» »

TV-OUT

TV-OUT

seawolf ::

Ali kdo ve kako je treba nastaviti nastavitve za priklop voodoo 3 3000 na tv

seawolf ::

Uspelo mi je nastavit tako da dela vendar je
crno belo a ve kdo zakaj?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: seawolf ()

ToniT ::

Format v TV out nastavi na PAL-B (PAL-BG).

Icely ::

Ce pa se to ne pomaga: poglej ce imas mogoce S-VHS kabel speljan na TV, ker eni TV-ji ne podpirajo oziroma ne locijo signala in je crno bela slika! 100%
Zatorej rabis konverter iz s-vhs na cinch

seawolf ::

Ja tisega PAL B sploh ni je pa nek PAL BDGHI ki pa sploh ne dela. A bi mi lahko razlozu malo bolse tisto od konverterja?

seawolf ::

Poskusil sem tudi na drugem tv-ju a je isto. Je mozno da je graficna (voodoo 3 3000) kriva

Icely ::

PAL nastavitev je pravilna! Kako mislis da ti ne dela? U bistvu ni vazno ker PAL mode imas nastavljen - samo vazno je da je PAL.

Glede converterja:
Jst sem meu tak problem - na graficno kartico ki ima tv-out (s-vhs) sem povezal na univerzalni SCART konektor, ki je imel vhod za audio,s-vhs in composite video. Povezal sem z S-vhs kablom in dobil na tv-ju crno sliko! To zato, ker TV ni razpoznal S-vhs signala/formata (zakaj, kako in na kak nacin ne bom zdele odgovarju ker je kar dolg proces! Ce ces se dobiva na kavi in predebatirava)!
Seveda sem zraven graficne kartice (GF4 MX440) dobil zraven nekaksen konverter, ki je spremenil/se preoblikoval iz s-vhs v composite video. Nato sem dal navaden composite kabel od tistega konverterja do scarta in sem potem dobil lepo normalno barvno sliko!

Moras le to vedeti da ene televizije - predvsem starejse ne zaznajo in ne znajo razporedit S-VHS signala, zato ti vrze ven crno-belo sliko!

Icely ::

Aja se to: graficna dvomim da je kriva! Ce imas pa moznost pa probaj na kakem TV-ju ki ima S-VHS vhod!
Ce se vedno ne dela je mozno da so driverji (ce imas WinXP)! Ce pa so driverji, se da vse resit ker vem da pri kolegu normalno dela z isto graficno kartico!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

tv out= čb slika

Oddelek: Zvok in slika
253249 (2782) romario
»

Črnobela slika na TV-OUT

Oddelek: Zvok in slika
152109 (1772) Hevidi
»

geForce 2 MX 400 tv out

Oddelek: Pomoč in nasveti
91215 (1067) VASkO
»

GeForce Tv out problemi

Oddelek: Zvok in slika
51274 (1124) cattom
»

VooDoo3 TV-out in kabl S-video na SCART

Oddelek: Zvok in slika
271979 (1697) Caboose

Več podobnih tem