» »

Katero znamko monitorja?

Katero znamko monitorja?

uporabniik ::

Pozdravljeni,

Kupujem nov monitor pa me zanima katero znamko mi priporočate?
Samsung ali LG

Trenutno sem imel Samsung LCD 22" star nekje 5 let in je odpovedala plošča.

Brat ima LG LCD 23" pa mu deluje normalno tudi nekje 5 let.

Kaj menite?

Lp,

SG_101 ::

vseeno. raje se vprašaj kateri model in koliko si pripravljen zanj odšteti

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: SG_101 ()

uporabniik ::

Nekje do 200€.

Sicer bi pa raje videl da bi dal nekje 150€ 180€

lommmp ::

Samsung in nič drugega IMO.

BALAST ::

Lg crkavajo še preden poteče garancija. Samsungi so mi držali malo dlje, sploh serija 17" 710n.
Prisegam pa na iiyama monitorje.
"You may fool all the people some of the time;
you can even fool some of the people all the time;
but you can't fool all of the people all the time."

dottor ::

Jaz sem zadovoljen z ASUSovimi monitorji.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Vzdevek ::

BALAST je izjavil:

Lg crkavajo še preden poteče garancija. Samsungi so mi držali malo dlje, sploh serija 17" 710n.
Prisegam pa na iiyama monitorje.

Ti to resno? Doma imam 2 LG led monitorja in enega lcd vsi delujejo brez težav. Najstarejši je že dolgo iz garancije je brez mrtvih pixlov.
Vsakemu svoje, kot pravijo. Zadrži se pa neumnosti, da crkujejo pred garancijo. ;)
Kolega imel Samsung 216BW pa so bile z njim same težave od mrtvih pixlov to pokvarjenih gumbov.

Map ::

Med možnostmi nimaš Philipsa, ampak ga imam jaz že 5 let in res dela kot mora. Sem enkrat mel volan na mizi pa je začel trest in je monitor padel direkt na tipkovnico, s strahom sem ga dvignil misleč da je konc z njim, pa niti en piksel ni zanič. Pravtako imam enga Fujitsuja že skoraj 10 let.

lommmp ::

Jaz se ne menim za drugo kot Samsung in me NIKOLI niso razočarali. Imam televizijo Samsung, 2 ekrana in vse dela perfektno!

Oktan ::

luky ::

Lenovo dela kot urca že 4 leta...
luky!

matobeli ::

moj glas gre za DELL, že 2+ leti dela kot urca, IPS, dobro stojalo z USB, veliko nastavitev.

Edina greška mu je da ima Display port namesto HDMIja.
Imamo pa v službi nekaj Samsungov, še PVA matrika, delujejo vrhunsko, zadnjih 5let.

lukethere ::

Jaz imam HP 24" IPS že kakšne 4 ali 5 let. Sicer sem z monitorjem zelo zadovoljen, vendar je bil na servisu (na srečo tik pred preteklo garancijo) zaradi napake na matriki, ki je povzročila čudno temno liso čez širino ekrana. So mi zamenjali celotni prikazovalnik, samo ohišje je isto.

Zheegec ::

Katero znamko monitorja je precej nepomebno. Večinoma imajo notri matrike različnih proizvajalcev tudi pri eni znamki (obstajajo samsung z matriko od Lg, ali pa aoc itd).
Raje nabavi kaj z e-ips ali pls matriko. Ali pa S-ips, samo to je pa kar dražje.
Napis na monitorju lahko pa naknadno prečrtaš z alkoholcem in napišeš znamko po želji.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

vorantz ::

BALAST je izjavil:

Lg crkavajo še preden poteče garancija. Samsungi so mi držali malo dlje, sploh serija 17" 710n.
Prisegam pa na iiyama monitorje.


moji trije najbolj cheap lg-ji se smejijo ob branju teh besed

Zheegec ::

Joj, praktično 90% vseh monitorjev (razen kakšnih profi) sestavi AOC (oz njihova matična družba), tako da je večina stvari notri enakih (kondenzatorji in ostala elektronika, ki rada crke). Pa pogovarjati se o pokvarljivosti pri monitorjih, kjer je okvar v 3 letih 2% (kar je zelo malo) je nesmiselno.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Vse o LCD od A-Ž (strani: 1 2 3 4165 166 167 168 )

Oddelek: Kaj kupiti
8372981091 (45927) hariscorale
»

Nakup ekrana/monitorja 2012 (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8121543 (16618) Spock83
»

Samsung 226bw+utripajoča slika

Oddelek: Pomoč in nasveti
151853 (1631) gor13azd
»

GERICOM 26" TFT-zaslon za 249€?

Oddelek: Kaj kupiti
244495 (3425) driver_x

Več podobnih tem