» »

Varčen poceni dokaj dober avtek ki bi se ga v bodoče dalo tudi mal predelati

Varčen poceni dokaj dober avtek ki bi se ga v bodoče dalo tudi mal predelati

1
2
»

RejZoR ::

Načeloma za LED ni problem dokler ne gre za LED trakove čez pol maske oz za modre/rdeče/roza LED-ice.
Recimo za pozicijske redko težijo če so dejansko bele oz rahlo rumenskaste, predvsem na tehničnih če že. Policaji ne bi smel, ker je zdej tolk avtomobilov z LED, da ne morejo vedit kaj je kaj.
Z "E" oznako LED-ic praktično ni. Imam najdražje OSRAM, ki so dejansko bele in imajo posebno kapco, ki razprši svetlobo kot halogenka (in ni usmerjena svetloba), pa nisem nikjer zasledil označbe.
Tud nazadnje, ko mi je šla kratka luč se je vsaj dobro videlo, da je avto, ker tiste 5W W5W so bolj kot ne brljivke...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

SkIDiver ::

Če uporabiš LED namesto klasične W5W se ti policist lahko zapiči in ja lahko odredi izredni tehnični pregled, če sumi, da ni po predpisih;) In ker takšno LEDico ne boš dobil z E oznako imaš lahko sitnosti. Je pa seveda odvisno od policista. Na tehničnem te pa običajno opozori, da si v prekršku, če pa začneš pametovat pa se lahko vrneš ponovno s tehnično brezhibnim vozilom, da boš opravil tehnični pregled:)

šernk ::

Povdarek na običajno. Prej ali slej se bodo takšne zadeve končale, ker dobivajo vse več kotrol inšpektorjev.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Klemzz ::

Jst sicr nevem zakaj samo pr ns tok komplicirajo glede dimenzij gum, dodatnih plastik, temnenje stekl, zabijanja avta v podn itd. Čist dost bi biu potrdilo o "strokovni vgradnji" pa bi bla stvar rešena.

RejZoR ::

Več ali manj samo pri nas. Recimo dnevne LED luči od Philipsa, v nemčiji jih sam vgradiš po priloženih navodilih in je to to. Pri nas pa moraš dat zadevo vgradit neki "strokovni" osebi in dat zadevo kasneje še homologirat. Seriously, od kdaj smo jebeno bolj pedantni od švabov!?
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

nicksonn ::

@Raptor F16, imaš že kakšne konkretnejše predloge?
Si šel mogoče že na kakšen ogled?
x n!

Invictus ::

RejZoR je izjavil:

Več ali manj samo pri nas. Recimo dnevne LED luči od Philipsa, v nemčiji jih sam vgradiš po priloženih navodilih in je to to. Pri nas pa moraš dat zadevo vgradit neki "strokovni" osebi in dat zadevo kasneje še homologirat. Seriously, od kdaj smo jebeno bolj pedantni od švabov!?

Od vedno.

Slovenija je bolj papeška od papeža.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

TehDucky ::

Evo, tale teden sem šel ravno pogledat par avtov in vidu da ti avtohiše prodajajo tak jajc da polom, poleg vsega pa kako ma lahko clio pri 93kkm (04 letnik) čist znucan volan in pa menjalno ročko. Sploh ni blo več cifer gor. Tko da dans sem šel v celje pogledat eno ibizo s polno opreme za 4k€ in jo na koncu tut kupu. Ma pa 29kkm realnih. Avto ko nov. Nasledn tedn se odpeljem z njim domov.

Išči nove letnike z malo kilometri, ker stari z mal km so še vsen stari... Veliko sreče pri nakupu prvega avta, pa nej bo zraven en k se spozna na avte od blizu.
Lp

DrYuri ::

ja res ne vem kva folk dela z avti :) mi imamo doma cliota 2001 letnik, 220k km vse dela kot mora, tut notri vse kul, sedeži nič strgani, nobene spraskane plastike.

Unknown_001 ::

nicksonn je izjavil:

@Raptor F16, imaš že kakšne konkretnejše predloge?
Si šel mogoče že na kakšen ogled?


Da, sam nisem bil pri prodajalcu, enmu ki ga poznam sem šu zadevo mal stestirat (Fiata seveda) pa pogledat kak avto to sploh je, vse je super, razen edino zavoljo preglednosti se bi mal utaknil za sprednje stebre od strehe ki mal preveč zakrivajo, glede Cliota sem pa šu direkt do enga ku ga tud prodaja, je lepo ohranjen za vozit je v redu, sam takoalitako ne bom še zdj direkt kupoval, dok ne bom 18. En let bo še za počakat :P
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Poceni avto za 2k€ +- 500€ (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
9115114 (11662) krneki0001
»

Nakup avtomobila Renault! (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
7416456 (13190) Siddh
»

Kateri avto do 2500€ (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Na cesti
46687241 (71384) AapocalypseE
»

Poraba, nasvet pri nakupu (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
538759 (7634) Blinder
»

Zanesljiv in varčen rabljen avto manjše velikosti (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7919604 (17855) b

Več podobnih tem