kupit igre k se jo bom po 1 mescu navelicu

dottor ::

Jaz čakam da Titanfall pride kje na 20-25€ pa jo uzamem (po možnosti škatelno verzijo).
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

oo7 ::

Je že kdo preigral Campaign in kako časa traja?

Jerry000 ::

Ja, 20 bi tudi jaz dal...sam pomoje bo to cez 5let. Kolikor COD igre gledam pomoje se vec, ti sesalci denarja nocjo cen spuscat niti za 10 let stare igre

oo7 ::

Zdaj sem igral pa je bilo izenačeno 295:295 pa pokličem svojega titana in pade ravno na sovražnikovega Victroy:)) huda fora.

Tr0n ::

oo7 je izjavil:

Je že kdo preigral Campaign in kako časa traja?

Gre kr hitro. Par urc za obe strani.

oo7 ::

Tr0n je izjavil:

oo7 je izjavil:

Je že kdo preigral Campaign in kako časa traja?

Gre kr hitro. Par urc za obe strani.


Moram preigrat še kampanijo, da dobim še ostala dva titana.
Hvala

Guzzy ::

Jerry000 je izjavil:

Glede na steam cene kjer kupujem igre po 3eure, mi je ze 20 dost za igro. Tko da nocm kupit igre k se jo bom po 1 mescu navelicu


Ja kolko iger pa si igral več ko 1 mesec, za katero si plačal 20 eur+ ?:P

kr?en ::

Pusti ga, naj spila svoje indie/izpete spile za 3eur na steamu.

GabrieLeo ::

Kakor se je govorilo o Titanfallu se mi je po preizkusu zazdelo da ni vreden pol toliko hvale kakor so jo IGN fegi in ostale kvazi profi spletne strani oglaševale. Ista zgodba kakor COD. Nič drugega. Kampanja se je napovedovala za revolucionarno in ne vem kaj še, a na koncu se je izkazalo za neko malo bolj posebno multiplayer izvedbo. nič drugega. Sploh ne opaziš razlike med kampanjo ter multiplayer. Razen tega da mogoče malo bolj švicaš, ko se ti gre za zmago (brez nje ni napredovanja, ane). In to je vse. Edino v čemer je Titanfall poseben je definitivno resolucija ter mogoče malo grafika (moram priznati da me BF4 še vedno bolj preseneča, kljub temu da jo imam že 3 mesece). Zvočni efekti so solidni. Aja pa hvalijo se s največjim special pakiranjem do zdaj. Ampak zagonit 200 bruseljčkov za nek težek kip ter par plakatov? Nevem.

Priporočam da se počaka na kak sale ali pa preboli. To je to

oo7 ::

Že od samega začetka se je govorilo, da bo Titanfall Online multiplayer in Single player z elemnti multiplayerja.

Kar se pa tiče igre je pa čista zabava v glavnem jaz prav uživam, ko jo igram ampak vsakemu svoje>:D

Jerry000 ::

Guzzy je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

Glede na steam cene kjer kupujem igre po 3eure, mi je ze 20 dost za igro. Tko da nocm kupit igre k se jo bom po 1 mescu navelicu


Ja kolko iger pa si igral več ko 1 mesec, za katero si plačal 20 eur+ ?:P


20 se nisem placal za igro ze par let...nazadne je bil COD MW2 k mam 225 ur preigranih do zdej. Dragon age celoten paket mam 75 ur in igral skoraj 3 mesce, mass effect 2 placal manj kot 5€ in mam nekje 50ur v 2 mescih, batmana oba placal manj kot 5€ ce se dobro spomnim in igral po 1mesec, deus ex hr manj kot 5 in igral 2 meseca, avp novi kupil za manj kot 3 igral 2 tedna, max payne novi placal okoli 5 igral 1 mesec, MOH 2010 placal 1 dolar igral 2 tedna...te se zanima naprej?

kr?en je izjavil:

Pusti ga, naj spila svoje indie/izpete spile za 3eur na steamu.


In kaj je narobe z indie spili? A misls da so sam indie spili po 3€? Vidm da si novi na steamu, dobrodosel

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

Tr0n ::

Indie al pa 5+ let stare zadeve ja. :)

Saj cool, imam sam rad indije, ampak multiplayer igre moras igrat, ko so sveze in je folk zainteresiran ter obstaja aktiven community. Ko bo Titanfall 20 EUR, bo vecina ze igrala Titanfall 2 ali kaj tretjega. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

oo7 ::

Danes sem srečal enega hekerja;((
Ko me je ubil sem gledal posnetek predno je ubil mene je v posnetku pokazalo še prej dva padla pilota, ki jih je zadel z nemogočih položajev ravno tako mene.
Pogledam rezultat imel je ubitih 12 pilotov v 1 minuti igre:(

Bolf3nk ::

ja... lepo jim deluje sistem preprečevanja cheaterjev

oo7 ::

Na Originu sem našel kjer lahko prijaviš igralca samo vprašanje koliko sploh ukrepajo kot na Steamu.

oo7 ::

Prišel sem na level 50. Pa me zanima ali se splača it delat generation 2 glede na to, da zgubiš vse kar si dosegel mislim predvsem opremo in orožja?

Jerry000 ::

oo7 je izjavil:

Prišel sem na level 50. Pa me zanima ali se splača it delat generation 2 glede na to, da zgubiš vse kar si dosegel mislim predvsem opremo in orožja?


Ista fora kot pri MW2. Splača se če želiš od začetka, pomoje prednosti ne dobiš nobene razen čina (če to obstaja) pa še to je samo vizualno

Tr0n ::

Ne cisto. XP modifier se ti povisa, kar pomeni, da se hitreje levelas. :)

Generation XP Modifier
Generation 1 x 1.0
Generation 2 x 1.1
Generation 3 x 1.2
Generation 4 x 1.3
Generation 5 x 1.5
Generation 6 x 1.8
Generation 7 x 2.1
Generation 8 x 2.5
Generation 9 x 2.9
Generation 10 x 3.5

matonson ::

Katastrofa od igre. Kratke runde, samo čakanje, neenakomerno razporejene ekipe. Škoda 30€.

Jerry000 ::

matonson je izjavil:

Katastrofa od igre. Kratke runde, samo čakanje, neenakomerno razporejene ekipe. Škoda 30€.


Kok kratke runde? In kakšno čakanje?

oo7 ::

Pri team deadmatch mora prva ekipa priti, do 300 točk bi rekel, da runda traja tam okoli 10 minut.
Čakaš 90 sekund, da se naloži nova mapa včasih malo dlje če menja ekipe. Ko si enkrat z eno ekipo si potem skoz s to ekipo in včasih dobiš nasprotno zelo močno ekipo in odigraš kake 3 igre pa potem zamenja komplet ekipe in takrat, da najde drugo ekipo ponavadi traja kako minuto ali dve več.

Sem že naletel, da smo bili v moji ekipi vsi še prva generacija pilotov v nasprotni pa vsi generacija od 2 pa vse, do 10 takrat so nas sesuli, do konca. Igrali smo 3 igre potem pa je igra poiskala bolj primerno ekipo za našo ekipo.

Tr0n je izjavil:

Ne cisto. XP modifier se ti povisa, kar pomeni, da se hitreje levelas. :)

Generation XP Modifier
Generation 1 x 1.0
Generation 2 x 1.1
Generation 3 x 1.2
Generation 4 x 1.3
Generation 5 x 1.5
Generation 6 x 1.8
Generation 7 x 2.1
Generation 8 x 2.5
Generation 9 x 2.9
Generation 10 x 3.5



Sem šel kar na drugo generacijo pilota čeprav na začetku je malo kriza, ker ni nobenega pametnega orožja in opreme.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Jerry000 ::

Tr0n je izjavil:

Ne cisto. XP modifier se ti povisa, kar pomeni, da se hitreje levelas. :)

Generation XP Modifier
Generation 1 x 1.0
Generation 2 x 1.1
Generation 3 x 1.2
Generation 4 x 1.3
Generation 5 x 1.5
Generation 6 x 1.8
Generation 7 x 2.1
Generation 8 x 2.5
Generation 9 x 2.9
Generation 10 x 3.5


No sej, nobene prednosti. To da se z lvlam lvla hitreje ni prednost...ker ubistvu vse isto dobivaštko kot MW2...ne vem zakaj na druge stopnje in se še 1x matrat za isto orožje če pa že pri prvem zadnjem činu dobiš vse....ni mi jasna ta njihova logika.

oo7 je izjavil:

Pri team deadmatch mora prva ekipa priti, do 300 točk bi rekel, da runda traja tam okoli 10 minut.
Čakaš 90 sekund, da se naloži nova mapa včasih malo dlje če menja ekipe. Ko si enkrat z eno ekipo si potem skoz s to ekipo in včasih dobiš nasprotno zelo močno ekipo in odigraš kake 3 igre pa potem zamenja komplet ekipe in takrat, da najde drugo ekipo ponavadi traja kako minuto ali dve več.

Sem že naletel, da smo bili v moji ekipi vsi še prva generacija pilotov v nasprotni pa vsi generacija od 2 pa vse, do 10 takrat so nas sesuli, do konca. Igrali smo 3 igre potem pa je igra poiskala bolj primerno ekipo za našo ekipo.

Tr0n je izjavil:

Ne cisto. XP modifier se ti povisa, kar pomeni, da se hitreje levelas. :)

Generation XP Modifier
Generation 1 x 1.0
Generation 2 x 1.1
Generation 3 x 1.2
Generation 4 x 1.3
Generation 5 x 1.5
Generation 6 x 1.8
Generation 7 x 2.1
Generation 8 x 2.5
Generation 9 x 2.9
Generation 10 x 3.5



Sem šel kar na drugo generacijo pilota čeprav na začetku je malo kriza, ker ni nobenega pametnega orožja in opreme.

No ja, opažam da me čedalje bolj mineva za ta špil. Še dobro da nisem kupil, hvala:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

oo7 ::

Danes v eni rundi dobil 122 attrition točk8-)

Tr0n ::

connel ::

mhm, youtube link ^^^^ :D

Tr0n ::

oo7 ::

Kako pa to zdaj to updejtaš?

connel ::

Avtomatsko bi se moralo.

oo7 ::

Če se samo potem pa v redu.

oo7 ::

Titled Titanfall Expedition, the DLC will arrive in May with three maps that take place after Titanfall's campaign.


The promo picture above shows a sneak peak at a map called "Swampland." One main feature of the map is the large number of trees which allow you to wall run in crazy, unpredictable paths.

The second map, Runoff, is loosely connected to Swampland. According to the developers, "it has a lot of "pipes and water."

War Games, the last map, takes place within the area Titan pilots train in.

Jerry000 ::

Cena 50€? Sam sprašujem

Guzzy ::

Če je season pass za 4 dlcje al kolko 25 €..

Jerry000 ::

Kaj pa je season pass?

connel ::

Vse nadaljne širitve/dodatke dobiš s tem passom.

Jerry000 ::

Torej 25 placan in s tem si zagotovim v prihodnje vse dodatke za to igro? No ja...malo drago glede na to da je ze igra dost draga.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

kr?en ::

Season pass je isti kurac kot Premium za BF4.

In ce mislis redno spilat Titanfall, se ti bolj splaca season pass, kot pa kupovat posamezne dlcje na dan izida.

Jerry000 ::

kr?en je izjavil:

Season pass je isti kurac kot Premium za BF4.

In ce mislis redno spilat Titanfall, se ti bolj splaca season pass, kot pa kupovat posamezne dlcje na dan izida.

Tut če redno igraš ni treba met DLC. Sej so default mape, vsi ne bodo igral DLC, tko da:)

Guzzy ::

Jerry000 je izjavil:

kr?en je izjavil:

Season pass je isti kurac kot Premium za BF4.

In ce mislis redno spilat Titanfall, se ti bolj splaca season pass, kot pa kupovat posamezne dlcje na dan izida.

Tut če redno igraš ni treba met DLC. Sej so default mape, vsi ne bodo igral DLC, tko da:)


Za dlcje dobiš mape + content, ki še bodo določili. Je pač tvoja odločitev če boš vzel DLC ali ne

Danijel5 ::

Pozdravljeni!
No jas imam pa vprašanje za vse poznavatelje PC iger in lastnosti pcjev,ker sem na tem področju lajk in sem PS3 gamer me je ravno TITANFALL potegnil a ker nebi kupoval Xboxone me zanima če lahko ta špil zažene moj preenosnik s naslednjimi podatki:

Win:8
intel pentium2117u
memory 4gb /1333mhz/4g
500gb(5.4KR sata,slim)
Supermulti duallayer
64BIT operac,sistem x64

Torej zanima me če je možno igrat to igro na mojem laptopu ali ni možno!

lp,upam da ni preveč bedasto vprašanje,ampak če bi šlo bi potem bil to moj prvi špil na pcju,ker dosedaj ni bilo interesov zaradi uporabe konzole!
Hvala vsem ki mi boste svetovali ali karkoli pomagali. :D

oo7 ::

Danijel5 je izjavil:

Pozdravljeni!
No jas imam pa vprašanje za vse poznavatelje PC iger in lastnosti pcjev,ker sem na tem področju lajk in sem PS3 gamer me je ravno TITANFALL potegnil a ker nebi kupoval Xboxone me zanima če lahko ta špil zažene moj preenosnik s naslednjimi podatki:

Win:8
intel pentium2117u
memory 4gb /1333mhz/4g
500gb(5.4KR sata,slim)
Supermulti duallayer
64BIT operac,sistem x64

Torej zanima me če je možno igrat to igro na mojem laptopu ali ni možno!

lp,upam da ni preveč bedasto vprašanje,ampak če bi šlo bi potem bil to moj prvi špil na pcju,ker dosedaj ni bilo interesov zaradi uporabe konzole!
Hvala vsem ki mi boste svetovali ali karkoli pomagali. :D



Kakšno imaš pa grafično kartico?

kr?en ::

http://ark.intel.com/products/71469/Int...

CPU je dost crap in graficna je integrirana. Imo lahko pozabis na Titanfall.

paliskic ::

Ima še kdo težave z igro? No server found?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Apex Legends (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
15116842 (562) Ijus
»

Titanfall 2 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20323555 (5869) oo7
»

Call of Duty: Advanced Warfare (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
29653657 (18296) Machete
»

Star Wars: Battlefront (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
28538668 (19989) opeter
»

Evolve (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
10013910 (9412) ahac

Več podobnih tem