» »

Titanfall

Titanfall

Mcyber ::

Živjo, danes sem kupil igro in pri inštalaciji ugotovil, da potrebujem 64 bit Windowse, jaz pa imam 32 bitne.

Titanfall Cannot be Installed on 32-bit Systems
Players running on a 32-bit version of Windows will be unable to install and play Titanfall on their PC.

Zanima me, če lahko igro prodam, kljub temu, da sem uporabil CD key na Originu ali sem denar vrgel stran?? Imam pa DVD verzijo igre.

Hvala za nasvet.
Bacteria is the only culture some people have.

abyssus ::

Prodati moraš Origin račun. Sicer pa namesti 64-bitni OS. Predvidevam, da imaš vsaj 4GB RAM, tako da se ti itak splača.

Mcyber ::

Ne bom prodajal Origin računa, ker imam gor še Bettlefield 3 in 4. A se da naredit upgrade na 64 bit Windows 7 brez formatiranja?

Hvala
Bacteria is the only culture some people have.

abyssus ::

Potrebuješ DVD, kjer so gor namestitvene datoteke za Win7 64-bit. Normalno poženeš računalnik s DVD-ja in potem namesto Custom izbereš upgrade (installation type). Nato namestiš WIN na isto particijo in to je to.

Naj me vseeno še kdo drug potrdi, ker tega sam še nisem delal in te zato ne bi rad zaje*al. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: abyssus ()

Mcyber ::

Hvala za pojasnilo, samo se mi zdi, da ne bo šlo brez formata. Če pa kdo ve kako brez formata prosim za nasvet.
Se opravičijem za offtopic,

hvala
Bacteria is the only culture some people have.

ahac ::

Si kupil na Originu?
Če je tako, potem lahko dobiš denar nazaj: https://www.origin.com/en-ie/great-game...
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Mcyber ::

"ahac" Titanfall je prava igra po ne vem kolkih igrah, da sem kupil DVD verzijo. Vse ostale imam Steam ali Origin verzije. Sej ni druge kot, da namontiram 64bit Windowse. Kako pa kaj dela Titanfall na Windows 8?
Bacteria is the only culture some people have.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mcyber ()

abyssus ::

Meni je delal čist OK (Beta), sem pa poskusil tudi final verzijo in je delala, tako kot mora - na ne več tako dobrem prenosniku :)

oo7 ::

Igra dela na : OS: 64-bit Windows 7, 8, 8.1

Tako, da bi moralo delati brez problema na Win 8 :)

Jerry000 ::

Bi Titanfall delal smooth na tem PC? Seveda verjetno na low nastavitvah. Skrbi me da ne, ker za MF3 je tudi takšen minimum bil napisan, MP igra je bila pa neigralne ker je preveč lagga bilo:

Windows Version: Microsoft Windows 7 Professional Edition Service Pack 1 (build 7601), 64-bit

Processor: Intel(R) Core™2 Duo CPU E6850 @ 3.00GHz

Graphics Card: GeForce 8800 GT

Total RAM: 4.0 GB

oo7 ::

Tukaj imaš minimalne zahteve. Samo tam kjer piše System Requeriment Type daj na minimum pa boš videl.

http://www.game-debate.com/games/index....

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Jerry000 ::

Sem vse pregledal, vse to kar imam je pod minimum. Ampak mene bolj zanima kako je v praksi. Ker BF3 je imel isti minimum a MP je bil totalno neigralen ker je ful štekalo (čeprav sem imel vse kar je v minimumu, na can you run it je vse kazalo z zeleno na minimumu). Vem kakšne so specifikacije, zanima me kakšna je praksa. Ima kdo podoben PC?

oo7 ::

To pa ne bi vedel.
Škoda, ker nisi takrat probal bete.

vaščan ::

Probej travniško pa boš videl. Boš moral počas pc zamenjat za novejše igre.

dottor ::

Meni z konfiguracijo v podpisu dela BF3 na LOW-MEDIUM na 1050p na MIN.35 FPSjih na 64 players mapah. Titanfall BETA pa mi je delal normalno na MEDIUM pri MIN:40 FPSjih.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Jerry000 ::

travniško ne moreš probat ker je ni. Ja...pogrešam stare dobre demote da si lahko vsaj probal igro če dela...tu moram pa sedaj na blef it-.-

oo7 ::

Jerry000 je izjavil:

travniško ne moreš probat ker je ni. Ja...pogrešam stare dobre demote da si lahko vsaj probal igro če dela...tu moram pa sedaj na blef it-.-



Sem samo vtipkal in takoj našel tri na travniku. Celo beta je na travniku, ki zavzame pol manj.

Bolf3nk ::

in kaj si boš s tistim začel?

je bila beta, kjer si lahko sprobal igro

oo7 ::

Samo toliko, da proba če mu bo delalo na tistem računalniku.

Bolf3nk ::

kam pa se bo povezal?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bolf3nk ()

oo7 ::

Bolf3nk je izjavil:

kam pa se bo povezal?


Imaš prav ne bo delalo.

abyssus ::

Niti treninga ne moreš odigrat z travniško verzijo?

ahac ::

Jerry000 je izjavil:

travniško ne moreš probat ker je ni. Ja...pogrešam stare dobre demote da si lahko vsaj probal igro če dela...tu moram pa sedaj na blef it-.-


Kupiš na Originu in če ne dela zahtevaš refund v 24 urah.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

oo7 ::

Ja lahko bi kupil na Origin čeprav je tam zelo drago pa sprobaš in potem zahtevaš denar nazaj in kupiš drugje kjer je ceneje>:D
Samo denar ti potem najbrž ostane na Originu ali kako je s tem?

Jerry000 ::

na originu ne bom kupoval ker je drago k svinja. Kupil bom škatleno verzijo za 40€ ali sam key za 35€. Kupil pa refundal pa ne bom, če keš ostane na originu nimam kaj z njim, drugih iger ne bom kupoval na originu. Ah ja...pa nič. Da bi vsaj demo mel da bi lahko folk probal, škoda

Tr0n ::

Ti samo nabavi. Zadeva laufa na source enginu, ki je dokaj skalabilen.

Dr_M ::

Tale igra zgleda kar zabavna, pa je to samo MP?

oo7 ::

Dr_M je izjavil:

Tale igra zgleda kar zabavna, pa je to samo MP?


Več ali manj je samo MP.
Imaš pa tudi neke vrste SP in igraš proti botom če sem prav razumel.

Jaz sem igral samo MP.

Tr0n ::

Ne, tudi kampanja je proti pravim igralcem. MP all the way baby! :)

Dr_M ::

Ne igram MP odkar sem nehal igrat action quake 2.
Skoda, ker zgleda res dobr spil.

Tr0n ::

Saj je. :)

oo7 ::

Katerega titana uporabljate največ? Kater se vam zdi najboljši?

kr?en ::

Osnovnega. Imam odklenjenega tistega od Militia kampanje, ampak ne vidim nevemkaksnih boljsih lastnosti (razen dasha) napram trenutnemu.

Tr0n ::

Titanfall Will Get Double XP Weekends, New Game Modes Will Be "Free to All

Med drugim pridejo tudi privatni matchi, znizali pa bodo Gooser challenge requirement.

oo7 ::

kr?en je izjavil:

Osnovnega. Imam odklenjenega tistega od Militia kampanje, ampak ne vidim nevemkaksnih boljsih lastnosti (razen dasha) napram trenutnemu.



Jaz imam isto osnovnega samo, da sem zamenjal orožje z XO-16 Chaingun. Sem probal tudi z Plasma Railgun, ki je močno orožje proti titanom ampak pilota je preveč težko zadeti. Pa če je bolj orpta mapa uporabljam Vortex shield če je pa veliko streh pa raje electric smoke, ker hitro na Titana dobiš pilota in ga s tem hitro ubiješ>:D

Kar se tiče pa navadnih orožij pa uporabljam G2A4 Rifle to je za moje pojme najboljše orožje za moj trenutni level.
Sem probal smart pistol pa mi ni všeč za bote pobijat je super proti pilotu pa ni preveč učinkovita sploh če te opazi.
Pa zdaj sem odklenil Active radar pulse je tudi dobra zadeva.

Tr0n ::



Tr0n ::

abyssus ::

Naj forca, da igraš proti drugim cheater-jem, ti pa moraš biti brez njih. Da pi*ke spoznajo, kako pokvarijo gameplay. :)

oo7 ::

In če opaziš cheaterja a ga lahko sploh prijaviš?

Bolf3nk ::

ne. kako pa boš dokazoval? 3/4 folka bi prijavljalo igralce - g33ke, ki so dobri. Za ostale pa cheaterji

oo7 ::

To ne vem ampak na Steamu ga lahko prijaviš pa ga potem preverijo če ga.
Kako pa potem tukaj iščejo cheaterje?

Guzzy ::

Majo nek sistem ki avtomatsko zazna cheaterje.

ShinseiYama ::

Včasih se vam bo zdelo da negdo uporablja aimbota, v resnici pa igrate proti nekomu ,ki uporablja gamepad na PC-ju ali pa igrate proti konzolašu.

Ti uporabljajo Aim assist po defaultu, sam toliko da veste.
www.bushi.si

Tr0n ::

hunter01 ::

Ravno to kar je Tr0n objavil v bistvu razrešuje probleme s cheaterji. Vsak k bo imel recimo aim, bo mel tak score, da bo začel dobivat enake nasprotnike z podobnim scorom - spet cheaterje :) Pa naj se nažigajo med sabo =)

Tr0n ::

Ne, bodo pa cheaterje oznacili in potem pomatchali z drugimi cheaterji. Samo iz score-a ne mores vedet, ali je cheater, ali ne.

oo7 ::

Kaj tiste kartice ob imenih pomenijo v loži ko čakaš na novo mapo?

connel ::

Next generation, ko prideš do lvl 50 in začneš še enkrat od začetka.

Jerry000 ::

je res Titanfall vreden booma? Mislim, vem da so novi CoD poden od podna, glede na to da so to razvijalci CoD tukaj zraven...baje je mal contenta? Premalo titanov, premalo orožja, map...je to res da je malo? Pač samo za info me zanima :)

abyssus ::

Kolikor vem, so tukaj igro razvijali tisti, ki so razvili COD1 - COD4. Torej boljši COD, kot jih imamo sedaj. Me pa popravite, če se motim. Igra sama pa je sicer res nekaj novega in dobra, vendar nekateri malce pretiravajo :) Najbolje, da se prepričaš sam.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Apex Legends (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
15117021 (741) Ijus
»

Titanfall 2 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20323739 (6053) oo7
»

Call of Duty: Advanced Warfare (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
29654023 (18662) Machete
»

Star Wars: Battlefront (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
28538929 (20250) opeter
»

Evolve (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
10014004 (9506) ahac

Več podobnih tem