» »

Ljudje z vizijo (resen posel)

Ljudje z vizijo (resen posel)

Bork7 ::

Živjo,

kot že naslov pove iščem ljudi, ki "imajo" vizijo. Povsem enostavno povedano, iščem ljudi z visoko storilnostno motivacijo. Leaderje, ki bodo prevzeli odgovornost in so hkrati dobri retoriki. Če preidem k bistvu, potrebujem ekipo ljudi (nekaj jih že imam), ki jih zanima resen posel v katerega so pripravljeni vložiti nekaj truda v zameno za odličen zaslužek, ki sledi.
Verjetno vas vse zanima ali "gre" za investicijo? Moj odgovor je NE. Razen vašega časa vam v posel ne bo treba vložiti nič drugega.
Vaša izobrazba ni pomembna, priporočljivo pa je nekaj znanja o ekonomiji in podjetništvu.
Vaša starost mi prav tako ni pomembna (18-60 let).

Kaj je pomembno?
- Vsak delavni dan je priporočljivo, da imate na voljo vsaj 2 uri. Vaš čas si morate dobro organizirati
- Radi morate delati z ljudmi in biti dober govornik/ica
- Biti morate dober organizator in nadzornik.
- Biti morate mobilni (lasten prevoz)
- Vaš zunanji zunanji izgled je prav tako pomemben - urejenost.
- Zaupanje (!)
- Pozitiven pristop (!)

Kaj je priporočljivo?
- Imeti široko bazo prijateljev, znancev, poslovnih partnerjev.
- Nekoliko nadpovprečen IQ za lažje razumevanje "sistema dela".
- Osnovno znanje angleščine in nemščine (oziroma katerega koli drugega svetovnega jezika).
- Bivati/stanovati na območju Savinjske ali Osrednjeslovenske regije (lahko tudi drugje, vendar bo zaradi nekaterih logističnih težav komuniciranje in delo nekoliko težje).

Kontaktirajte me vsi, ki vas posel zanima in ustrezate pogojem. Zagotavljam vam, da "gre" za velik in resen posel. Vaš uspeh pa bo odvisen zgolj od vaše resnosti, domiselnosti in angažiranosti.
Danes imate možnost, da živite svoje življenje in si naredite boljši jutri. In ne odlašajte na jutri, ker lahko nekaj naredite že danes...časa nam vztrajno zmanjkuje.
Kontaktirajte me preko zasebnega sporočila.

Lep pozdrav,
"Bork"
  • zaklenil: bluefish ()

lonz ::

Oh kako zelo je taka retorika podobna piramidnim shemam.
...arrrrrr, shiver me timbers...

5er--> ::

Ne... temu se dandanes reče "mrežni marketing". ;)

Bork7 ::

lonz je izjavil:

Oh kako zelo je taka retorika podobna piramidnim shemam.

Vsi vemo, da so piramidni sistemi prepovedani, posel, ki ga zgoraj priporočam, pa je popolnoma legalen. In ne, ni piramidni sistem, daleč od tega.
Prosil bi brez provokacij in ocenjevanja stvari "na prvo žogo".
To je zgolj moja "ponudba" ljudem, ki bi radi bili soudeleženi pri eni največjih "zgodb" 21. stoletja.

harvey ::

Točno pravi Ponzi :-)
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

lonz ::

Bork7 je izjavil:

lonz je izjavil:

Oh kako zelo je taka retorika podobna piramidnim shemam.

Vsi vemo, da so piramidni sistemi prepovedani, posel, ki ga zgoraj priporočam, pa je popolnoma legalen. In ne, ni piramidni sistem, daleč od tega.
Prosil bi brez provokacij in ocenjevanja stvari "na prvo žogo".
To je zgolj moja "ponudba" ljudem, ki bi radi bili soudeleženi pri eni največjih "zgodb" 21. stoletja.



Bo pa na tehnološkem forumu treba trohnico več povedat o "biznisu stoletja", da te bo kdo resno jemal.
...arrrrrr, shiver me timbers...

dolenc ::

Kolk dobim plačan če se prjavem?

Bork7 ::

lonz je izjavil:

Bork7 je izjavil:

lonz je izjavil:

Oh kako zelo je taka retorika podobna piramidnim shemam.

Vsi vemo, da so piramidni sistemi prepovedani, posel, ki ga zgoraj priporočam, pa je popolnoma legalen. In ne, ni piramidni sistem, daleč od tega.
Prosil bi brez provokacij in ocenjevanja stvari "na prvo žogo".
To je zgolj moja "ponudba" ljudem, ki bi radi bili soudeleženi pri eni največjih "zgodb" 21. stoletja.



Bo pa na tehnološkem forumu treba trohnico več povedat o "biznisu stoletja", da te bo kdo resno jemal.

Žal, na forumu ne bom povedal nič več, kot sem.
Vsakega, ki ga posel zanima in me bom kontaktiral, bom povabil na kavo, kjer "bova rekla kakšno več". Nisem tiste vrste človek, ki bi resne zadeve urejal preko interneta.
Vsekakor pa nisem človek, ki bi ljudi "nategoval", da bi od tega imel korist. Sem pošten človek, ki v stvari, ki jih delam vložim ogromno truda in časa.

Lep pozdrav

#000000 ::

Dej povej kaj več o tej največji zgodbi ? Mism v teh časih si vsak želi preden se sploh oglasi vedet za kaj gre, čim se začnejo skrivnostni zapleti da je treba prit tja je že problem, ker zabiješ urco dve za to da na koncu izveš nekaj kar si sumil že na začetku, enako folka ne zanima neka zelo uspešna prodaja nekega artikla ki je full IN, a plačan si na količino prodanega ali kaj na podobno zgodbo.

Povej za kaj gre, ker na koncu ti iščeš delovno silo, torej povej kaj treba delat da bo keš.

Aja pa čim slišim govorništvo, velika baza osebnih poznanstev, sem že na pol poti stran :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: #000000 ()

Bork7 ::

#000000 je izjavil:

Dej povej kaj več o tej največji zgodbi ? Mism v teh časih si vsak želi preden se sploh oglasi vedet za kaj gre, čim se začnejo skrivnostni zapleti da je treba prit tja je že problem, ker zabiješ urco dve za to da na koncu izveš nekaj kar si sumil že na začetku, enako folka ne zanima neka zelo uspešna prodaja nekega artikla ki je full IN, a plačan si na količino prodanega ali kaj na podobno zgodbo.

Povej za kaj gre, ker na koncu ti iščeš delovno silo, torej povej kaj treba delat da bo keš.

Aja pa čim slišim govorništvo, velika baza osebnih poznanstev, sem že na pol poti stran :)

Nekdo ki je resen in bi rad v neki stvari uspel, bo prišel na kavo, četudi bo na koncu ugotovil, da je slabo izkoristil svoj čas. V svetu biznisa je včasih pač potrebno nekoliko tvegat.
Nihče ti nič ne bo prinesel na dom, niti te ne bo prišel prosit domov. Če ne greš "v svet" boš težko kjerkoli uspel. Uspeh pa je tisto k čimer bi naj vsi težili.

Govorništvo? Ja, je pomembno. Nemogoče je poslušati 2 uri ali več nekoga, ki je slab retorik. Žal.
Baza poznanstev? Ti bi samo olajšala zadevo. Lahko si tudi navaden komunalni delavec, brez kakršnihkoli poznanstev, vendar boš nekoliko težje uspel. Ob predpostavki, da si dober govornik, pa imaš še vedno lepe možnosti.

Lep pozdrav

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bork7 ()

GregiB ::

Ljudi, ki imajo...

Bork7 je izjavil:


- Nekoliko nadpovprečen IQ


.. boš s takšnim načinom stežka pritegnil... takšnim namreč ponavadi manjka na naivnosti, tipa...

Bork7 je izjavil:

na forumu ne bom povedal nič več, kot sem...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

Good Guy ::

pa ni piramida
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

PacificBlue ::

Zakaj je priporočljivo imeti široko bazo prijateljev, poslovnih partnerjev, znancev?

lonz ::

Bork7 je izjavil:

lonz je izjavil:

Bork7 je izjavil:

lonz je izjavil:

Oh kako zelo je taka retorika podobna piramidnim shemam.

Vsi vemo, da so piramidni sistemi prepovedani, posel, ki ga zgoraj priporočam, pa je popolnoma legalen. In ne, ni piramidni sistem, daleč od tega.
Prosil bi brez provokacij in ocenjevanja stvari "na prvo žogo".
To je zgolj moja "ponudba" ljudem, ki bi radi bili soudeleženi pri eni največjih "zgodb" 21. stoletja.



Bo pa na tehnološkem forumu treba trohnico več povedat o "biznisu stoletja", da te bo kdo resno jemal.

Žal, na forumu ne bom povedal nič več, kot sem.
Vsakega, ki ga posel zanima in me bom kontaktiral, bom povabil na kavo, kjer "bova rekla kakšno več". Nisem tiste vrste človek, ki bi resne zadeve urejal preko interneta.
Vsekakor pa nisem človek, ki bi ljudi "nategoval", da bi od tega imel korist. Sem pošten človek, ki v stvari, ki jih delam vložim ogromno truda in časa.

Lep pozdrav


Aha, dej mi še enkrat razlož, kako točno se tvoj pristop razlikeje od piramidnikov:

1. "Biznis" se dela na osnovi familije in znancev.
2. Hudo skrivnostna zdeva (Katere se noben genijna svetu ni spomnil.Do sedaj...)
2. Lahko razložiš samo direktno ob kafetu

In če grem gledat premočrtno kam zadeva bode, bo ob kavici na tabli vsake1/2 ure predavanja ena nula več pri dobičku?

Šalo na stran. Ne vem če si opazil, ampak pristop ki si ga tule ubral totalno vleče na mrežni marketing & co. Zato te pozivam da se (ne nujno do popolnosti) izjasniš, ker bo dugače kredibilnost tvojega projekta imelo slabo bero.
...arrrrrr, shiver me timbers...

Bork7 ::

GregiB je izjavil:

Ljudi, ki imajo...

Bork7 je izjavil:


- Nekoliko nadpovprečen IQ


.. boš s takšnim načinom stežka pritegnil... takšnim namreč ponavadi manjka na naivnosti, tipa...

Bork7 je izjavil:

na forumu ne bom povedal nič več, kot sem...

Takšne ljudi rabim, ker "zadeva" ni zelo enostavna. Naivnost pa ne igra vloge. Ne rabim ljudi, ki so že v "štartu" skeptični, takšni me raje ne kontaktirajte. Zaupanje mi je zelo pomembno, zato bom vse gradil tudi v tej smeri.

Sem pa presenečen nad negativnimi odzivi. Lep prikaz frustracij slovenskega naroda.

lonz ::

Bork7 je izjavil:

GregiB je izjavil:

Ljudi, ki imajo...

Bork7 je izjavil:


- Nekoliko nadpovprečen IQ


.. boš s takšnim načinom stežka pritegnil... takšnim namreč ponavadi manjka na naivnosti, tipa...

Bork7 je izjavil:

na forumu ne bom povedal nič več, kot sem...

Takšne ljudi rabim, ker "zadeva" ni zelo enostavna. Naivnost pa ne igra vloge. Ne rabim ljudi, ki so že v "štartu" skeptični, takšni me raje ne kontaktirajte. Zaupanje mi je zelo pomembno, zato bom vse gradil tudi v tej smeri.

Sem pa presenečen nad negativnimi odzivi. Lep prikaz frustracij slovenskega naroda.


Kolega, sam sebi si paradoks. Iščeš ljudi z nadpovprečnim IQ-jem, ki ob prej opisanih predpostavkah niso skeptični?
...arrrrrr, shiver me timbers...

#000000 ::

Ne sej ni problema da človek nebi spil kave, in malo počvekal, ampak folku danes ni več do tega, da bi sodelovali v nekih meglenih projektih, večina bi rada samo delala, če si delodajalec pač poveš tole in tole treba narest do takrat in takrat plačam pa tolko na uro, to folk rabi in na tak način bi dobil ljudi kar nekaj.

Aja tole ti je zgrešena poteza, "da nisi človek ki bi delal čez internet" ampak za novačenje pa pride prav, ostalo se bomo pomenili ob kavici.

lonz ::

Mislim... že to da ima avtor v naslovu v oklepaju "resen posel" ne črhne pa nič niti o naravi posla, je hud znak za alarm.
...arrrrrr, shiver me timbers...

Mesar ::

Pričakuješ zaupanje, a sam se težko predstaviš kot zaupanja vreden. Koliko si aktiven na forumu se tako ali tako vidi, pa če že zaradi interesa "biznisa" ne moreš izdati podrobnosti, bi se predstavil z pravimi podatki, mogoče celo napisal katero podjetje stoji za tem (če je že katero), reference, ...

Vse na podlagi česar bi te lahko posameznik ocenil kot zaupanja vreden manjka. Po drugi strani pa je teh piramid, mrežnih marketingov in drugih podobnih stvari zadnje čase toliko, da to še dodatno spodbuja nezaupanje... jaz vsej tedensko v živo od kakšnega znanca dobim vsej eno tako ponudbo (ali pa na veliko razlagajo o tem), ampak bolj kot mi začnejo razlagati kako zadeva deluje, bolj dobim predstavo da moreno "spraviti nekoga noter" ali pa "nategniti nekoga" (mu prodat nekaj kar vem, da ni to kar kupic misli, da kupuje).

Ne trdim, da je tako tudi v tvojem primeru, ker si se pač odločil, da več na forum ne boš napisal, ampak kot že rečeno... stvar pač zgleda malo mimo na prvi pogled. To, da je nekdo slabo izkoristil 2 uri pa je še najmanjši problem, huje je ko se s tem ukvarja pol leta pa folku vse živo okoli obljublja potem pa vse skupaj propade... recimo. Ampak sem prepričan da boš koga našel, ki bi šel s tabo na kavo, pač živimo v časih ko so ljudje obupani in se jih da marsikaj prepričat.

Če ponujaš povsem legitimen in resen posel, potem pa oprosti za napisano, vzamem vse nazaj... le da, kot že rečeno, na prvi pogled ne zgleda tako.
Your turn to burn!

GregiB ::

Bork7 je izjavil:

Ne rabim ljudi, ki so že v "štartu" skeptični... Zaupanje mi je zelo pomembno...
Glede na način, ki ga tu podajaš, je odsotnost skepse = naivnosti... Ti pa si edini, ki tega ne razumeš, ker si tudi edini, ki zagotovo veš, za kakšen super posel gre...

Bork7 je izjavil:

Lep prikaz frustracij slovenskega naroda.
Postaj zadevo še na index.hr, pa boš videl še lep prikaz frustracij hrvaškega... pa še kam drugam lahko poskusiš...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

bluefish ::

Če je kaj konkretnega objavi v https://slo-tech.com/delo, prodajanje megle pa prihrani za kak drug forum.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

MLM(piramidne) sheme (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
11425838 (3809) maticb492
»

Bi investirali v piramidno shemo?

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
163369 (2565) shintaro
»

Herbalife in davek na uspeh pri prodaji izdelkov ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
7520953 (13015) Unknown_001
»

Izsiljevalski virusi se gredo piramidni sistem

Oddelek: Novice / Kriptovalute
3514693 (11707) Dieu
»

Piramidni sistem ? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15040050 (22337)          

Več podobnih tem