» »

MS-6163 Upgrade ?

MS-6163 Upgrade ?

iiyamaa ::

obstaja bios upgrade za plato MS-6163 da podpira procesor CELERON 1.2 TUALATIN:\

Boško ::

Gor daš pač najnovejši bios, pa adapter za tualatin boš rabu! Mora delat 100%!!

:)

L.p.

iiyamaa ::

a mi ves mogoce kak pameten site k jst dobim ta upgrade za
bios ?

Boško ::

Moraš se prepričat katero verzijo plošče imaš!!! Ali imaš BX Mater (6163 ver.3) ali 6163 pro (ver.2), pol pa poglej sem!! Pa potegn pravi bios! Glej pod SLOT1

L.p.

Spajky ::

Če plata ne podpira Coppermineov oz. Vcore regulator ne more iti pod 1,8V, te lahko reši samo slotket od PowerLeapa (ali pa zamenjava voltažnega regulatorja...) 8-)
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

Boško ::

Kolker se spomnim je moja 6163 pro podpirala Coppermine in adapter zanj je podpiral voltaže od 1.4V do 2.2V.

iiyamaa ::

Hvala fantje zaenkrat moram se pogledat na plato .... zdej mi je vse jasn. ;)

iiyamaa ::

Ja, pogledal sem na plato in ugotovil da je 6163 ver. 2 PRO , nato sem ji zamenjal bios, vendar mi se vedno ne deluje na procu 1.2 TUALATIN (100MHz) mislim da gre tudi za adapter (SLOT1). Zanima me če obstaja kakšen specialni adapter za TUALATINA ali bom moral delati mod na adapterju (ce bo to treba mi prosim povejte kaksno pametno stran ki je to skicirano) Adapter sicer deluje na CELERONU 1Ghz (100, 66) MHz. Tualatin pa noče:(

Boško ::

Tole si malo preberi, pa ti bo vse jasno!!!

L.p.

iiyamaa ::

Imam tocno tak slotket kupil sem ga v TECH TRADE v trzinu .... nadgradil plato z biosom ki naj bi podpiral copermine.... ampak mi se zmeraj ne dela .... a moram zdaj ko imam nadgrajeno plato za tualatina, slotket za tualatina ... zdaj ze izolirat tiste nogce na procu ... in naredit tist mod al bi moralo to ze vse delat brez teh modifikaci na procu ?

Clemento ::

Meni tudi ni delalo s tem adapterjem na BH6....
*Epox 8rda+, XP2600+@stock speed, TT Silent Boost, AS5, Ati AH3650
*Abit NF7-S, XP2500+@2425Mhz, 1.85V(220x11), TT Volcano 12, AS5, Rage128PRO

iiyamaa ::

Ja kaj potem ni nujno da dela na bx cipovju.... ? nevem zdaj kaj naj naredim ?:'(

Spajky ::

Seveda da mora delat če je SuperSlotketIII z modifikacijo na tej plati, iskanje po SloTechu je na voljo bajem, malo se znajdite, da ne bomo 100x isto pisali!
al pa tle: http://www.geocities.com/_lunchbox/ 8-)
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

Jinxy ::

S tem adapterjem mi na BE6 plati Tualatin dela čist lepo na 1.6 GHz. Imam pa tudi jaz točno ta adapter, ki se ga dobi v Techtrade-u.

Malo si preberite forum, brez modifikacije adapterja pač ne bo šlo...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

problem s tualatin na abit st6-raid/ abit bh6

Oddelek: Navijanje
412148 (1774) Pyr0Beast
»

Tualatin Upgrade Adapter nasel v ZG!!! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Strojna oprema
14410861 (7199) Spajky
»

Tualatin na BX-u:info-koliko nas je?

Oddelek: Strojna oprema
452952 (1924) sidney
»

Tualatin mod dela!!!

Oddelek: Navijanje
222278 (1726) GTi
»

Tualatin+BX-brezPowerLeap-a !!!

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
262292 (1565) HardwareMaster

Več podobnih tem