» »

Tom Clancy's The Division

Tom Clancy's The Division

M-XXXX ::

Heh, 3 leta razvoja, optimizacije pa vse izgleda 5x slabše kot so predstavljali :D

PredatorX ::


i7 5820K
GTX 980TI
1080P

Samo za primerjavo. GPU je skos 98% load. CPU pa večino časa na 50%, ampak včasih tudi skoči med 70-80%.

@M-XXXX
Jap, malce je razočaranja...

Pesimist ::

Konzola power :))

oo7 ::

The Division Open Beta Update Is Live For Preload



Two weeks ago, we first reported the rumor about The Division Open Beta. This was confirmed last week by Ubisoft as happening on the following dates: 18-21 February for Xbox One and 19-21 February for PlayStation 4 and PC.

http://wccftech.com/the-division-open-b...

Epialt ::

V tokratnem demu 1 misija več.

Ciklamen ::

Pa kar nekaj novih sovražnikov (4, če se ne motim)
- End of the Post ->

scipascapa ::

Pesimist ::

torej jutri lahko ze na x1 zacnem ure so kake?

ProfAlen ::

Kako je s tem špilom?

Še vedno v Beta? Se splača kupit gejm? :)

Epialt ::

Jutri se začne na PC open demo.
Slača ali ne... odvisn kak tip človeka si, oz. kaj bi rad od špila.
Marsikomu grindy špili ne potegnejo.
Zadeva je rpg looter shooter.

ProfAlen ::

Aha no super če je demo pa bom tak iz prve roke videl :)

barocco ::

ProfAlen je izjavil:

Aha no super če je demo pa bom tak iz prve roke videl :)

Tudi mene zanima.Hja,k je prvi trailer vn pršu sm si reku "uff ,ta špil bom pa nabavu..".
Res,bi en špil kot je bil recmo,(pa ne delam primerjave) Crysis, cod 2,Hitman,Stalker..,da bi uživu v SP kampanji bi bila zgodba super in pa da traja dolgo ne 5-10 ur in konec.
Ne vem,Mogoče pričakujem preveč,sm prestar za špile ipd. ,amapk upanje umira zadnje. :)
RangerVIII|6700k|Corsair16GB|
Msi1070|pm961|BX5001TB|RM650x|H100iv2|

Pesimist ::

Jaz sem zdaj igral in moram reči da kot prvo bi morali odstraniti ime Tom clancy saj nevem kaj ima skupnega z ostalimi igrami. Drugače ne damage ne moti kak dosti in bi bil morda celo fun igra če ne bi bil tak dolgočasen kot hudič. Tako da mi je po dolgem času to ena bolj dolgočasnih ker zadnjih par let. Stelar občutek mi da.

Pišem preko telefona tako da manjkajo besede tu in tam haha.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

ProfAlen ::

a ni to multipoayer varianta? da skup s frendi delaš misije itd?

Pesimist ::

tudi. isto blo boring.... ze mapa se mi zdi bedna in dolgočasna.
Tisti drugi tom clancy wild al kaj je ze je bolj zanimiv.
mogoce prelahko kot prvo. Bom se dalje probavo dans na x1, jutri na ps4.
pvp se moram probat ko najdem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

tovsti55 ::

Jajca od špila, totalen crap.

ProfAlen ::

zdaj si beto downloadam, javim svoje vtise

Alien123 ::

potegnil beto, špilal 10 minut, zbrisal..

Zmajc ::

Stestiral.

Z zgodbo in settingom se nisem kaj dosti ubadal. Sam boj mi ni najbolj všeč. Gunplay ima Destiny na dosti višjem nivoju.

PredatorX ::

Jst tud testiram. Ni mi dober špil, ampak bom še kakšne pol urce ali urco namenil. Combat mi ni všeč...

MajorM ::

Poizkusil kake pol ure. Prvi vtis je OK. Bom počakal, da vidim kako je z recenzijami glede single player igranja. MP me ne zanima.

Pesimist ::

nevem no pomoje bo fail. res mi je boring game. 90% sure sem da bom passo.

miraldi ::

Se ve do kdaj je ta beta na Steamu?
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

Ciklamen ::

Do ponedeljka, 13:00 :)
- End of the Post ->

miraldi ::

Ciklamen je izjavil:

Do ponedeljka, 13:00 :)


Hvala :)
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

abyssus ::

Misli kdo nabavit? Jaz sem bil z BETO dokaj zadovoljen. Predvsem me zanima za PS4, kje se najbolj splača naročit? Po Sloveniji sem našel za 60€ najceneje.

Epialt ::

Nekaj nas je preorderal klasično verzijo za PC iz gamesplanet za 38€. Keyi pridejo na mail v petek.
Če bi vzeli iz nepotrjenih strani bi prišparali okoli 5€. 100% Legit je vredno 5€ imho.
Čeprav imamo precej straha glede endgamea nas tolaži to, da smo beto preigrali skupaj 8ur in se imeli precej fino. Če bomo iz igre iztisnili vsaj 20h in preigrali zgodbo, bo pa tako ali tako že poplačano.

scipascapa ::

najceneje sem našel na zavviju 54€.

destroyer2k ::

Če koga zanima sem videl da je akcija in se dobi igro za slabih 40€

https://uk.gamesplanet.com/game/tom-cla...

abyssus ::

Ja, za PC verzijo je veliko ponudbe, za PS pa ne najdem nič. Zanimivo je to, da je bigbang trenutno med najcenejšimi v SLO. Sem kar čudno gledal.

Compufreek ::

Big bang je med najcenejšimi, sem igro kar naročil pri njih, tu pa tam nabavim kako igro v kontekstu "kar bo pa bo" ... in tale je ena izmed njih ... beto sem prenesel pa sem prišel do tutorial misije in to je to .... ni blo več časa za igranje :)

upam da bo vredu. Prvi vtis je bil kar ok, delala je pa brez problema vse na max 1080p na gtx 970 in i5 4440 in 16 gb ddr3 1600 z 45- 60 fps, me je blo strah da bo kaj nagajalo ko sem vido stuteringe na 980ti ampk mislim da bojo zadevo še malo optimizirali tako z nvidia driveri kot update-i.

scipascapa ::

40€ ki jih ne moreš dobiti nazaj :)

Ciklamen ::

http://www.engadget.com/2016/03/06/the-...

Evo če koga zanima enoletni plan za špil :)
- End of the Post ->

Alien123 ::

Škoda denarja za tole igro

Epialt ::

Alien123 je izjavil:

Škoda denarja za tole igro

Definiraj škoda denarja.
Morda tebi. Če da meni igra vsaj 50-100h zabave... mi je vsekakor vredno.
0.50€ / h zabave... where do I sign.

kitl76 ::

Če bi špil igral vsaj 50 ur niti ni drag

http://www.cdkeys.com/pc/games/tom-clan...

oo7 ::

DON'T INSTALL THE NEWEST NVIDIA DRIVER, IT'S BREAKING PCS

EVERYTHING FROM FREEZES TO MELTED CARDS

http://www.destructoid.com/don-t-instal...

The 364.47 driver was released yesterday, and is meant to include optimisations for The Division, Hitman, Need for Speed, Ashes of the Singularity and Rise of the Tomb Raider. The drivers can also severely damage your computer.

Blue screens, failing to boot up Windows, restart loops, losing sound, graphical artifacting and even burned out cards are all problems which are being reported by users on various sites. It doesn't seem to be specific to one brand or generation of card, either.

scipascapa ::

364.51 so moji.

oo7 ::

The Division Is Ubisoft's Fastest-Selling Game :O

The Division has sold through more copies in its first 24 hours than any other game in Ubisoft's history.

http://www.gamespot.com/articles/the-di...


Kot kaže je BETA prepričala veliko ljudi.

kitl76 ::

Blagor jim :)

McClane ::

Pa saj tako je prav, open beta za vse ljudi, da se lahko preizkusi pred nakupom. Ali pa demo, čeprav jih skoraj ni več, je tudi pravi način, ne pa da kupuješ mačka v žaklju.
\"You want us to build WHAT??\" - Ancient Chinese Wall Engineer

Compufreek ::

Niti nevem zakaj, ampak sem vzel pri BB-u to igro ... sem jo šel tudi v torek iskat ...štartal in videl vrsto pred prenosnikom in šrajanje "GET IN THE F****** LINE" se od srca nasmejal folku in preigral prvo misijo ... od takrat še nisem mel časa igrat :)
Grafika je res lepa čeprav so liki "grdi" in ne pašejo v okolico (okolica je realna liki so pa plastelinasti)
Na vsake tolko cajta se odločim naredit en Boxed PC nakup in zgleda je glih ta igra prišla tokrat na vrsto, nazadnje sem nabavo "Gone home" boxed, ki sem jo moral naročit iz anglije, sem preigral crackano verzijo pa me je tako navdušla da sem mogo kupit boxed verzijo XD

scipascapa ::

compufreek PS4? koliko si dal, anglija cca 54€.

Epialt ::

Po 24h played ( ja slow week je bil ) morem iskreno povedat, da je igra že odplačala moj naložbo. Trenutno sem level 23/30 in mi je špil so far precej všeč.
Tu pa tam kak neumen hrošč, ampak precej zabavna zadeva so far.
Vedite pa, da sm loot-whore, zaradi česar so mi loot based game-i go-to. ( Diablo3 main game. )
Poleg tega pa moram priznati še eno stvar. Igram DUO že od samega začetka, kar seveda doda vsaki igri svoj čar.

barocco ::

Mene pa zanima ali deluje bolje-optimizacija kot open Beta ipd.
RangerVIII|6700k|Corsair16GB|
Msi1070|pm961|BX5001TB|RM650x|H100iv2|

PredatorX ::

kitl76 je izjavil:

Če bi špil igral vsaj 50 ur niti ni drag

http://www.cdkeys.com/pc/games/tom-clan...


http://www.allkeyshop.com/blog/buy-the-...
38-39EUR
http://www.allkeyshop.com/blog/buy-the-...
Daš 32EUR-33EUR.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PredatorX ()

oo7 ::

Ocene

Gamespy - 5/5
GameSpot - 8/10
Metro GameCentral - 7/10
Daily Star - 4/5
The Examiner - 5/5
Cheat Code Central - 4.6/5
IGN Italia - 9/10
JeuxActu - 17/20
The Jimquisition - 6.5/10
Eurogamer Italy - 9/10

OpenCritic 84 http://opencritic.com/game/1530/tom-cla...

m0f0x ::

Haha, ta je dobra.

"Tom Clancy's The Division is a "playable" game in the same way Anaconda is a "watchable" movie. As adequate as entertainment gets, it's capable of providing solid amusement while it lasts, but it's not something worth remembering beyond the scope of the time spent actively utilizing it. It's something you can use to waste time, and it's good at that, but it's not particularly brilliant at anything else."

The Jimquisition

Compufreek ::

@Acipascapa - ne, sem na PC ju, je blo 42 eur
@barocco - nimam baš neki kište ampak mi je špil vse na max laufo že v beti nad 45 FPS spustiš par glajenj pa sence pa si takoj nad 60 FPS če maš seveda temu primern PC
@m0f0x to je v bistvu slab opis... watchable pomeni, da je film slab ampak ima še vedno neki pointa. Nadaljni opis, pa lahko dodaš bilokiremu filmu / igri ker to je ves point ... zapravljanje prostega časa. Če se nanaša na to, da pač igra ni nič posebnega, takim opisom pa je težko verjet ... naj prvo kakšna 2 tedna se poglobi nekdo v igro in potem, poda konstruktiven opis, če je nekdo pogledal uvodni filmček pa mu menuji niso bili všeč oz. je igro preiral v parih urah in se detajlom sploh ni posvetil. Tak človek sploh nebi smel podat opisa.
Ne me narobe vzet, ne zagovarjam igre, vse kar lahko rečem zaenkrat o njej je, da sem mislil da mi nebo všeč ker ni moj stil ampak sem vseeno kar precej not pado kolikor pač sem imel časa. Samo pravim da tile 1st day revievi so neumnost, počaki kak teden ali dva pa bodo prišli realni in konstruktivno opisi.

m0f0x ::

Ne pravim, da je igra slaba, ker nisem igral niti bete, niti je ne nisem kupil. Spremljam temo in se mi je ta "komentar" zdel smešen, ko sem brskal med reviewi.

Na tak način bi jaz igral MP/co-op igre :)





Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ghost Recon: Wildlands (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
21233158 (699) oo7
»

Rainbow Six Siege (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
19829898 (1048) ahac
»

PC igre 2014 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
7522226 (15197) yayo
»

E3 2014 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
6311729 (10240) djabi
»

E3 2013 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
14919479 (16644) oo7

Več podobnih tem