» »

ležišče

ležišče

fokz8 ::

Pozdravljeni. Pred 2,5 mesecema sem si naročil ležišče dormeo. Dobil sem ga po 2 tednih in v naslednih tednih ugotovil da je zame pretrdo in naročil reklamacijo.

Rabili več kot 30 dni, da dobijo novo ležišče(katerega sem naročil), nakar me kličejo drug dan, da je prišlo do napake v računalniškem sistemu in da tistega ležišča ni. Sedaj že 2 meseca in pol ležim na zelo trdem ležiščo in se vsako jutro zbudim z mravljinci ter bolečinami. Če sedaj naročim enega drugega, me je ponovno strah da bodo rabili več kot 1 mesec da ugovotijo da ga ni in tako naprej...

Pozna kdo kakšno bolše ležišče? Trenutno ugotavlam da je dormeo veliko bolj le znamka kot pa dejansko dobra in poštena firma.

Barbarian ::

dormeo je daleč najboljše ležišče kar se ga da dobit _za svojo ceno_. Za svojo ceno nima niti najmanjše konkurence. Če želiš boljše ležišče boš namesto 300 eur plačal krepko več!


če ti samo ležišče ni všeč si poizkusi kupiti nadvzmetnico iz spomnske pene. Ležišče bo zaradi tega postalo udobnejše, morda ti bo bolj všeč. Stane pa cca 100 eur ta reč.

Mi je zanimivo da pred nakupom ležišča nisi testiral, se nisi ulegel nanj v trgovini. To se ne dela.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Barbarian ()

Matek ::

Barbarian je izjavil:

dormeo je daleč najboljše ležišče kar se ga da dobit. Za svojo ceno nima niti najmanjše konkurence.

Se nikakor ne morem strinjati. Če že kaj, je Dormeo (vsaj poceni modeli) zelo ugoden in obenem čisto soliden. Obstaja pa v zgornjih cenovnih rangih še marsikatero boljše ležišče.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

SaXsIm ::

Dormeo je seveda daleč od tega, da je najboljše ležišče, kar se jih da dobiti. Je sicer OK za svojo ceno, ampak, kot OP ugotavlja že sam, gre bolj za brand, kot kaj drugega.

Sam ti priporočam, da se oglasiš npr. v spalnem centru Maremico. So zadeve sicer večinoma dražje od dormea, ampak gre za višji razred ležišč.
SaXsIm

Barbarian ::

še preden si me popravil, sem svoj post popravil tudi sam. Hvala sicer za opozorilo.

Barbarian je izjavil:

dormeo je daleč najboljše ležišče kar se ga da dobit _za svojo ceno_. Za svojo ceno nima niti najmanjše konkurence. Če želiš boljše ležišče boš namesto 300 eur plačal krepko več!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Barbarian ()

fokz8 ::

Žau sem študent in si nemorem privoščit dražjega ležišča, staršev pa nimam namena obremenjevat. Sam sem dau 400€ za njega in to je tut največ kar lahko sam osebno za ležišče...

Barbarian ::

auč, imaš pa veliko ležišče da si toliko plačal. Kot izhod v sili poizkusi kako se počutiš na nadvzmetnici, če morda malo pomaga. Pojdi v trgovino dormeo, da boš lahko testiral na točno takem ležišču kot ga imaš sam in se ulezi gor.


Če boš videl da se ne splača dat 100 eur za nadvzmetnico pa se lahko menimo naprej. Sam imam z nadvzmetnicami načeloma zelo pozitivne izkušnje.

harmony ::

fokz8 je izjavil:

Žau sem študent in si nemorem privoščit dražjega ležišča, staršev pa nimam namena obremenjevat. Sam sem dau 400€ za njega in to je tut največ kar lahko sam osebno za ležišče...

Heh, tud tisti, ki smo / so redno zaposleni si le steška kaj boljšega privoščijo.

fokz8 ::

Ležišče je 140*200. Sj poanta je v tem da js lahko zamenjam za ležišče, ne vem pa za katero. Ležišče sem naročil preko interneta, kot že miljon ostalih stvari...Memory iSilver se mi zdi še najbol takšno, ker piše, da ga lahko obrneš in je na eni strani mehko, na eni pa trdo. Problem je v tem da nikakor ne more prit do kakšnega dormeo studia in sprobat zadeve, ker je predaleč stran od mene, tako da bom ponovno moral "tvegat".

harmony je izjavil:

fokz8 je izjavil:

Žau sem študent in si nemorem privoščit dražjega ležišča, staršev pa nimam namena obremenjevat. Sam sem dau 400€ za njega in to je tut največ kar lahko sam osebno za ležišče...

Heh, tud tisti, ki smo / so redno zaposleni si le steška kaj boljšega privoščijo.


sj vem kako je. Na srečo sem si nekaj denarja prišparal s počitniškim delom, vendar je tut tega iz dneva v danj manj zaradi ogromnih stroškov

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fokz8 ()

harmony ::

fokz8 je izjavil:

Ležišče je 140*200. Sj poanta je v tem da js lahko zamenjam za ležišče, ne vem pa za katero. Ležišče sem naročil preko interneta, kot že miljon ostalih stvari...Memory iSilver se mi zdi še najbol takšno, ker piše, da ga lahko obrneš in je na eni strani mehko, na eni pa trdo. Problem je v tem da nikakor ne more prit do kakšnega dormeo studia in sprobat zadeve, ker je predaleč stran od mene, tako da bom ponovno moral "tvegat".

harmony je izjavil:

fokz8 je izjavil:

Žau sem študent in si nemorem privoščit dražjega ležišča, staršev pa nimam namena obremenjevat. Sam sem dau 400€ za njega in to je tut največ kar lahko sam osebno za ležišče...

Heh, tud tisti, ki smo / so redno zaposleni si le steška kaj boljšega privoščijo.


sj vem kako je. Na srečo sem si nekaj denarja prišparal s počitniškim delom, vendar je tut tega iz dneva v danj manj zaradi ogromnih stroškov


Ma res je to teška - kupovanje ležišča, ker drugo je tistih par sekundic testiranja, v primerjavi s pravim testiranjem ko spiš vsaj eno noč.

Tudi jaz imam isto težavo, čisto pretrdo ležišče, čeprav ja v trgovini sprobal in je bilo za moje pojme zihr 2x bolj mehko. Ampak oni trdijo, da gre za isto ležišče. Tako, da tud jaz razmišljam o neki pametni začasni rešitvi, da ne hodim v stroške.

Imam pa enako dimenzijo kot ti.

enadvatri ::

Imam dormeo srednjega cenovnega razreda, pred nakupom sem bil skeptičen, priznam, zaradi teleprodaje ... Z njim sem zelo zadovoljen, to, da se je tako prodajal, pa me moti še zdaj. A je vreden denarja in dobro se spi, jih je pa več trdot, jaz sem navajen na precej trda ležišča, zato sem vszel enega trših.

Verjamem pa, da je še veliko boljših.

fokz8 ::

harmony je izjavil:

fokz8 je izjavil:

Ležišče je 140*200. Sj poanta je v tem da js lahko zamenjam za ležišče, ne vem pa za katero. Ležišče sem naročil preko interneta, kot že miljon ostalih stvari...Memory iSilver se mi zdi še najbol takšno, ker piše, da ga lahko obrneš in je na eni strani mehko, na eni pa trdo. Problem je v tem da nikakor ne more prit do kakšnega dormeo studia in sprobat zadeve, ker je predaleč stran od mene, tako da bom ponovno moral "tvegat".

harmony je izjavil:

fokz8 je izjavil:

Žau sem študent in si nemorem privoščit dražjega ležišča, staršev pa nimam namena obremenjevat. Sam sem dau 400€ za njega in to je tut največ kar lahko sam osebno za ležišče...

Heh, tud tisti, ki smo / so redno zaposleni si le steška kaj boljšega privoščijo.


sj vem kako je. Na srečo sem si nekaj denarja prišparal s počitniškim delom, vendar je tut tega iz dneva v danj manj zaradi ogromnih stroškov


Ma res je to teška - kupovanje ležišča, ker drugo je tistih par sekundic testiranja, v primerjavi s pravim testiranjem ko spiš vsaj eno noč.

Tudi jaz imam isto težavo, čisto pretrdo ležišče, čeprav ja v trgovini sprobal in je bilo za moje pojme zihr 2x bolj mehko. Ampak oni trdijo, da gre za isto ležišče. Tako, da tud jaz razmišljam o neki pametni začasni rešitvi, da ne hodim v stroške.

Imam pa enako dimenzijo kot ti.


hja no sej...men se je tut pol ko sem ga razpakiro in pustil nekje 6 ali 8 ur in ga sprobal, odlično ležišče. Me je pa po nekaj urah ležanja že začela bolet hrbtenica in vse, zjutro pa sem se zbudil z mravlinci. Vsak dan je isto. Problem je tut v tem da imam zelo malo sobo, in vse kar imam v sobi je postelja, miza za laptop, tv in omare. Nikjer nimam prostora za kavč in zato večino časa preživim na postelji, in pol me nenormalno boli križ...dormeo pa naj bi lih pomagal, da te križ ne boli...čudno


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najboljša vzmetnica - Jogi je? (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
267114531 (511) Gambino
»

Katero vzmetnico kupiti? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8143937 (21535) matobeli
»

Ležišče iz spominske pene

Oddelek: Loža
215290 (4544) St235
»

Ležišče DORMEO - vaše mnenje (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Kaj kupiti
20693387 (29145) Ganon
»

Nakup vzmetnice - nasveti (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7731277 (17583) amigovespuci

Več podobnih tem