» »

Veliki problemi Youtuba

Veliki problemi Youtuba

Hangover ::

Lep pozdrav.

Imam optiko doma 100/100 in me zanima v čem je fora, da ko jst pridem na youtube in želim pogledati nek posnetek, ki niti v HDju ni, mi ga ne naloži, ali pa naloži čez 10 sekund.
Tudi med gledanjem mi zašteka, ali pa če se po drsniku premikam sem ter tja. Včasih je to lepo normalno delalo, zadnje čase pa je polom. Interner dela normalno kakor se spodobi za 100/100 linijo, brskalnik sem tudi na novo naložu, pred tem pobriso vse datoteke, kar jih ima, ampak še vedno zajebava.

Uporabljam sicer Chrome, sem pa poizkusu tudi na firefoxu pa je enako.

p.s. Težave imajo tudi moji poznanci z drugim internetnim ponudnikom.
  • spremenilo: Hangover ()

cen1 ::

shadeX ::

Sedaj če ti to dela z vsemi posnetki potem je res malo čudno. Če pa se dogaja samo z nekaterimi potem to niti ni tako čudno.

Recimo niso vsi posnetki shranjeni na enem serverju ampak na veliko veliko serverjih. Nekateri serverji tudi počasneje oddajajo če recimo veliko ljudi gleda posnetek ki je naložen na tistemu strežniku, zato linije praktično "zmanjka".

Seveda to ni stalna praksa in YT v večini dela čisto normalno, ampak se tudi meni dogaja da mi 240p filmček dolg 2min buffa po 2minuti ali več.

Jst ::

Jaz v takšnih primerih uporabim keepvid.com. Včasih je čudno, da na strani posnetka ne morem gledati, ko ga pa downloadam prek keepvid-a, je pa DL speed precej večji in *ponavadi* se mi hitreje DL, kot je dolg posnetek. Ponavadi. So pa tudi primeri, ko sem videl 20-30KB/s...

Ampak vseeno, takšni primeri so redki. Sem na t-2, pa tudi youtube niti ne gledam pogosto.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Youtube (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
38383987 (2506) OK.d
»

Youtube zelo počasen (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
8810436 (7479) HeMan
»

Problem z YouTube (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
7414187 (12324) AmokRun
»

Siol Youtube capping (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
9412651 (8442) Pesimist
»

slabo predvajanje HD filmov

Oddelek: Strojna oprema
394253 (3553) hojnikb

Več podobnih tem