» »

Brez odklepanja????

Brez odklepanja????

C_maniak ::

Zdej sm mal zmeden. Vsi neki govorite da je treba odklent proce da lhk pol fsb spreminjaš pa vse ostal, sam jez nism nč odklepu pa lhk vse po mili volji spreminjam. Zdej ne vem. Sm jez kej narobe zastopu?? Pa ko je treba z množilnikom delat pr navijanju. A je treba s tem ko povečaš fsb, množilnik zmanjšat. Tk sm prebrau nek. Pa za kulk zmanjšat. Razmerje mislim. fsb:množilnik

OwcA ::

Današnje plošče podpirajo in tudi zdržijo dokaj visoke FSBje (200+). Vendar bi dvig iz 133 na 200 predstavljal prevelik overclock za proc zato zmanjšaš množilnik, da imaš lahko višji FSB. Ta je odločilen pri hitrosti, saj med drugim določa hitrost sistemskega vodila in RAMov, torej bo ized frekvenčno enakih procov hitrejši (kot sistem) tisti, ki bo tekel na višjem FSBju.
Otroška radovednost - gonilo napredka.

C_maniak ::

Hvala! Si si mal popravu moje mnenje pr teb. Mislim, tk no... Aha, torej je boljš da dam FSB čimveč, pa pol množilnik zmanjšam. Pa še neki. Aja, zdej pa ne vem toč. Morm it v BIOS pogledat. Neki v zvezi z RAM-i. Pol vprašam. dej pejt pol še kej sm pogledat, kr se mi zdi da bi mi lhk pomagu.:)

Dead_Eye ::

btw fsb lahko spreminjaš vedno, ne glede na to če je proc. odklenjen al ne|O

ABX ::

Določene plate "odklenejo" CPU.

Abit KD7 je ena.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

OwcA ::

Določene plate "odklenejo" CPU.

Amapk ne vseh, le Tbreade. Drugače so pa te "določene" plošče pravzaprav kar vse z nForce2 ali KT400 naborom.
Otroška radovednost - gonilo napredka.

C_maniak ::

AJA?, cool to.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Razočaran na računalnikom! (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
533439 (2585) kajzer
»

Močno navijanje z odklenjenim razmerjem System/PCI (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
573728 (2980) R33D3M33R
»

Navijanje AMD 1Ghz

Oddelek: Navijanje
442041 (1505) OwcA
»

Nastavitve za EPOX 8RDA+

Oddelek: Navijanje
112139 (1785) MrX
»

Odklep T'bred B???

Oddelek: Navijanje
181597 (1202) igaiga

Več podobnih tem