» »

Smart tv tpad

Smart tv tpad

butkomutko ::

V cetrtek sem v sparu nabavil skatlico, ki je pac vmesnik, da tv postane smart v bistvu gre za android racunalnik, ki je v bistvu super zadeva za uporabo interneta gledanje filmov in podobnega saj deluje na vsakem tv ali monitorju, ki ima hdmi a ceprav bi to bila lahko super napravica to ni je navadno sranje saj je ocitno wifi cisto navadno sranje ceprav se sama zadeva cisto solidno obnasa a kaj, ko je brez interneta to neuporabna zadeva

No v bistvu se nobena tehnicna zadeva, ki sem jo nabavil v sparu ni bila nic vredna, da o tem, da navkljub oglasevanju jo v cetrtek dopoldan niso imeli v trgovini kar me je stalo 10 e popoldan so me poklicali in me je pot zopet stala 10 e in ker zadeva ne deluje kot bi morala me bo jutri stala pot ponovnih 10e in verjetno se prickanje s trgovskimi debili

Zadeve se niti ugasnit ne, da pac ko se izklapla jo moras, ko se zatemni izstekat iz elektrike saj drugace se zacne ponovno nalagat in take izdelke nam prodajajo no v bistvu nas nategujejo

Res skoda saj ce bi wifi deloval bi bla zadevca super no obcasno deluje ce je cisto zraven rutarja ceprav pise, da je signal odlicen 54mbps se povezuje i povezuje in shranjuje pol pa pade na 1 ali 2 mbps docim, ko mi prenosniki in tablice delujejo brez poblema tudi zunaj hise
  • polepsal: Mavrik ()

OK.d ::

LPOK.d

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OK.d ()

dmok ::

butkomutko je izjavil:

je navadno sranje saj je ocitno wifi cisto navadno sranje
Tak problem ima veliko Android TV Stickov. Jaz imam router čisto blizu (pol metra) in mi zadeva deluje čisto OK, na večji razdalji pa se obnaša enako kot tebi.

zadeve se niti ugasnit ne ,da pac ko se izklapla jo moras ,ko se zatemni izstekat iz elektrike saj drugace se zacne ponovno nalagat
Ne vem kako imajo to rešeno drugi proizvajalci ampak po mojem podobno. Zakaj bi zadevo sploh ugašal ? In če jo že ugasneš bi potem moral za vklop izključiti in ponovno vključiti napajanje, ker sigurno nima možnosti vklopa preko daljinca.

d.

medenko ::

ja pizda kaj ti avto kuri 20l/100, da imaš strošek 10€? 8-O

bathory ::

Jaz razmišljam o nakupu tega v Sparu, ampak me ne zanima internet (ga že imam vgrajenega v TV pa tudi tistega ne uporabljam). Mene bolj zanima ali gladko predvaja 1080p filme (v .mkv formatu) in če delujejo podnapisi?
Namreč ne ljubi se mi več priklapljati računalnika v TV vedno ko hočem gledati film.

OK.d ::

in tv je ...?
LPOK.d

medenko ::

ima DTS downmix?

king67 ::

Za tako nespoštljiv odnos do materinega jezika bi avtorja te teme morali zapreti. V zapor.

lp,
king67

digideu ::

@ butkomutko
Zadevo uporabljam že 3 tedne in dela brezhibno. Wifi lovi odlično!? Naprave pa ne ugašam, ker ne vem zakaj bi jo. butkomutko morda imaš podobne težave z zabavno elektroniko, kot jih imaš s slovenščino?

@ bathory. Da predvaja 1080p filme brez težav. Jaz imam kar gor utorrent nameščen. Uporabljam pa brezžično tipkovnico in miško namesto daljinca.

medenko ::

vam delajo DTS filmi itd?

OK.d ::

digideu je izjavil:

@ butkomutko
Zadevo uporabljam že 3 tedne in dela brezhibno. Wifi lovi odlično!? Naprave pa ne ugašam, ker ne vem zakaj bi jo. butkomutko morda imaš podobne težave z zabavno elektroniko, kot jih imaš s slovenščino?

@ bathory. Da predvaja 1080p filme brez težav. Jaz imam kar gor utorrent nameščen. Uporabljam pa brezžično tipkovnico in miško namesto daljinca.

in kateri model imaš-link?
LPOK.d

bdoxx ::

OK.d je izjavil:

http://store.cloudsto.com/new-mk802iv-q...;)

si oz boš naročil?

OK.d ::

bom če bodo prvi odzivi, ko pride na trg pozitivni
LPOK.d

butkomutko ::

king67 je izjavil:

Za tako nespoštljiv odnos do materinega jezika bi avtorja te teme morali zapreti. V zapor.

lp,
king67

odjebi debil fuknjen

medenko je izjavil:

ja pizda kaj ti avto kuri 20l/100, da imaš strošek 10€? 8-O

ja kurba mam do lj 70km

kako ste eni fuknjeno pametni

Zgodovina sprememb…

dmok ::

digideu je izjavil:

Zadevo uporabljam že 3 tedne in dela brezhibno. Wifi lovi odlično!?
Kako daleč od routerja ? Pol metra od routerja dela tudi meni dobro. Dve steni vstran (kjer mi odlično delajo telefon, tablica in prenosni računalnik) pa mi sicer kaže dober signal, dela pa nikakor.
Da predvaja 1080p filme brez težav.
Kaj pa podnapisi ? Meni ne delajo.

d.

king67 ::

Butec-mutec, a si brez tablet ostal? Turkey? Pohvalno, da se poskušaš odvadit...

lp,
king67

BorutK-73 ::

butkomutko
S takim odnosom tukaj neboš daleč prišel in se kaj naučil, kaj šele da bi ti kdo pomagal!!

butkomutko ::

dmok je izjavil:

digideu je izjavil:

Zadevo uporabljam že 3 tedne in dela brezhibno. Wifi lovi odlično!?
Kako daleč od routerja ? Pol metra od routerja dela tudi meni dobro. Dve steni vstran (kjer mi odlično delajo telefon, tablica in prenosni računalnik) pa mi sicer kaže dober signal, dela pa nikakor.
Da predvaja 1080p filme brez težav.
Kaj pa podnapisi ? Meni ne delajo.

d.

no men kot android racunalnik deluje super in bo ocitno ostal kot predvajalnik divx tud podnapisi
wi-fi pa je beda enkrat dela vecinoma pa ne
skratka lahko bi bil super zadevica a pac to ni pac neka leva firma

king67 je izjavil:

Butec-mutec, a si brez tablet ostal? Turkey? Pohvalno, da se poskušaš odvadit...

lp,
king67

a na psihiatriji mate internet ful ste napredni

BorutK-73 je izjavil:

butkomutko
S takim odnosom tukaj neboš daleč prišel in se kaj naučil, kaj šele da bi ti kdo pomagal!!

samo vracam enako z enakim

BorutK-73 je izjavil:

butkomutko
S takim odnosom tukaj neboš daleč prišel in se kaj naučil, kaj šele da bi ti kdo pomagal!!

pri tej temi res ne potrebujem nobene pomoci je bol moja pomoc ostalim mogocim zrtvam ,da pac vejo kaj lahko pricakujejo od te zadeve

pac to ni neki pravopisni forum ampak tehnicni

Zgodovina sprememb…

laguna1 ::

Mene pa zanima ali ima ta naprava iz špara možnost priklopa na internet prek kabla ali samo preko WIfija?

LP

OK.d ::

sama naprava nima možnosti, lahko pa dokupiš tole in gre
http://dx.com/p/usb-10-100-rj45-etherne...
LPOK.d

rayzz ::

mi lahko prosim pove kdo kak se odpere ta naprava? piše press the button a gumba nobenga spodaj ni


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Telemach- D3GO (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
5124701 (2883) zuz3k
»

Kje gledate video vsebine?

Oddelek: Loža
223071 (2187) msjr
»

Mini PC kot Media server

Oddelek: Kaj kupiti
374360 (3416) mile
»

Še manjši, varčnejši in cenejši Raspberry Pi A+

Oddelek: Novice / Ostale najave
2212434 (9775) Red_Mamba
»

DTS zvok na WD TV

Oddelek: Zvok in slika
121739 (1226) king67

Več podobnih tem