» »

Gokart dirkališča po sloveniji?

Gokart dirkališča po sloveniji?

1 2
3
4 5

RejZoR ::

mihor je izjavil:

RejZoR je izjavil:

Volan moraš držat tko, da iztegneš roke, da so dlani vertikalno (kot bi hotel držat volan). Pol pa samo z dlanjo objameš volanski obroč in dejansko delo zavijanja prepustiš obema mezincema na rokah, ki morata slonet na volanskih krakih in s katerima dejansko potiskaš volan v željeno smer (seveda volan držiš normalno). Tista roka, ki je nasprotno od ovinka pa naj vedno počiva. Torej imaš jo na volanu, ga držiš mapak je ne naprezaš oz ne stiskaš volana na vso moč. Če je ovinek v levo, boš z levo roko potisnil volan navzdol, desna pa naj bo sproščena in samo držiš volan. Sicer je še vedno napor in boš mal čutil v rokah, ampak te ne bo bolelo.


To je seveda popolnoma narobe, volan moraš odrivat s kontra roko - se pravi če je ovinek v levo, mora desna roka potiskat volan navzgor (in posledično v levo) in obratno. Nikakor pa ni pravilno vlečt volana, saj imaš tako dosti manj kontrole.
Je pa res, da volana ni dobro stiskat, saj te to že po par minutah utrudi.


Tvoj način je povsem nelogičen. Tko se vozi cestni avto s servotom, ko imaš eno roko na robu vrat ven čez šipo, z drugo pa držiš volan na vrhu in frajariš naokoli. Tud delat moraš bistveno več, ker ni servota. Ne vem zakaj bi se morala roka upirat gravitaciji in volanu pri tvojem načinu, če se lahko zgolj volanu pri mojem. Čista logika fizike. Si sploh ne predstavljam, da bi moral z nasprotno roko od ovinka volan potiskat navzgor...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

z3ro ::

Celo znanost delate s tega obračanja volana. Rejzor, tvoja logika se zdi tudi meni mimo. Jaz ko sem vozil ni v ovinku nobena roka počivala, nikakor pa ne bi mogel voziti tako kot si ti opisal (ovinek v levo - potisk leve roke navzdol, desna pa naj počiva). Pač obračaš z obema da dobiš čimveč feedbacka, verjetno ne more roka lih počivat glede na to da morajo biti gibi kar hitri in natančni da vloviš linijo. Mene niso roke nikoli bolele (največ sem vozil 20min skupaj).
Drugače pa vozim v Celju na strehi Citycentra, karti so 270ccm štiritaktni. Za moje pojme letijo kar vredu, posebej všeč mi je zaviranje po štartno/ciljni ravnini, ko parkrat poči iz izpuha:D

RejZoR ::

Počiva v smislu, da z njo nič ne delaš razen to, da se še vedno držiš volana. Ne vem kaj si vi predstavljate pod "počiva" drugega kot to... tud ne vem o kakšnem feedbacku govoriš, ko pa ali zavijaš na polno ali pa imaš volan naravnost. Vmesnih pozicij praktično ni zaradi visokih hitrosti in večinoma 90 in 180 stopinjskih ovinkov.

Tud sicer, tko vsem svetuje vodja dirkališča, tko da neki pojma pa sigurno ima glede tega...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

z3ro ::

Ja, saj če ti tako najbolj ustreza, kul:) Pravim sam da meni ne, oziroma da ne obračam volana na tak način. O feedbacku v smislu da veš mejo pri kateri ima kart še grip oziroma ustrezno popravljaš linijo v zavoju. Jaz moram pri tem aktivno uporabljati obe roki, mogoče pa delam narobe (nism nek ekspert, pač vozim kdaj pa kdaj)...

PrimozR ::

RejZoR je izjavil:

mihor je izjavil:

RejZoR je izjavil:

Volan moraš držat tko, da iztegneš roke, da so dlani vertikalno (kot bi hotel držat volan). Pol pa samo z dlanjo objameš volanski obroč in dejansko delo zavijanja prepustiš obema mezincema na rokah, ki morata slonet na volanskih krakih in s katerima dejansko potiskaš volan v željeno smer (seveda volan držiš normalno). Tista roka, ki je nasprotno od ovinka pa naj vedno počiva. Torej imaš jo na volanu, ga držiš mapak je ne naprezaš oz ne stiskaš volana na vso moč. Če je ovinek v levo, boš z levo roko potisnil volan navzdol, desna pa naj bo sproščena in samo držiš volan. Sicer je še vedno napor in boš mal čutil v rokah, ampak te ne bo bolelo.


To je seveda popolnoma narobe, volan moraš odrivat s kontra roko - se pravi če je ovinek v levo, mora desna roka potiskat volan navzgor (in posledično v levo) in obratno. Nikakor pa ni pravilno vlečt volana, saj imaš tako dosti manj kontrole.
Je pa res, da volana ni dobro stiskat, saj te to že po par minutah utrudi.

Good for you. Morda eden izmed razlogov, da pelješ 36 in ne 33?
Tvoj način je povsem nelogičen. Tko se vozi cestni avto s servotom, ko imaš eno roko na robu vrat ven čez šipo, z drugo pa držiš volan na vrhu in frajariš naokoli. Tud delat moraš bistveno več, ker ni servota. Ne vem zakaj bi se morala roka upirat gravitaciji in volanu pri tvojem načinu, če se lahko zgolj volanu pri mojem. Čista logika fizike. Si sploh ne predstavljam, da bi moral z nasprotno roko od ovinka volan potiskat navzgor...


RejZoR je izjavil:

Počiva v smislu, da z njo nič ne delaš razen to, da se še vedno držiš volana. Ne vem kaj si vi predstavljate pod "počiva" drugega kot to... tud ne vem o kakšnem feedbacku govoriš, ko pa ali zavijaš na polno ali pa imaš volan naravnost. Vmesnih pozicij praktično ni zaradi visokih hitrosti in večinoma 90 in 180 stopinjskih ovinkov.

Tud sicer, tko vsem svetuje vodja dirkališča, tko da neki pojma pa sigurno ima glede tega...

Em... You're not going fast enough. Na meji bo gokart ves čas rahlo poplesaval, lovil ga boš pa z volanom. Poudarek na rahlo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PrimozR ()

mihor ::

RejZoR je izjavil:

Tvoj način je povsem nelogičen. Tko se vozi cestni avto s servotom...


Em... Tko se vozi dirkalnik. :)

RejZoR ::

Aja? Nisem vedel, da se drikalnike vozi kot fura avte večina čapcev. Napol ležeč položaj, roka na vrhu volana in leva roka visi čez šipo ven na vratih. Če že quotaš, quotaj ves text...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

mihor ::

RejZoR je izjavil:

Aja? Nisem vedel, da se drikalnike vozi kot fura avte večina čapcev. Napol ležeč položaj, roka na vrhu volana in leva roka visi čez šipo ven na vratih. Če že quotaš, quotaj ves text...


Glej, če ne razumeš kaj sem napisal, je tvoj problem. Jaz sem samo lepo napisal, da se volan odriva s kontra roko, nikakor se ga pa ne poriva navzdol - no, lahko, ampak na ta način ne boš nikoli imel dovolj kontrole. Roke se pa načeloma drži na 9:15, se pravi na sredini volana levo in desno. Lep primer, kako se pravilno vrti volan: Tu sicer vozi cestni avto, vendar ni pri dirkalnikih nobene razlike. Tudi gokart se vozi na isti način in čeprav ima direkten prenos ti ne bi smel bit problem pač malo več sile uporabit. Princip je pa enak. Pa veselo dirkanje!

RejZoR ::

Logično, da moraš volan potiskat navzgor pri cestnih, ko pa ima volan toliko hoda, da drugače sploh ne gre (al pa se boš s komolcem drezal v rebra). Pri gokartih pa ima volan tolk mal hoda, da je to povsem nepomembno, roke imaš praktično povsem iztegnjene, pozicija sedenja je povsem drugačna...

Bom pa naslednjič ko grem na karting za foro probal vašo metodo, čeprav se mi zdi čudna...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

PrimozR ::

RejZoR je izjavil:

Aja? Nisem vedel, da se drikalnike vozi kot fura avte večina čapcev. Napol ležeč položaj, roka na vrhu volana in leva roka visi čez šipo ven na vratih. Če že quotaš, quotaj ves text...

Saj se ne. Kaj ti zdaj bluziš? Vseeno se pa ne vozi z iztegnjenimi rokami in tako, da se vleče volan z eno roko, z drugo pa počiva. Če ne drugega boš vedo delal z obema rokama, ker si tako bolj natančen in ker tako vsaka roka dela z manj moči, kar pomeni manj utrujenosti. Če ne verjameš pa zlahka pogledaš kako literaturo na to temo.

RejZoR ::

Pol pa očitno oseba, ki vodi dirkališče nima pojma in vi veste več kot on... zanimivo.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

PrimozR ::

Ne vem no, jaz bi rekel da si ga prej ti narobe razumel...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PrimozR ()

RejZoR ::

Mogoče se bom dons spravil na en trip v Celje, da sprobam še tisto dirkališče. Po sliki je videt dokaj zanimivo. Sicer manj tehnično od Ljubljanskega, ker je rahlo bolj odprt ampak vseeno je to lahko po svoje izziv. Odprto imajo že od desetih, kar je kul, večino drugih odpirajo precej kasneje...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

RejZoR ::

Evo, pa sem dons res za foro šel mal na izlet v Celje. In moram rečt, da mi je kar všeč. Proga je zelo hitra in tekoča ampak so ovinki vseeno kar zahtevni, da jih zaobvladaš in gokarti so drastično drugačni kot ti v Ljubljani. Zdej ne vem al zarad proge al pa česa drugega ampak so svinjsko hitri, zavore lahko pohodiš bistveno močneje preden zadrsi in najbolj mi je všeč kako poči v izpuhu, ko spustiš gas in zabremzaš pred prvim ovinkom. Pa tud tečejo precej drugače in imajo precej višjo toleranco pri drsenju na ovinkih. Al so gume drugačne al pa je asfalt drugačen.

Skratka proga in karti so super, edini minus je da se ne dogaja tolk kot v Ljubljani. Že zarad tega ker zraven ni lokala in placa za sedet in tud ko sem bil dons so eni imel rezervirano za skupinsko dirkanje, pol pa ni bilo nikogar več. Sicer sem imel celo progo samo zase ampak pač ni pravi feeling. V ljubljani pa kadarkoli uletiš je folk tam, kar je na nek način zanimivo.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

z3ro ::

Koliko si imel najboljši čas? :D Jaz pod 35 nisem prišel, čeprav nazadnje sem bil z punco in nizal vedno boljše kroge, dokler ni pristala pred mano pa je trajalo da sem jo (sicer malo na silo, ampak res vozi dobro za punco) prehitel potem pa je potekel čas. Letos bom še ziher šel na kakšno vožnjo:)
Točno ta pok v izpuhu sem imel zgoraj v mislih :P Tudi meni so se karti zdeli zelo hitri, na začetku nisem mogel verjet, da to tolko leti:)

RejZoR ::

35,431 sekund sem imel najboljši čas, sem pa to progo danes videl prvič, fural sem dve vožnji in v obeh imel nekje podoben čas (prvi je bil slabši za odtenek). Najbolj sta me zafrkavala zadnja dva 180° ovinka. Kar nisem uspel ujet pravega apeksa in ni hotelo it pod 35 sekund. Vseeno se mi zdi kar soliden čas za prvič če gledam kakšni so najboljši časi na tej progi.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

z3ro ::

Maš super čas, jaz mam 35,1 (ne vem kje mam list z časi pa ne vem točnih decimalk) pa sem vozil 4x do zdaj. 32,992 je rekord semizdi, si pa sam ne predstavljam kje bi lahko odrezal še dobre 2s, da bi prišel na 33s :D

RejZoR ::

Jezst vem da sem na zadnjih dveh zafrknil ogromno časa, pa ziher bi se dalo še kje kaj izboljšat. Ker sem druge ovinke kar dobro naštudiral, ampak lepše kot sem odpeljal tiste, bolj sem zafrknil potem zadnja dva, tko da nikoli nisem spacal na krog nekega dobrega časa.

Vseeno ga seka, ko končaš z zadnjim 180° ovinkom nakar full gas letiš skozi blag ovinek preko ciljne ravnine in pol bremzanje na hard za ponovni 180° ovinek. Skorajda nepopisen feeling :D
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

RejZoR ::

Dons bil na novi progi v LJ in je huda. Precej hitrejša kot prej ampak še vedno zajebana. Za drugo vožnjo na novi progi s časom 34,5 sec mi kot kaže hitre proge bolj sedejo. Škoda samo, da sem bil pri obeh dirkah z nekaj začetniki, ki so se precej vrteli po progi in se nisem mogu glih najbolj skoncentrirat... tole bomo definitivno še zbil čas :D
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

PrimozR ::

V bistvu je glede na video lažja, ker takoj za boksi po tisti šikani in lasnici, ki je zajebana kombinacija, nimaš dolge ravnine. Torej se potencialno slabše odpeljana lasnica manj pozna na času IMO.

RejZoR ::

Hja, je pa po svoje težje držat linijo med visoko hitrostjo in drsenjem v 90° ovinkih, kjer ga moraš sedaj res tiščat, ampak ti ne dopušča da ga brezskrbno tiščiš na polno in greš brez vsake težave skozi. Pa "S" ovinek je tud dost zafrknjen in še nisem naštudiral linije in hitrosti zanj, 180° pri boksih pa je ostal isti. Na nek način je mogoče lažja, po drugi strani pa visoke hitrosti prinesejo svoje težave, tko da ni ravno walk in the park... Nov rekord proge je trenutno 32,5 če sem prav slišal.

Btw, tak za info, lastnik oz. eden izmed osebja tega dirkališča v LJ je Vladimir Stankovič, voznik Formule 3000. Vsaj veš, da ti nasvete daje nekdo res izkušen... :)
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Skyman ::

evo pa sm se jz bil danes glede na to da sm prvic vozil na tej progi mi je zelo všec cas pa 34.228 mislim da je kar dobr bom naslednjič sel pod 34s vem kje bi se ga dalo se bolje izboljšati.Pa se to imel sm 2 še na progi ki sm jih skoraj vsaki 2 krog moral prehitevati tudi to mi je vzelo nekaj časa ampak se ne pritozujem čez to.Vsaj akcija bila.Pred ciljem ali štartom sm se 1x obrnil fun:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Skyman ()

RejZoR ::

Čas okoli 34 je zelo dober, sploh za prvič. Čeprav sva tam z enim ugotavljala, da je prva vožnja največkrat boljša, ker nimaš nobenih pričakovanj in si bolj sproščen. Ko prideš naslednjič imaš skoz v glavi kje boš zbijal stotinke, kako boš zvozil ovinke in enostavno ne gre tko dobro. Kakorkoli že, zelo dober čas, keep on shawing it :D
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Skyman ::

Se strinjam RejZor cist sprosceno sm sel v ta podvig :D ja tudi stankovic mi je reku da je dobr cas tole bil,ter da jih ni bilo veliko voznikov ki so dirkali prvic ter postavili ta čas.Sem ga pa res tiščcal do do konca kolikor gokart stegne :)).Samo malo me je motilo to da sm prepogosto obtičal za eno punco ter fantom .Čase sta imela en 41s punca okoli 50s sta pa oba po 3-4 obrnila se tako da sm moral ze zarad tega malo stopiti na zavoro.Lej kul je bilo :D grem cez 14 dni spet probat :D Zanimivo bilo ko me je en iz bifeja sel okol obracat ko sm se zavrtu :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Skyman ()

RejZoR ::

Sej tam je več zaposlenih, tko da možno da je bil pač na mini pavzi :) Nazadnje sem tud jezst imel ene, ki so se skoz vrtil, nakonc pa sem imel še na hard crash, ker se je totalno zavrtil direkt pred mano, ko sem na polno letel mimo boksov. V paniki sem mal preveč stisnil bremze in je še mene zavrtil. Sicer me je kar fino ruknilo ampak nič hujšega. Je tečno če te dajo skupaj z začetniki čeprav sem tam tolk reden gost, da mi vglavnem rihtajo primerljiv folk, da vse lepo teče. Tole zdele je bilo po dolgem času, da sem se fural z novinci.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Skyman ::

Ja mozno da me je kdo od zaposlenih tam obrnil.. jz sm biv v prvo v cetrtek samo je bilo ze vse rezervirano.Danes sm si pa vzev cas pa sel kartat :) mel sm vec casa kot v cetrtek.Ja mozno da so mene dal skupaj s tema dvema paroma samo zato ker sm seveda prvic bil tukaj na tem kartu.Najprej so me hotli dat v neko skupino kjer so bili sami neki jači tipi,skos so se pogovarjali kako ga je en na cest prehiteval ter kako je sel potem za njemu on :)

Lahko bi se kdaj zmenil ja pa bi se šlo vozit :) men je malo tezje ker sm iz Kranja ampak ni panike :) bolj kaki vikend

LojzePek ::

V Ljubljani se očitno obeta še ena outdoor proga in sicer v BTC-ju na garaži:
http://ljubljana.karting-center.si/

RejZoR ::

Jup, zadnjič mi je en po dirki namignil, da bojo isti ljudje, ki furajo dirkališča v celju in Mariboru odprli še eno dirkališče v Cityparku na garažni hiši zraven Spar-a. Očitno se Karting scena mal prebuja v naši mali deželici. Če že ne moremo imet prog za trackday-e, so karting steze najbližja stvar, ki jo dost lažje postavijo in furajo. In upam, da se bo ta trend še nadaljeval, ker je to vbistvu neverjetno zanimiv šport, ki je nažalost pri nas premalo razširjen in poznan.

Če gledaš sicer minutažo in ceno sicer ni ravno super poceni, ampak če moram izbirat med gajbo pira in 10 minutami na stezi, bom kadarkoli izbral dirkanje s karti. Itaq nisem bil nikoli nek drinker... Dam tistih 20 eur in za 20 minut živim za tisto kar res rad počnem (poleg geekanja na compu). Dirkam. Resnični svet je pač mal drugačen kot simulatorji na računalniku, pa še od tipkovnice se mal odlepim in za to ne rabim nikogar, grem lahko tud sam.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

RejZoR ::

Btw, a obstaja kaksna Android aplikacija s katero bi s pomocjo GPSa in senzorjev telefona trackal osnovno telemetrijo karta? Recimo G sile, hitrost, pospesevanje, zaviranje, mogoce celo trackanje linije voznje, ki ti jo potem izrise. Ne rabim super natancno, sem pa ziher, da se da. Pa fajn bi bilo ce je free app.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

JayKay ::

gokart v uk, danes,125ccm dvotaktni

clothes ::

RejZoR je izjavil:

Btw, a obstaja kaksna Android aplikacija ...


Racechrono
https://play.google.com/store/apps/deta...

RejZoR ::

Kul, hvala. Upam, da bo zadeva delovala, če imam telefon v žepu hlač med vožnjo :D
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

RejZoR ::

What, a dirkališča v Logatcu ni več? Grem za hec na njihovo stran in je obvestilo, da so se preselil v BTC. Pismo no, pa sem reku, da bom šel enkrat še v Logatec, zdej pa sploh ne bo več možno kot kaže...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

RejZoR ::

Woohoo. Moj nov osebni rekord na ProKarting LJ. 33.746 sec :) Danes napadam se enkrat, drzte pesti :)
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

PrimozR ::

Evo mene z dveh rund na novi progi. Vse skupaj (rezultatsko) bolj meh, stara proga mi je bila bolj všeč, tele sem se pa nekako še navadil, na začetku mi je bila povsem čudna. Zaključek špirale oz. tista 'šikana' iz serpentin mi preveč razbijeta flow, ostalo IMO leti (po občutkih).

Prvo rundo je bil najboljši čas 34.2, razen prvih dveh ter 34. in 5. kroga vse 34.x, drugo rundo pa razen prvega kroga vse 33.x z najboljšim časom 33.205. Če bi imel live timer bi bilo IMO bolje, ker sem celo drugo rundo odpeljal bolj na testno (sprobaval različne linije) ter s pričakovanjem, da bo vse skupaj slabše kot v prvi rundi. Pod črto sem pa zelo presenečen nad konstantnostjo.

Novica o Logatcu je pa fail prve klase, drugega ne morem reči. Res res škoda.

RejZoR ::



Mal za šalo, mal zares :) Sem se malček igral z urejevalnikom prog v igri TrackMania United Forever in naredil repliko ProKarting proge na Brnčičevi. Sicer je zaradi omejitev urejevalnika prog zadeva mal bolj razpotegnjena, ampak so ovinki povsem prepoznavni in celo časi krogov so dokaj podobni.

DOWNLOAD PROGE (za igro TrackMania United):
ProKarting Raceway (Brnčičeva)

Če ima kdo igro, sprobajte mal za hec :) Če nimate pa si poglejte YT video :)
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

TgT ::

Super :D
Hit'N'Run

RejZoR ::

Še mal izboljšal čas :) 33.593 sec. Je pa ful hecno, ko mislim, da sem ful dobro peljal imam porazne čase, ko pa se mi nakoncu zdi kot da sem vozil zanič pa vedno izboljšam čas. Hecno.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Skyman ::

Evo danes sm malo izbolsal cas 33.880 mam za v drugo je kar dober cas a kaj ko mi je kart skos drsel, nekako nism imel takega oprijema bom naslednic to kej vec komentiral

Blinder ::

mogoče so se ti na koncu gume najbolj segrele.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

RejZoR ::

Skyman je izjavil:

Evo danes sm malo izbolsal cas 33.880 mam za v drugo je kar dober cas a kaj ko mi je kart skos drsel, nekako nism imel takega oprijema bom naslednic to kej vec komentiral


Hehe, včer sva bila skupi na progi :)

Blinder je izjavil:

mogoče so se ti na koncu gume najbolj segrele.


Včer smo šli pol še eno furo in je nakonc Stankovič mal pokomentiral, da ko se gume začnejo pregrevat, da spet začneš izgubljat grip (verjetno tud odvisno od tipa gume). Ko sem probal gume na enem kartu, ki sta ga furala dva dost izkušena en za drugim je imel tolk vroče, da jih nisi mogu držat več kot 2-3 sekunde.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Skyman ::

RejZoR je izjavil:

Skyman je izjavil:

Evo danes sm malo izbolsal cas 33.880 mam za v drugo je kar dober cas a kaj ko mi je kart skos drsel, nekako nism imel takega oprijema bom naslednic to kej vec komentiral


Hehe, včer sva bila skupi na progi :)

Blinder je izjavil:

mogoče so se ti na koncu gume najbolj segrele.


Včer smo šli pol še eno furo in je nakonc Stankovič mal pokomentiral, da ko se gume začnejo pregrevat, da spet začneš izgubljat grip (verjetno tud odvisno od tipa gume). Ko sem probal gume na enem kartu, ki sta ga furala dva dost izkušena en za drugim je imel tolk vroče, da jih nisi mogu držat več kot 2-3 sekunde.


Aja poj tu Rejzor pravis da si bil z menoj na progi me veseli.Kdaj greva naslednič?

Matevz96 ::

A je že kdo bil v BTCju?

http://ljubljana.karting-center.si/

RejZoR ::

Ne še, jutri grem sprobat. Baje je kar fajn.

Drugače pa faaaaak, čemu sem bil dons priča, kakšne pol ure nazaj na dirkališču Brnčičeva, se je en v oni šikani pri boksih odpeljal brez bremzanja s polno hitrostjo naravnost v steno na izvozu iz šikane, tolk močno da je za kratek čas padu v nezavest. K sreči je sicer bilo kasneje videt vse ok in upam, da se ni nič poškodoval ampak faaaak... sem na Youtube videl grozne crashe s profesionalnimi karti, ampak ko enkrat kej tazga vidiš v živo je čist drugače. Sploh zdej ko so sfrizirani in res letijo kot zmešani. Previdno, s pametjo in brez alkohola!
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Skyman ::

kva blo s gokardom a spet bla voda? pa brisace v akciji? koliko si danes kej vozil?

RejZoR ::

Ni bilo nič narobe s kartom, samo mal nespametni so bili pa baje je bil še neki alkohol v igri... skratka zadeva ni hec.

Ti pa moram čestitat za dober čas. Sam sem bil kar slab, s temi novimi navitimi karti sem peljal samo 33.2 dead. Bi lahko precej bolje glede na to da so vglavnem vsi vključno s tabo precej izboljšal čase. Še celo nov rekord je dons postavu Matjaž. Jutri grem spet, najprej v BTC, pol pa še na ProKarting.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Blinder ::

A imajo nove gokarte v črnučah? MIlsim, ker si neki omenil o navitih...
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

RejZoR ::

Novi ne v celoti, so pa spremenil gear ratio in zdej res pošteno pospešujejo. Tud zvenijo ne več kot kosilnice ampak kot proper gokarti.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Skyman ::

RejZoR je izjavil:

Ni bilo nič narobe s kartom, samo mal nespametni so bili pa baje je bil še neki alkohol v igri... skratka zadeva ni hec.

Ti pa moram čestitat za dober čas. Sam sem bil kar slab, s temi novimi navitimi karti sem peljal samo 33.2 dead. Bi lahko precej bolje glede na to da so vglavnem vsi vključno s tabo precej izboljšal čase. Še celo nov rekord je dons postavu Matjaž. Jutri grem spet, najprej v BTC, pol pa še na ProKarting.


Hvala.. ja mi je kar dobro danes slo sicer sm se 2x ustrasu da bi cisto pr visoki hitrosti se zaletu bočno v ograjo.Ni bilo grip-a preprosto me je tam ko zacnes do boksov pospesevat me je v unih blagih ovinkih zanasal ali pa sm driftal,definitivno ga grem izbolšati oz se ga da kar ene pol sekunde samo da se dobi spet oprijem.
Mogoce nasledni teden kej pridem v soboto,taka ura ko vceraj!

RejZoR ::

Problem je da si s starimi karti čez ovinke v zadnjih ravninah lahko šel na polno, zdej pa tolk pospešujejo, da jim zelo rado začne odnašat rit in moraš rahlo spuščat gas.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com
1 2
3
4 5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Manjši poskočen avto za na stezo. (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Na cesti
17425851 (9163) krneki0001
»

Napredni simulator vožnje za izboljšanje varnosti v cestnem prometu (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
6913075 (11488) solatko
»

kje v SI so gokarti

Oddelek: Loža
439412 (6077) amigo_no1
»

karting-rekreativni (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
779673 (5759) mastah

Več podobnih tem