» »

Software win 7 pro ,program windows

Software win 7 pro ,program windows

alese ::

V nemčiji bi rad kupil tole zadevo, pa me zanima ali mi lahko svetujete ali je to original windows z kodo, da ga uradno dam na računalnik in kaj pomeni oem, in če bom ta pro lahko prenaložil čez win 7 ultimate, ki ga imam sedaj.In kako vem kateri os rabim ali 32 ali 64 bit. http://www.ebay.de/itm/Windows-7-Profes...

OZZY ::

A si ti pogledal kera verzija je boljša.. pro ali ultimate!!!! Ti bi naložil slabšo verzijo čez boljšo??? A ti ne poda že samo ime pro ali ultimate mislit kera je boljša.

kaj je OEM.. gre za OS, ki ga lahko v SLOveniji kupiš ob nakupu PCja . Malo cenejše kot v običajni prodaji. Drugače gre za običajno verzijo.
V nemčiji pa lahko OEM prosto prodajaš okrog in ni pogojen nakup z nakupom PCja.

Poleg tega pa poglej malo folk ki ponuja te zadeve na ebayju pa boš videl da ob nakupu zadeva ni delal oz. se ni updejtala. Zdej.. ali so bili to ponaredki ali pa ne je drugo vprašanje.

Kot drugo pa na ebayu dobiš take OEM winse, samo lahko dobiš z etiketo della, HPja, etc..

Sam sem tud razmišljal, da bi na ta način kupil winse samo je preveč riskantno, saj dostikrat poročajo, da zadeve ne delajo kot bi morale.
Go with the flow.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows 10 le ne bo brezplačen (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
8733982 (26825) ohnowhy
»

Win7, kako namestim Language pack ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
5328888 (18131) GTX970
»

Nakup windows 7 (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
8216480 (7921) gslo
»

Licenčni windowsi

Oddelek: Operacijski sistemi
153482 (2974) feryz
»

Kje kupiti Windows 7 ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
6212752 (9357) Pesimist

Več podobnih tem