» »

GERICOM 26" TFT-zaslon za 249€?

GERICOM 26" TFT-zaslon za 249€?

Galaxy ::



Nateg? Zakaj bi kupil / zakaj ne? Prosim za debato! :)
  • zavaroval slike: kuglvinkl ()

Mitja358 ::

Vreden je svojega denarja. Super nakup.

Galaxy ::

Kaj ti ga imaš doma?

Mitja358 ::

Ne, vendar nekaj mesecev nazaj ko je bil noter 22" gericom za 140€ ali 150€ ali pač kolikor že, si je moj frend kupil in pravi da dela bp in da je slika res obogatena.

Galaxy ::

Hmm.. vseeno je to meni neka sumljiva fora.. kr neje more bit monitor 250€? Običajni (LG, Samsung) 26" so vsaj 340€+.. razloži mi nizko ceno.

black ice ::

Recesija? :))

Galaxy ::

Daj no neje s takimi bednimi, rabim konkretne odgovore, ne pa bedarij.. v čem je res fora? Poceni tehnologija not natrpana, velike naročene količine?

Ciklamen ::

Mah, kaj veš, kakšna japonska ali pa kitajska firma izdeluje monitorje, pa so bolj poceni.
- End of the Post ->

BioTech ::

340eur...kaj le? nič drugega kot navita cena!
sori bula!

LordTado ::

malo sprobaj hitre premike pa boš videl kako reže!

malo dnarja malo muzke velja tudi v recesiji:)

Galaxy ::

LordTado, kaj si mislil je tem?

Torej je vredno nakupa ali ne?

Mitja358 ::

LordTado, kaj si mislil je tem?

Torej je vredno nakupa ali ne?

Jaz pravim da je 80% da je super LCD. Razen če so uporabili slabe kondije kot je že odprta tema.

Karen ::

Ah nič skrbet. Itak jih imajo naročenih ene 100 komadov, po 10 v vsako štacuno, ob 9ih odprejo, 15 minut čez 9 jih že ne bo več... razen če boš prejšnji večer šotor zunaj postavil kot za iPhone:D v ZDA.

Ted ::

Monitor je ravno tako dober/zanič kot ostali s TN matriko. Če torej kupuješ takšen monitor s TN matriko je tole zagotovljen bestbuy.
Mah...

Yohan del Sud ::

To je to za tak gnar. Se podpisujem na zgornji post. Za nezahtevne kupce (90% nas) je to to. Ni debate. Nizka cena je tu bolj posledica Hofer/Aldi politike, ki zakupi mesečno proizvodnjo kitajske firmice in kontejnersko ladjo direkt za Evropo. Kak je s servisom in reklamacijami, pa ne bi znal reč.
www.strancar.com

kixs ::

Bi ga bilo potrebno videt, ker na pamet je to zelo tezko ocenit.

Tisti, ki pravite, da so TN monitorji vsi isti pac ne veste kaj govorite. Res se ne morejo primerjati s PVA in IPS matricami. Vendar so razlike zelo ocitne. Ko sem kupoval svojega, sem gledal Novito 26" in HansG. 28", ki sta imela res obupne vidne kote. Kontrast je bilo nemogoce normalno nastavit. LG in Samsung sta za razred boljsa. Kako je pa pri tem Gericomu, pa tisti, ki ga ni probal, ne more govoriti.

lp

Galaxy ::

No kaj vi zaj govorite o kakšni matriki? 8-O

far cry ::

Za moje pojme je monitor super,ker ga tudi imam.Je res,da se je po tednu dni uporabe pokvaril,ampak po tednu in pol na servisu so ga porihtal,zdaj pa dela kot urca.Lahko samo povem,da je slika super.Pa še cena je nižja kot lani decembra,je bila 289€.Lp

Mitja358 ::

Po enem tednu je že šel po gobe? Tole pa ni kvalitetea.
Imaš pa srečo, da so ti ga tako hitro popravili.

far cry ::

Sem se pač tolažil,da se lahko to zgodi tudi znamkam,kot so Lg ali Samsung.Drugače pa ima tri leta garancije,po treh letih pa se bo spet našlo,seveda v najslabšem primeru za monitor,teh 250€ za novega.

izimanijak ::

Uspelo mi je se enega dobit na Vrhniki. Po poreklu je to Iiyama ProLite E2607WS, pa dajo Kitajci izgleda cez Gericomove nalepke. Slika je cisto primerljiva s podobnimi Samsungi ali LGji, seveda v tem razredu - enostavnih LCD Matric. Barve so zelo realisticne, morda je nekoliko presvetel, se pa da vse to se nastavljat. Dopuscajo do 6 mrtvih pixlov, pa zaenkrat nisem nasel se nobenega ... Tko, za doma je cisto OK, za profi uporabo pa priporocam boljse in drazje izdelke.

BigMulc ::

Oh ja, iiyama!
Nekoč davno sem kupil 19" CRT iiyama monitor. Ni bil ravno najcenejši, je pa imel dobro sliko; DOBRO! No, sedaj imam Gericom GM 2600 (no, pravzaprav spet iiyamo).
Pa če bo ravno toliko deloval ta LCD kot iiyama CRT do sedaj (a sedaj za nenormalno nizko ceno 250 EUR), pa, kaj naj rečem: zadovoljen bom!
No, iiyama CRT je še brezhiben!!

mravla74 ::

Tudi jaz ga imam, kupil sem ga pa decembra in sem pozitivno presenečen. Monitor nima nobenih mrtvih pixlov in tudi nobenih problemov ni bilo z njim.
Je pa res kot piše izimanijak da je monitor v bistvu Iiyama ProLite E2607WS, kar so tudi ugotovili na enem avstrijskem forumu.
Skratka zelo dober nakup za to ceno.

matejmesar ::

Enak monitor nabavil v Hoferjevi akciji v decembru.
Takrat sem prišel v Hofer ob 8.20. Nobenega čakanja.
Zadeva deluje OK, mrtvih pixlov ni.
Za moje amaterske oči ni nič slabši od službenega LG W2600H.

driver_x ::

monitorji se po kakovosti prikaza barv še kar razlikujejo, vendar razliko opaziš le, če jih postaviš skupaj. drugače je z vidnim kotom.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Vse o LCD od A-Ž (strani: 1 2 3 4165 166 167 168 )

Oddelek: Kaj kupiti
8372981115 (45951) hariscorale
»

Katero znamko monitorja?

Oddelek: Pomoč in nasveti
151451 (1103) Zheegec
»

Kater monitor?

Oddelek: Kaj kupiti
131752 (1400) Dark_Matej

Hočete kupit LCD, pa ne veste katerega? Preberite si mnenja o LCD-jih od njihovih las

Oddelek: Kaj kupiti
101988 (1600) kuglvinkl
»

kater Monitor LCD 17" do 140 jurjev

Oddelek: Kaj kupiti
101357 (1254) Caligula

Več podobnih tem