» »

8 portni router

8 portni router

boris22 ::

Pozdravljeni.
Zanima me, kateri 8 portni brezžični router pripočate. Po možnosti cena naj bo pod 100 eur.
Sem gledal ta model, samo nisem našel nobene trgovina, da bi ga prodajala pri nas.
http://www.dlink.com/us/en/home-solutio...

Invictus ::

Raje si kupi en poceni router in dodatni 8 portni switch. 8 portni routerji so dragi.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

boris22 ::

Sem videl da so dragi, zato tu sprašujem če se da dobit kej poceni. Imam pa že 8 portni routerod Tp linka, ki ni brezžični in naprej vezane še 3 switche od 8 portov. Bi pa rad vklopil še brezžični internet. Prvo sem mislil, da lahko uklopim na siolovem routerju ampak so mi povedali, da se ne da, ker imam statični ip. Edina rešitev je nakup 8 portega routerja. Na mojem tplinku imam 7 portov zasedenih. Kako pa to, da je ta ki sem podal link tako poceni? Za tako ceno bi ga takoj vzel, seveda če je v redu in bi se ga dalo dobit pri nas.

All ::

7+1
http://www.mimovrste.com/artikel/247000...

v tem primeru kot ga imaš..dodaš en poceni router in ga nastaviš kot dostopno točko

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: All ()

boris22 ::

Super :) Edino nisem razumel ,če obstoječega tp link r860 odstranim in dam namesto njega tega od Western digital ali ga dam med siolov router ter tplinkov router?

boris22 ::

Pozdravljeni.
Kupil sem router od WDja My net 900. Povezal sem ga na prvi vhod v siolov modem. Poskusil sem tudi na drugi vhod neusešno. Poženem inštalacijo in ko med setupom program preverja povezavo med internetom in WDjem se zatakne. Ne najde povezave. V PPPoe sem upisal pravilno username in pasword. Preveril sem tudi na siolu. Pravijo, da njihov router dela O.K. Poskusil sem povezat direkt siolov moden na pc. Povezava se uspostavi. Nato mi svetujejo naj nadgradim verzijo firmwerja. Delam po navodilih. Povlečem datoteko My_Net_N900_1.07.16_d5ec.bin.tar.gz. To naj bi bil zadnji firware z njihove uradne strani. Jo odpakiram na disk. Povežem spet router v omrežje, izberem update firmare izberem datoteko in dam upload. Datoteko naloži in ko bi moglo začet inštalirat firmware mi napiše da ne gre ker je datoteka prevelika. Poskusim še izbrat stisnjeno datoteko in mi napiše isto. Najbolj zanimivo je še to, da router ima nastavitve v brskalniku 192.168.6.1, siolov modem pa 192.168.1.1 in ko vpišem naslov od siolovega modema, nikakor da pridem do njega. Z Tp-linkovim routerjem nisem imel nikoli podobnih težav. Druge naprave v notranjem omrežju katero so povezane na WD-jev router delujejo ok. Problem je da router ne najde povezave z internetom. Kakšna ideja?

Rešil sem problem z novim firmwarjem:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: boris22 ()

All ::

Upam da ga ne bo treba več resetirat. Jest ga samo ko je now Fw :-))


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Postavitev domacega omrezja in deljenje internet povezave (strani: 1 2 3 433 34 35 36 )

Oddelek: Omrežja in internet
1774548346 (537) Lonsarg
»

Switch

Oddelek: Omrežja in internet
345087 (4178) SeMiNeSanja
»

Linksys WRT54G In Tomato Firmware (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
7418276 (11213) Hayabusa
»

priklop na net(adsl) za 7 oseb

Oddelek: Omrežja in internet
161412 (1066) micvak8
»

Iščem kvaliteten in poceni router 8 port 1000 mbit

Oddelek: Omrežja in internet
141963 (1840) Blazz

Več podobnih tem