» »

Kje gledate video vsebine?

Kje gledate video vsebine?

d4vid ::

No, v temi Pop TV in Kanal A plačljiva? sem zasledil kar nekaj oseb ki TV programov sploh ne sprejmljajo.

Kje spremljate video vsebine, serije, filme itd.

Imate kakšno napravo povezano na TV, gledate preko računalnika...?

Namreč, ravno danes mi je nagajal TV sprejemnik in sem začel malo razmišljat o kakšni alternativi. Še vedno bi rad ostal na kavču. Vendar bi rad imel "video on demand". Npr. popcorn time na TVju. Netflix nima še prav velike izbire, tako da odpade.

Da slišim vaše predloge.
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

AmokRun ::

PC + HDMI na TV

Gama ::

Telekom ima direktno na televiziji YouTube channel.

jype ::

d4vid> Kje spremljate video vsebine, serije, filme itd.

En RPI2 z OpenElec mam vštekan v receiver pa na projektor, ampak redko prižgem.

Večino novic poberem z interneta med "delovnim časom".

GregiB ::

d4vid je izjavil:

Kje spremljate video vsebine, serije, filme itd.


Ponavadi v dnevni sobi... na skretu pa preko iPada...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

BorutK-73 ::

AmokRun je izjavil:

HTPC + HDMI na TV

+ usb pilot za pc.

Zgodovina sprememb…

Mavrik ::

ASUS Nexus Player z nameščenim Netflixom, HBO Now ter Archos video playerjem. Priklopljen na receiver.
The truth is rarely pure and never simple.

Okapi ::

V dnevni sobi HTPC na 47" TV ali projektor in prostorsko ozvočenje.
V spalnici tablica, zvok prek BT na stereo ojačevalnik in zvočnike.
V delovnem kabinetu PC, zvok s kablom na ojačevalnik in 2.1 zvočnike.

Riff ::

usb prek digitalnega pretvornika za TV

hojnikb ::

baytrail-t škatlica z windowsi prkloplena na TV. Gor laufa netflix, kodi.
Včasih tudi kej preko PS3 z nameščenim Movian media centrom.
Imam pa prpravljen tudi Orange Pi PC škatlco z openelec, ko pridejo enkrat HEVC/h.265 vsebine v ospredje. Prejšne dve napravci namreč tega ne požirata najbolje.

To je to. Rednega TV programa ne spremljam (nimam niti speljane kablske do tvja).
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

msjr ::

Star PC z xp-ji in bsplayerjem -> DVI (ja, dvi) na tv, analog audio na receiver. Upravlja se z unified remote.

kupec4444444 ::

pirate bay in podobno

hbo, hbo comedy in hbo od (lahko bi bil hd in bi filme/zadaljevanke samo dodajali in ne odvzemali) na siol tv

še kak program ne siol tv (sulejman veličastni, veronica mars, ...), rabili bi paket z vsem v hd, kjer si prosto zbereš enih 10-20 proramov
večina paketovje itak par kul programov kr neki

Spajky ::

analogna kabelska + 100Hz Flat CRT 72cm + DVD (XviD) player za iz YT konvertirano (640x360).

Važna mi je vsebina, ki me zanima, ne superduper kvaliteta slike; TV programi so bolj kot ne katastrofa s preveč bedastih reklam in mi služijo vglavnem vmes kot ozadnje za lažje dremat na kavču >:D ...

No ja, saj se najde na TV tudi kdaj kakšen dober dokumentarec, večinoma na kakšni tuji postaji ...

(novejši) Filmi & serije : hiper_produkcija amer. sr*anja IMHO ...
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

Ganon ::

Poznate kakšen kvaliteten, predvsem pa uporaben daljinec za PC? Povezanega imam s TVjem in mi gre rahlo na živce, da moram vse urejati z miško in tipkovnico. Ni preveč udobno.

sandmodnigga ::

Na PCju gledam streame preko torrentov. /napačna uporaba torrentov, ampak men je kul.

Okapi ::

Ganon je izjavil:

Poznate kakšen kvaliteten, predvsem pa uporaben daljinec za PC? Povezanega imam s TVjem in mi gre rahlo na živce, da moram vse urejati z miško in tipkovnico. Ni preveč udobno.

Jaz imam že (zelo) dolgo enega Philipsa. Sedaj so verjetno tudi že precej boljši, ampak ta še kar dela in sem načeloma čisto zadovoljen z njim. Model SRU9600.

BorutK-73 ::

Ganon je izjavil:

Poznate kakšen kvaliteten, predvsem pa uporaben daljinec za PC? Povezanega imam s TVjem in mi gre rahlo na živce, da moram vse urejati z miško in tipkovnico. Ni preveč udobno.

Jz imam tole

Dovolj za osnovne kontrole v player, pa še miška je gor, čeprav ni natančna

Zgodovina sprememb…

Mavrik ::

Ganon je izjavil:

Poznate kakšen kvaliteten, predvsem pa uporaben daljinec za PC? Povezanega imam s TVjem in mi gre rahlo na živce, da moram vse urejati z miško in tipkovnico. Ni preveč udobno.


Jaz uporabljam Harmony Smart Control + Harmony Smart Keyboard. Upravlja z vsemi napravami - PCjem, TVjem, sprejemnikom, Xboxom ter Nexus Playerjem. Ni pa glih poceni :)
The truth is rarely pure and never simple.

Cervantes ::

Chromecast + Netflix, pa tablica.
Stara jajca od filmov, bolj žalost kot ne.

pixelzgaming ::

Na main PC imam povezano 22" TV in 22" screen in vse gledam na 22" TVju preko KODI-ja (Da se avtomatsko scrobbla na trakt). Včasih kaj gledam tudi na laptopu v postelji ali na telefonu kr (kak youtube video)
Komp: 2600X | 16GB DDR4 | 500GB NVMe | 10 + 10 + 6 + 4 TB HDD | GTX 1060 6GB
Telefon: S23 Ultra
Avto: Megane MK4 GTLine

urg ::

Meni je bila zmeraj prikupna ideja s homemade hišnim kinom zvezanim na računalnik (še kak homemade software,... pa je).
Ampsk še ni bilo časa za izvedbo, tako da računalnik ter kskšen streaming sw.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: urg ()

frtusnk ::

Riko(fkin)Magic :)

Če maš butasto TV je to kr dobra rešitev. 1080p stream brez problema. Gor je android, ki je zmožn poganjat večino ( beri vse) kar najdeš na google storu. Na te stike je možno naložiti tudi linux distribucije.

http://rikomagic.net/2014/02/03/mk802iv-ubuntu/


Sam imam mk802IV, ki stane okoli 100EUR, prodaja se tudi dual core verzija za 50EUR.

Popcorn dela BP :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: frtusnk ()

msjr ::

Ganon je izjavil:

Poznate kakšen kvaliteten, predvsem pa uporaben daljinec za PC? Povezanega imam s TVjem in mi gre rahlo na živce, da moram vse urejati z miško in tipkovnico. Ni preveč udobno.


Kot sem že zgoraj napisal Unified remote (telefon za daljinca).


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kater mrežni multimedijski 4K HDR predvajalnik?

Oddelek: Zvok in slika
183259 (1592) rs1975
»

Sistem 5.1 domači kino

Oddelek: Zvok in slika
486471 (5224) edi45
»

Steam - Controller (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20329401 (14232) Mare3
»

pasivno hlajen mini server

Oddelek: Strojna oprema
162423 (1762) 111111111111

Več podobnih tem