» »

FRI, neuspešno leto

FRI, neuspešno leto

«
1
2 3

anzem93 ::

Hodim na FRI 1.letnik in imam en problem, letos sem preveč zabluzil in študija nisem jemal resno, preveč sem ga zanemarjal. Za ponavljanje letnika moram naredit vsaj 5 izpitov. Zanima me, kaj je v primeru, da niti 5 izpitov tega ne naredim? Moram vse opravljat od začetka, me avtomatsko vržejo iz faksa?

T-h-o-r ::

če teh 5 izpitov ne narediš, nimaš statusa drugo leto
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

dolenc ::

Postaneš pavzer... Še zmeraj lahko opravljaš manjkajoče izpite(ki so sedaj plačljivi). Statusa in vseh ugodnosti okoli njega nimaš. Obisk vaj/predavanj je odvisen od tvojega dogovora z profesorji/asistenti. Če opraviš vse obveznosti, se potem naslednje leto normalno vpišeš v naslednji letnik.

Ice-Heki ::

Če ne boš imel opravljenih 5 izpitov (oz. 30 KT), potem se ne moreš vpisati kot "ponavljalec".
Obstaja ti opcija izjemnega vpisa (če izpolnjuješ eno izmed alinej - glej pravilnik). Ponavadi v "izjemni" vpis pašeš, če imaš recimo mladega otroka, socialne, zdravstvene probleme, itd. Glede tega so na FRI kar strogi (tako da opravičilo od osebnega zdravnika ne bo dovolj).
Verjetno boš torej ostal brez statusa študenta na FRIju. Po novih študijskih pravilih so pogoj za opravljanje izpita tudi opravljene laboratorijske vaje. Znesek laboratorijskih vaj je 120,00 EUR/vaja (šolsko leto 2012/2013, verjetno tudi v 2013/2014). Vsako opravljanje izpita (1.,2. ali 3. rok) je 43,20 EUR/izpit, vsako naslednje (4., 5. ali 6. rok) pa 131,00 EUR/izpit. Ker nisi študent FRIja (četudi boš dobil status kje drugje), boš omenjene zneske moral plačati.
Če ti preneha status študenta, si boš moral vsak mesec plačevati tudi zdravstevno zavarovanje, ne boš imel študentskih bonov, itd. Po trenutnem sistemu (vsaj drugačne informacije še niso prišle do mene) naj bi bil še vedno možen vpis v srednjo šolo / višjo šolo, kjer dobiš "status", tako da ti ni tega treba plačevati (npr. zdravstvo). Še vedno pa boš moral plačevati vaje / izpite!

lambda ::

[Odstranjen offtopic -- moderator]

@anzem93

Ice-Heki je že opisal bistvo. In ja, na FRI so glede teh vaj stvari vsako leto bolj stroge. Isto glede opravičil. Včasih med pavziranjem in ponavljanjem ni bilo bistvenih razlik, ker so se ljudje nekam vpisali, pa je bil problem rešen. Danes se pa isto nekam vpišejo (letos še, drugo leto ne vem če bo še šlo, ker naj bi vzpostavili nek centralni sistem), rešijo problem s statusom, a jih po žepu udari plačilo vaj in izpitov na fakulteti kjer pavzirajo.

Jaz bi na tvojem mestu zavzeto prijel knjige v roke ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mavrik ()

[D]emon ::

S FRI je tako, kot z vsako drugo fakulteto ... ce nimas delovnih navad, bos tezko prisel cez.

Brez 30 KT pavzirati ne mores, izreden vpis te pa udari po zepu, kot je ze bilo povedano...
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Phantomeye ::

Jaz sem pa vedno mislil, da 'ponavljanje' pomeni, da ostaneš v istem letniku, kjer moraš opravit neopravljene predmete. In ce ti ne rata dosezt kvote za pogoj ponavljanja, se ti vsi predmeti resetirajo in greš pač letnik znova...


pa ocitno to ni tko?

[D]emon ::

Na faksu ponavljanja nimas, imas pa pavziranje.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

kihc ::

[D]emon je izjavil:

Na faksu ponavljanja nimas, imas pa pavziranje.


Kaj? Itak da obstaja ponavljanje, imaš status, samo ostaneš v istem letniku. Lahko pa to izkoristiš samo enkrat v času študija.

http://www.fri.uni-lj.si/si/izobrazevan...
x

Phantomeye ::

no, kar mene zanima, mar FRI nima tistega ponavljanja, kjer se spet boriš za mesto v na faksu na podlagi omejitve in maturitetnega rezultata.

kihc ::

Pomoje ne. Tisti pogoj najmanj 30 kreditov je ravno zato, da preprečijo da bi nekdo luftal (imel status in ne hodil na faks) kar dve leti zapored.
x

Phantomeye ::

kihc je izjavil:

Pomoje ne. Tisti pogoj najmanj 30 kreditov je ravno zato, da preprečijo da bi nekdo luftal (imel status in ne hodil na faks) kar dve leti zapored.


to je dost neumno. ker let's face it. dost ljudi šele po tem ko rukne letnik dojame da to ni srednja sola

Blinder ::

država varčuje. so ukinili tisto pa tole pa tisto pa poskušajo dosežt, da čimmanj ljudi ima status študenta.
Jaz naprimer sem bil absolvent en sam semester, čeprav je to teoretično nemogoče.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Mavrik ::

Phantomeye je izjavil:

kihc je izjavil:

Pomoje ne. Tisti pogoj najmanj 30 kreditov je ravno zato, da preprečijo da bi nekdo luftal (imel status in ne hodil na faks) kar dve leti zapored.


to je dost neumno. ker let's face it. dost ljudi šele po tem ko rukne letnik dojame da to ni srednja sola


Saj zahtevajo samo 5 izpitov. To če nisi celo leto pijan ležal v grabi narediš z levo roko, če zbereš najlažje. Totalnih luftarjev pa vseeno ni treba podpirat no.
The truth is rarely pure and never simple.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mavrik ()

XsenO ::

Cenovno gledano se splača naslednji mesec lepo zapraviti za knjigami. Z dosti truda in malo sreče ti bo uspelo to spravit skozi.
1 + 1 = 1

lebdim ::

pejdi na najlažje izpite, torej tiste, ki veš, da jih boš lahko naredil ... izpitno obdobje se začne 2. septembra, tako da imaš še več kot dovolj časa za 5 izpitov ...

gendale ::

edino kar te tuki lohk zjebe je, če gledajo kako prisotnost na vajah in take reči kot pogoj za it na izpit

drugače se pa da komot narest vsaj 5 izpitov zdele septembra (da se narest tud pogoj za drugi letnik)
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

lebdim ::

ma, 5 izpitov ni nič, ko sem še delal izpite, sem jih imel na vsako obdobje toliko, če ne še kakšnega več ...

lambda ::

Če si bil čez leto na več žurkah kot predavanjih, je 5 izpitov za mesec in pol lahko zelo veliko.

to je dost neumno. ker let's face it. dost ljudi šele po tem ko rukne letnik dojame da to ni srednja sola


Vsaka šola nekaj stane.

Jerry000 ::

lambda je izjavil:

Če si bil čez leto na več žurkah kot predavanjih, je 5 izpitov za mesec in pol lahko zelo veliko.

to je dost neumno. ker let's face it. dost ljudi šele po tem ko rukne letnik dojame da to ni srednja sola


Vsaka šola nekaj stane.



Iz napak se učimo, to je najbolša šola. Tut js sm bil na istem, ruknil 1.letnik ker sem preveč zanemarjal, 2 predmeta sem samo imel narejena in sem med pavziranjem delal. Sedaj mam opravljene vse izpite in že pišem diplomo:). Tko da ni nič hudega to. Edin kar je hudega je to da je za plačat (ko sem jaz pavziral takrat tega še ni bilo - FERI)

Gregor P ::

Kakšne so to univerze, kjer lahko narediš 5 izpitov v šusu z levo roko? Hudiča na moji smo se samo za štiri izpite pripravljali tri semestre (ob koncu 3 mesece intenzivno), pa kljub temu ni bilo nobene garancije, da boš prišel skozi:8) A so to mišljeni, kakšni dodatni izbirni, ali vaje?
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

ScumbagSteve ::

[D]emon je izjavil:

S FRI je tako, kot z vsako drugo fakulteto ... ce nimas delovnih navad, bos tezko prisel cez.

Brez 30 KT pavzirati ne mores, izreden vpis te pa udari po zepu, kot je ze bilo povedano...

?

Pavziraš lahko četudi nimaš 30 pik. Če pa imaš 30pik pa se vpišeš kot ponavljalec.
Scumbag Štefko

mirancar ::

če si imel v srednji šoli vsaj malo programiranja oziroma imaš malo logike so fri izpiti v prvem letniku leva roka

ne rabiš tukaj brat nobenih knjig, itd..

Mavrik ::

Gregor P je izjavil:

Kakšne so to univerze, kjer lahko narediš 5 izpitov v šusu z levo roko? Hudiča na moji smo se samo za štiri izpite pripravljali tri semestre (ob koncu 3 mesece intenzivno), pa kljub temu ni bilo nobene garancije, da boš prišel skozi:8) A so to mišljeni, kakšni dodatni izbirni, ali vaje?


Ne, to je mišljen prvi letnik faksa, kjer se še komaj učiš osnov za težje predmete in kjer moraš v letu narediti 10 izpitov.
The truth is rarely pure and never simple.

Smurf ::

Gregor P je izjavil:

Kakšne so to univerze, kjer lahko narediš 5 izpitov v šusu z levo roko? Hudiča na moji smo se samo za štiri izpite pripravljali tri semestre (ob koncu 3 mesece intenzivno), pa kljub temu ni bilo nobene garancije, da boš prišel skozi:8) A so to mišljeni, kakšni dodatni izbirni, ali vaje?

Ne poznam take, kjer to ne bi bilo mogoce. Se posebej ne v Sloveniji.

Jaz sem na FE-ju bil vsak Junij (in Februarja) konec z izpiti, pa jih je bilo v povprecju ravno 5 na semester (ta pridni kolegi iz FRI-ja in FMF-ja isto).

DOOM_er ::

na FE se da z sprotnim delom spucat vse ob koncu semestra brez večjih problemov, bomo vidli kaj bo na 2. stopnji :D
Robots will steal your job. But that's OK

gendale ::

Gregor P je izjavil:

Kakšne so to univerze, kjer lahko narediš 5 izpitov v šusu z levo roko? Hudiča na moji smo se samo za štiri izpite pripravljali tri semestre (ob koncu 3 mesece intenzivno), pa kljub temu ni bilo nobene garancije, da boš prišel skozi:8) A so to mišljeni, kakšni dodatni izbirni, ali vaje?

vse slovenske
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: lambda ()

celada ::

Gregor P je izjavil:

Kakšne so to univerze, kjer lahko narediš 5 izpitov v šusu z levo roko? Hudiča na moji smo se samo za štiri izpite pripravljali tri semestre (ob koncu 3 mesece intenzivno), pa kljub temu ni bilo nobene garancije, da boš prišel skozi:8) A so to mišljeni, kakšni dodatni izbirni, ali vaje?


Kam si hodil?

vorantz ::

Bolj je vprašanje kdaj so oča hodili na faks po moje

gendale ::

sam to je pol zato k smo mi pametnejši kokr so bli oni

sam poglejte digitalcka
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

technolog ::

ScumbagSteve je izjavil:

[D]emon je izjavil:

S FRI je tako, kot z vsako drugo fakulteto ... ce nimas delovnih navad, bos tezko prisel cez.

Brez 30 KT pavzirati ne mores, izreden vpis te pa udari po zepu, kot je ze bilo povedano...

?

Pavziraš lahko četudi nimaš 30 pik. Če pa imaš 30pik pa se vpišeš kot ponavljalec.


V bistvu pavziranje proti študiju je isto, kot je brezposelnost proti službi. Tista najnižja stopnička torej in zato jasno zanjo ne more bit pogojev.

Pavzer je v bistvu samo fensi termin za študenta, ki ne študira. Nimaš nobenih pravic, tako kot jih nima tisti, ki sploh nikoli ni hodil na faks.

Zgodovina sprememb…

borut_p ::

Če te študij zanima, ti predlagam, da ga vzameš bolj resno. 5 izpitov po moje pa res ni nekaj veliko.

Ti pa predlagam, da daš vlogo za obiskovanje predmetov in opravljanje izpitov tudi iz drugega letnika. Vsaj na gradbenem faksu je bilo to možno. Je bilo potem to dosti lažje tudi v letnikih naprej.
LP

technolog ::

Čak, model nima narejenega skoraj nobenega predmeta prvega letnika, ti pa mu svetuješ, naj da vlogo za opravljanje izpitov drugega letnika?

p.s.: Jst tega ne razumem čist, 5 predmetov = 30KT, se pravi ma op trenutno 0 KT?

Zgodovina sprememb…

borut_p ::

na prvi stopnji imajo 9 predmetov, če sem prav pogledal študijski program.

ja, pa narobe sem prebral - očitno nima nobenega narejenega :)

LP

Blinder ::

jaz sem napsial kaj je daleč najboljše da naredi ta fant, sam so me stara ničvredna generacija programerjev tle cenzurirali. Je tudi avtor teme videl, da s od teh lolekov ne bo nič koristnega, zato ga ni več videt v tej temi.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Jerry000 ::

Blinder je izjavil:

jaz sem napsial kaj je daleč najboljše da naredi ta fant, sam so me stara ničvredna generacija programerjev tle cenzurirali. Je tudi avtor teme videl, da s od teh lolekov ne bo nič koristnega, zato ga ni več videt v tej temi.


Nic novega na slo-tech....zal

jype ::

Blinder> jaz sem napsial kaj je daleč najboljše da naredi ta fant

Ne, napisal si neumnosti, ki nimajo nikakršne zveze z realnostjo.

Iščem 10 sposobnih računalničarjev, lahko tudi diplomantov FRI.

azislo ::

Zaključujem 2. stopnjo na dotičnem faksu in moj nasvet je, pojdi drugam, če te ne zanima. Če bi te zanimalo in bi imel vsaj malo delovnih navad, ne bi bluzil, vložil malo truda in naredil vse izpite ter sprotne vaje. Bluzenje ni izgovor. Poleg tega poznam študente, ki so poleg študentskega šihta, skoraj polnega delovnika, normalno dokončali še letnik in to z dokaj zglednimi ocenami.

Mogoče je moj odgovor malo preveč robat, samo je odgovor iz prve roke. Malo se zamisli, zakaj si na tem faksu in ali je to samo zato, ker je tukaj "denar" in možnost zaposlitve.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: azislo ()

Mohimm ::

@OP - če imaš opravljene pogoje za na izpit(opravljene vaje in kolokvije) je 5 izpitov povsem izvedljivo, še posebej če ti je dovolj 6... V prvem letniku sem brez nekega truda uspel vse narediti v prvem šusu v prvih rokih.. Če pa nisi niti toliko na predavanja in vaje hodil... Če si UNI si izberi OMO, programiranje, fiziko, kčr, zadnji predmet kar ti pač najbolj leži. Imaš še več kot en mesec časa do začetka izpitnih rokov, in to je minimalno od osnov. Pomisli pa, če bi sploh še nadaljeval na tem študiju, glede na stopnjo zanimanja...

@Gregor P - na FRI je precej sprotnega dela in logičnega razumevanja in potem imaš pred izpitom dostikrat dovolj da preletiš knjigo/zapiske(če seveda dovolj razumeš snov) in narediš. Razen redkih profesorjev ni nekega piflanja slovarjev.

Jerry000 ::

sem iz FERI, v 1.letniku sem moral pavzirat ker sem imel samo 2 predmeta opravljena. Sem pa iz smeri informatika. Ker so nam programiranje slabo predstavli in nas zmerjal (itq ne boste nrdil predmeta, itq vas pou ne zna programirat, ga kej uprašaš pa prau "znajd se") se mi je programiranje zagabil, ga še zdaj ne maram. Vseeno sem delal ta fax ker nisem se hotel prepisat, če bi se prepisal kamor sem želel bi moral maturitetni tečaj opravljat. Sedaj imam narejene vse izpite, usmeril sem se v drugo smer ki me veseli, izbiral izbirne predmete v tej smeri, in sedaj pišem diplomo. Realno pogledano pa je tko, da 60-80% folka ne zna programirat. Juhu bolonc

7982884e ::

azislo je izjavil:

Zaključujem 2. stopnjo na dotičnem faksu in moj nasvet je, pojdi drugam, če te ne zanima. Če bi te zanimalo in bi imel vsaj malo delovnih navad, ne bi bluzil, vložil malo truda in naredil vse izpite ter sprotne vaje. Bluzenje ni izgovor. Poleg tega poznam študente, ki so poleg študentskega šihta, skoraj polnega delovnika, normalno dokončali še letnik in to z dokaj zglednimi ocenami.

Mogoče je moj odgovor malo preveč robat, samo je odgovor iz prve roke. Malo se zamisli, zakaj si na tem faksu in ali je to samo zato, ker je tukaj "denar" in možnost zaposlitve.
a lahko kaj poveš, kakšna je 2. stopnja po težavnosti (v primerjavi s 1.) in po vsebini, se splača trudit z njo al je brezveze? če bi že šel, bi šel zaradi znanja in ne zaradi naziva.

Pro_moted ::

Jerry000 je izjavil:

sem iz FERI, v 1.letniku sem moral pavzirat ker sem imel samo 2 predmeta opravljena. Sem pa iz smeri informatika. Ker so nam programiranje slabo predstavli in nas zmerjal (itq ne boste nrdil predmeta, itq vas pou ne zna programirat, ga kej uprašaš pa prau "znajd se") se mi je programiranje zagabil, ga še zdaj ne maram. Vseeno sem delal ta fax ker nisem se hotel prepisat, če bi se prepisal kamor sem želel bi moral maturitetni tečaj opravljat. Sedaj imam narejene vse izpite, usmeril sem se v drugo smer ki me veseli, izbiral izbirne predmete v tej smeri, in sedaj pišem diplomo. Realno pogledano pa je tko, da 60-80% folka ne zna programirat. Juhu bolonc


Tu ni nič bolonc kriv. Je treba malo samoiniciative pokazat.
AMD FX8120;GB 990FXA-UD3
FirePro V4900 ;Corsair Vengance 16Gb
XFX 650W;Corsair Force GT, Asus Xonar DGX

Yacked2 ::

Zakaj pa folk, ki ga programiranje ne zanima sploh gre na tako šolo ?
Korak naprej ni vedno ustrezen...sploh če si na robu prepada!

jype ::

Yacked2> Zakaj pa folk, ki ga programiranje ne zanima sploh gre na tako šolo ?

K vsi vejo da računalničarji ogromn zaslužjo pa sam igrce špilajo.

Jerry000 ::

Yacked2 je izjavil:

Zakaj pa folk, ki ga programiranje ne zanima sploh gre na tako šolo ?



Zakaj? Naj ti povem, na začetku me je zanimalo, ampak tko kot so asistenti delal, k ti še pomagat niso hotl se mi je pa in programiranje in faks zameril. Ampak itq pa se več sam naučiš kot te pa na faksu učijo, tko da nism še "nč zamudu", itq pa ne grem v smeri programerja, tko da mi je ql tam kjer sem.
Nvem kaj majo tuki veze igre...

Bolonc ni nč kriu...je pa bedn. Zakaj? Ker ti u 3 letih uturijo tok informacij in tok gre use hit naprej da ne dohajaš. Zame ki je kot lajk prišel na faks, in smo 1. semester imel osnove + malo advanced, 2. semester pa že objektno. In ker men gre use to bol počas sm ga najebu, js sm še vedn pr osnovih bil prfox pa že o objektih, pa o dedovanju pa enkapsulacij govoru...men jasn ni blo nč, vedu sm pa teoretično...sprogramirat pa ni šans ker sm še vedno se pr osnovah matral. Tko pač je, zato se raj sam učim. Verjamem da pa bote spet jamral tisti k vam je to v krvi in k ste se zanimal za to na faksu. Svaka čast vam. In še za info, v mojem razredu je 10-20%programerjev, ostalo je vse drugam se usmerilo...toliko o tem kok motivirajo in se trudijo asistenti in prfoksi

lebdim ::

pri vseh teh programerskih predmetih je važno, da razumeš osnovne principe, osnovne koncepte ... v končni fazi so asistentje tam zato, da ti pomagajo, da boš lažje dosegel cilje predmeta ...

Jerry000 ::

lebdim je izjavil:

pri vseh teh programerskih predmetih je važno, da razumeš osnovne principe, osnovne koncepte ... v končni fazi so asistentje tam zato, da ti pomagajo, da boš lažje dosegel cilje predmeta ...



ravno to je fora...so tam zato da pomagajo, ne pa zato da ti v 1. letniku reče "sej boš bodoč diplomant, znajd se"...in odide. Vem pa da moraš pokapirat...ampak kot sem rekel...men je ta bolonc prehit šou naprej...prehitro ti hočjo use uturit u glavo sam da te dajo hit skos...mam frenda k je bil na starmu sistemu...tam so šele v 2. letniku 2. semester objektno začel...prej so pa osnove pa principe jemal da so pokaperal

hendriks ::

Jerry000: z menoj je bilo isto. S programiranjem sem se prvič srečal ravno v prvem letniku faksa na FRI (Oberon pri prof. Mahniču, ki je bil kasneje moj mentor za diplomo). Edina 2 predmeta, ki jih v 1. letniku nisem naredil sta bila ravno programerska. In da, tudi meni je šla snov prehitro. Precej sem zavidal sošolcem iz Vegove ali Iskre, ki so se dolgočasili na predavanjih, na vajah pa so z levo roko naredili tiste domače naloge. Tudi meni se je programiranje zagabilo, ker sem
naivno pričakoval, da me bodo na faksu tega naučili in ker mi pač ni šlo :) Pokapirati moraš sam. Nekateri so pri tem hitri, nekateri pa smo potrebovali 1 leto.
Potem so šle stvari lažje in hitreje, tako da kar glavo pokonci, knjigo v roke, delaj na primerih in ne obupat, če boš potreboval 3 dni, da boš pokapiral program, ki vsebuje 20 vrstic kode ;)

Jerry000 ::

hendriks je izjavil:

Jerry000: z menoj je bilo isto. S programiranjem sem se prvič srečal ravno v prvem letniku faksa na FRI (Oberon pri prof. Mahniču, ki je bil kasneje moj mentor za diplomo). Edina 2 predmeta, ki jih v 1. letniku nisem naredil sta bila ravno programerska. In da, tudi meni je šla snov prehitro. Precej sem zavidal sošolcem iz Vegove ali Iskre, ki so se dolgočasili na predavanjih, na vajah pa so z levo roko naredili tiste domače naloge. Tudi meni se je programiranje zagabilo, ker sem
naivno pričakoval, da me bodo na faksu tega naučili in ker mi pač ni šlo :) Pokapirati moraš sam. Nekateri so pri tem hitri, nekateri pa smo potrebovali 1 leto.
Potem so šle stvari lažje in hitreje, tako da kar glavo pokonci, knjigo v roke, delaj na primerih in ne obupat, če boš potreboval 3 dni, da boš pokapiral program, ki vsebuje 20 vrstic kode ;)



No evo, sej vem da nism edini:), pač maš take k se programiranje hit naučijo in one bolj počasne, tut matematika mi ne gre preveč in ta programerska logika, nimam tega u seb. Ampak kot sem rekel, za programerja ne grem, tko da mi je u veselje se učiti kak jQuery in pa javascript kaj osnovnega:)

lebdim ::

ko bom diplomiral, bom učil tako matematiko kot računalništvo ... v bistvu mi bo računalništvo lažje učit, je bolj zanimivo kot matematika ... tako da bom učence učil tudi programiranja, vendar zgolj osnovno razmišljanje ipd.
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Fri-izpiti

Oddelek: Šola
4610377 (3117) acookook
»

FRI (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
7113875 (5417) PH03N1X
»

programer ali kaj drugega?

Oddelek: Programiranje
244412 (1953) kloko
»

FRI - UNI ali VSŠ (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
6420130 (16540) SimplyMiha
»

FRI (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Šola
22146328 (33848) awy

Več podobnih tem