» »

GeForce Tv out problemi

GeForce Tv out problemi

poljane ::

Imam problem z GeForce2 MX (Leadtek) s TV outom, ker mi na TV-ju, ki ima samo SCART vhod prikaze crnobelo sliko. Do barv nikakor ne pridem.
  • spremenilo: poljane ()

Modri dirkač ::

Malo poglej kater standard maš vklopljen na kartici. Ti maš verjetno NTSC-ameriški naštiman, moraš met pa PAL-evrpopski standard-potem pa so barve!!:D
Everybody lies!

poljane ::

Sem probal kar nekaj stvari tudi oba PAL standarda. Kabel imam na obeh straneh S-VHS na TV-ju pa tisti preklopnik iz S-VHS na Scart.

||_^_|| ::

jst sm meu isti problem. Pal B bi mogu delat. Drugač pa poglej če ni slučajn pinček za barvo (na vtikaču od kabla) zlomlen na keri strani.

SasoS ::

Če imaš nastavjen na PAL in ni brav je problem drugje...Skozi SCART vhod lahko dobiš kompozitni, S-Video (S-VHS je oznaka za videorekorder ;(() ali pa komponentni (R, G, B) signal. Na tebi je, da na televiziji izbereš primeren vhod. Nekateri boljši TVji (recimo moj :D) zaznajo to sami, nekateri imajo samo kompozitnega...S-Video signal bo skozi kompozitni vhod videt črno-bel, zato ker TV ne bo dobival podatkov o barvah....

cattom ::

jaz mam isti problem s to kartico, poljane a si zrihtal barve? napiši če ti je uspelo , kaj si naredil?8-O


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

tv out= čb slika

Oddelek: Zvok in slika
253120 (2653) romario
»

TV-OUT

Oddelek: Pomoč in nasveti
71131 (1028) Icely
»

Črnobela slika na TV-OUT

Oddelek: Zvok in slika
152063 (1726) Hevidi
»

voodoo 3 3000 tv out

Oddelek: Pomoč in nasveti
51286 (1195) Lith
»

VooDoo3 TV-out in kabl S-video na SCART

Oddelek: Zvok in slika
271888 (1606) Caboose

Več podobnih tem