» »

Interstellar (film)

Interstellar (film)

««
14 / 15
»»

oo7 ::

K0l1br1 je izjavil:

Interstellar = Passenjeros = 9.1


Interstellar 8/10
Pasajeros 3/10

Horas ::

perci je izjavil:

V kakšnem smislu. Čez koruzo se tko ne da vozit.


kaj da ne, takle ameriški pickup truck ma zadnjipogon po dve kolesi na vsaki strani, ene 200KM če ne še več uspredaj pa masivn tk glava od bivola

perci ::

Mogoče je to kaka spešl švoh koruza, s to, ki jo poznam jst, se mi tole ne zdi realno.

Se spomnim, ko je v dedkov polje koruze s ceste zletel avto... Naredilo se je cca 10m tunela, avto pa totalka.

IL_DIAVOLO ::

Vceraj pogledal.

Film spedenan v nulo, nimam pripomb.

8/10

opeter ::

perci je izjavil:

Mogoče je to kaka spešl švoh koruza, s to, ki jo poznam jst, se mi tole ne zdi realno.

Se spomnim, ko je v dedkov polje koruze s ceste zletel avto... Naredilo se je cca 10m tunela, avto pa totalka.


Ali je bil Trabant? Tisti je iz neke plastike.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Map ::

Hja, tudi jaz sem pred nekaj dnevi prvič pogledal Interstellar. Me veseli, da tudi nekaterim od vas ni všeč, ker sem že mislil, da res nimam več okusa, ko sem potem bral, kakšen masterpiece je to.

Je pa res, da nisem Sci-fi fan in se nisem tako vživel v film, pa še nekako sem imel v glavi, da bo to bolj podobno The Martianu. Me pa zanima, kako se Gravity primerja s tema dvema filmoma? Ja, vem da sem daleč zadaj. :D

jype ::

perci je izjavil:

V kakšnem smislu. Čez koruzo se tko ne da vozit.
V product placement smislu.

Vozili so terensko vozilo, ki se trenutno še vedno prodaja.

Map je izjavil:

Je pa res, da nisem Sci-fi fan in se nisem tako vživel v film, pa še nekako sem imel v glavi, da bo to bolj podobno The Martianu. Me pa zanima, kako se Gravity primerja s tema dvema filmoma? Ja, vem da sem daleč zadaj. :D
Problem Gravityja je, da je fizikalno nevzdržen. Tako kot v Interstellar so tudi v Gravity zelo lepo narisani kadri. Zgodba v Interstellar je šibka, v Gravity je pa sploh ni. Martian je zanimiv na podoben način kot Moon, a žal ostane daleč zadaj v izvedbi, zato film temelji na precej bolj cenenih virih suspenza in drame, kar je škoda, ker zgodba omogoča več.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

IL_DIAVOLO ::

Map je izjavil:

Hja, tudi jaz sem pred nekaj dnevi prvič pogledal Interstellar. Me veseli, da tudi nekaterim od vas ni všeč, ker sem že mislil, da res nimam več okusa, ko sem potem bral, kakšen masterpiece je to.

Je pa res, da nisem Sci-fi fan in se nisem tako vživel v film, pa še nekako sem imel v glavi, da bo to bolj podobno The Martianu. Me pa zanima, kako se Gravity primerja s tema dvema filmoma? Ja, vem da sem daleč zadaj. :D


Ni masterpiece, je pa to se eno delo od nolana, ki je vredno večkratnega ogleda.

Ni veliko reziserjev, ki doseze ta feeling pri gledalcih.

Zeitgeist ::

Za tiste ki vam ni bil vsec, kateri film podobnega zanra vam je bil boljsi?
Recimo v zadnjih 20letih.

Cruz ::

Zeitgeist je izjavil:

Za tiste ki vam ni bil vsec, kateri film podobnega zanra vam je bil boljsi?
Recimo v zadnjih 20letih.
Meni je sicer nadpovprečen, ni pa mi nič posebnega.

Recimo Annihilation mi je bil bolj všeč. Pa District 9. Pa WALL-E.

vostok_1 ::

K0l1br1 je izjavil:

Interstellar = Passenjeros = 9.1


Somebody please give this man a medal!

oo7 je izjavil:

K0l1br1 je izjavil:

Interstellar = Passenjeros = 9.1


Pasajeros 3/10


Somebody please poop on this man.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

D3m ::

Z ženo pogledala Passanjeros. Zelo dober film.
|HP EliteBook|R5 6650U|

vostok_1 ::

Exactly.
Že ves čas govorim. S partnerico vrjetno še toliko bolje.

Sedaj pa si poglejta skupaj v sosledju Prometeja in Alien Zavezo.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

Mato989 ::

Daj nehaj gnojit s tem Passangers filmom, ker ni nič posebnega... ni glih nek LOTR kvaliteta ali kaj podobnega, pač okish film, pa še tema o interstellaru je!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Horas ::

Cruz je izjavil:

Zeitgeist je izjavil:

Za tiste ki vam ni bil vsec, kateri film podobnega zanra vam je bil boljsi?
Recimo v zadnjih 20letih.
Meni je sicer nadpovprečen, ni pa mi nič posebnega.

Recimo Annihilation mi je bil bolj všeč. Pa District 9. Pa WALL-E.


resno? annihiliation greš primerjat z interstellar?! pa veš da je zgodba in vse skup kot noč in dan?

opeter ::

Zeitgeist je izjavil:

Za tiste ki vam ni bil vsec, kateri film podobnega zanra vam je bil boljsi?
Recimo v zadnjih 20letih.


20 let? Hmm ... morda bo vmes tudi kaj starejše, ne spomnim se točnih letnic.

Meni je Interstellar všeč.

Martian (Marsovec) pa se mi je zdel, po pravici povedano malce dolgočasen, sploh druga polovica se je vlekla.
Moon (Luna) - eden najboljših v zadnjem desetletju. Gledal sem ga ene trikrat. Glasba je tudi fenomenalna.

Potniki - hud film, tudi primeren za večkratno gledanje, k temu priporome tako vizualni izgled kot glasba.

Sicer pa ja, se strinjam s Cruzom, tudi meni so najbolj všeč filmi tipa Distric 9, Elizij, Snowpiercer, Dark City, Dark Planet (ruski film), Chappie, Skyline, Otroci človeška, Ex Machina, Izvorna koda, Sončna svetloba, Reign of Fire (najboljši zmaji v filmu, za veke vekomaj), Posebno poročilo, Under the Skin ...

Potem pa še bolj popcornaste verzije (verjetno večin teh spada v Soap Opero) tipa Starship Troopers*, Kavboji in vesolji, Na robu jutrišnjega dne, Avatar, Svetovna invazija: Bitka za Los Angeles, Ognjeni obroč (Pacific Rim), Occupation (avstralska akcijada), Attraction (RUS) ipd. Tudi kakšni TV-filmi tipa Red Faction, Lost Future ...

* gledal sem vse filme, tudi animirane filme in mini-serijo. Seveda izvirnik nima konkurence.

Recimo Inception pa mi ni dober.
Arrival -> dolgočasen.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

MrStein ::

Martian - meh (ni tak slab, samo se vleče)
Potniki - podobno, mogoče še bolj "prazno" kot Martian
Moon - žalitev v isti odstavek dat, beri: dober

Še nekaj od omenjenih:
Elizij - meh, se tudi vleče
Ex Machina - na meji :)
Izvorna koda - ?
Posebno poročilo - ?
Inception - "predolgočasen"
Arrival - ?

Je pa odvisno od posameznika, kaj je enemu dolgočasno, in kaj ni.
Če te tematika zanima, ti ne more biti dolgočasno (razen, če se res vleče). Drugemu, ki mu ta tematika ni, pa bo že po minuti "a bodo sploh kdaj nehali s tem dolgčasom!?".

PS: Vprašaji so "thumb up" karakter, ki se očitno po submitu pokvari. Ali pa samo meni ne kaže prav...
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

Invictus ::

Zakaj sploh še gledate ZF filme, saj vam noben ni všeč?

Mazohizem ?!?!?!
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Cruz ::

Invictus je izjavil:

Zakaj sploh še gledate ZF filme, saj vam noben ni všeč?

Mazohizem ?!?!?!
Sci-fi filmi so kot pizza. Naj je še tako slaba, za pojesti je.

V vsakem sci-fi filmu se najde nekaj zanimivega, redko kateri pa te (popolnoma) izpopolni. Perfekten sci-fi film je nemogoča stvar, čeprav ga vsi nestrpno čakamo. Recimo Waterworld je meni osebno najbolj underrated sci-fi film(it's good, fight me - je sicer starejši od 20 let), čeprav je sam koncept imel ogromno ogromno več potenciala kot so ga uresničili v filmu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cruz ()

jype ::

Horas je izjavil:

resno? annihiliation greš primerjat z interstellar?! pa veš da je zgodba in vse skup kot noč in dan?
Vem, zgodba Interstellar ne seže zgodbi Annihilation niti do gležnjev.

Invictus je izjavil:

Zakaj sploh še gledate ZF filme, saj vam noben ni všeč?
Meni so številni všeč. Arrival je super, pa še naziji ga sovražijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

MrStein ::

Cruz je izjavil:

Sci-fi filmi so kot pizza. Naj je še tako slaba, za pojesti je.

Zavidam ti, da še nikoli nisi dobil pice, ki ni za pojest.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Invictus ::

jype je izjavil:

Meni so številni všeč. Arrival je super, pa še naziji ga sovražijo.

Ta je res dober. Preveč inteligenten za nacije, tako leve kot desne ;).
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

BigWhale ::

Horas je izjavil:


ka tebi ni jasno še zmeraj je sci fi. se pravi da ne bo in niti ne more biti vse 100% resnično. saj je sodeloval kip thorne če sploh veš kdo je to in jim svetoval kako in kaj. sodelova je pri sliki vesolja, črne luknje...


Ja, tudi NDGT je dal oceno filmu 9/10, pa to se ne pomeni da je film ok. In ravno zato, ker je bil zraven Kip je stvar se tolk bolj smesna.

Horas je izjavil:


večina stvari katere so v filmu še vedno ne razumemo in jih ne bomo še lep čas. teserakt, črne luknje,...
ti se pa obregaš v neke ljubezenske pojme.


Vecino stvari v filmu v bistvu dost ok razumemo in imamo dovolj raziskane, da lahko recemo, da je en kup stvari v filmu traparija. Ce se film ne bi hvalil, da je hard sci-fi, potem filmu neb blo blazno velik za ocitat. Ljubezenski pojmi, ki so nad fiziko so neumnost. :>

opeter ::

BigWhale je izjavil:

Ljubezenski pojmi, ki so nad fiziko so neumnost. :>


Tle pa se močno motiš. Dodajmo še, da se tudi Cerkev ne strinja s tabo.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

vostok_1 ::

jype je izjavil:

Horas je izjavil:

resno? annihiliation greš primerjat z interstellar?! pa veš da je zgodba in vse skup kot noč in dan?
Vem, zgodba Interstellar ne seže zgodbi Annihilation niti do gležnjev.

Invictus je izjavil:

Zakaj sploh še gledate ZF filme, saj vam noben ni všeč?
Meni so številni všeč. Arrival je super, pa še naziji ga sovražijo.


Žal je za tiste, ki smo brali knjigo, filem precejšnji meh, če ne že malo razočaranje. Vsebine je več kot dovolj za kvalitetno surealistično srhljivko.
Če si v pravem psihološkem stanju in atmosferi, branje knjige je precej srhljivo. Vsaj prve.
Druga je neki srednjega, ni neki inovativna.

BigWhale je izjavil:

Ljubezenski pojmi, ki so nad fiziko so neumnost. :>


Sploh me ne preseneča BW, da ti kaj takega izjaviš. ;)

Mene sicer v Interstellarju je ta aspekt kul, ampak je bebasto predstavljen.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

FlyingBee ::

kaj pa to, kar v črni luknji doživi? lol

Horas ::

pa vi pejte posnet takšen film da bo imel na koncu oceno tako visoko. da vas vidim. cepci sam nergate pa pluvate. ali pa vsaj scenarij napisat.

a ste pr tittaniku tut govorili ka vse je nemogoče pa bebasto itd..? al pa pr ne vem kirmu. film je posnet kot je in kot si ga je nolan zamislu. pika.

Nikonja ::

Interstellar je film za v kino pogledat ne doma na poceni 36 inčnem lcd-u, ker ne doživiš film v celoti, samo muzka od Zimmera ko je slišiš v kinu ko vibrira cela dvorana je polovica filma. Zastopim da enima ni všeč, ampak nobeden ne more napisat da je film sranje.

FlyingBee ::

Šel je v črnjo luknjo, v kateri so mu naštimali komunikacijski kanal v preteklost, da hčerki preko knjig sporoči Dont go!
Še prej pa se izstreli iz plovila med padanjem v črno luknjo ter "peš" pride na točno določeno mesto, kjer bo lahko komuniciral.

Jah, ni jim lahko, nazadnje me je Ad Astra spomnil, da moraš pri takih filmih že v naprej z rezervo jemat videno.

opeter ::

Stara diznijeva Črna luknja je bila v tem pogledu boljša, saj je konec ostal odprt.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

oo7 ::

Mato989 je izjavil:

Daj nehaj gnojit s tem Passangers filmom, ker ni nič posebnega... ni glih nek LOTR kvaliteta ali kaj podobnega, pač okish film, pa še tema o interstellaru je!


Tako je. Pa film Pasajeros je navadna Mehiška telenovela samo vzameš tisti neizkoriščen Sci-Fi stran in postaviš igralca na neko jahto in imaš Pasajeros medtem, ko je Interstelar dober Sci-Fi film.

vostok_1 ::

oo7 je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Daj nehaj gnojit s tem Passangers filmom, ker ni nič posebnega... ni glih nek LOTR kvaliteta ali kaj podobnega, pač okish film, pa še tema o interstellaru je!


Tako je. Pa film Pasajeros je navadna Mehiška telenovela samo vzameš tisti neizkoriščen Sci-Fi stran in postaviš igralca na neko jahto in imaš Pasajeros medtem, ko je Interstelar dober Sci-Fi film.


-LOTR je najstniška avantura. Vzameš ven meče in vilince pa dobiš Goonies or some shit.
-Alien zaveza je amatersko B grade skropucalo. Vzameš vn Aliense in dobiš osnovnošolski poskus fotoaparata na smartphonu.


Ne morem vrjet, da po vseh teh letih si še tako trd.
Če Alien Zaveza ali Prometej ne imel Alien tematike, ampak recimo some random monster shit, bi film skurcal. Ker pa si fanboy, ti žal ni pomoči.

Pasajeros je lušten, dobro snovan mainstream blend sci-fija in romantične drame.
Ki začuda ima več in boljši sci-fi kot Alien zaveza.



Yeah, so very sci-fi. More like scat-fi.
V Pasajerosu so se še tokamak potrudli pravilno dizajnirat.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

oo7 ::

vostok_1 je izjavil:

oo7 je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Daj nehaj gnojit s tem Passangers filmom, ker ni nič posebnega... ni glih nek LOTR kvaliteta ali kaj podobnega, pač okish film, pa še tema o interstellaru je!


Tako je. Pa film Pasajeros je navadna Mehiška telenovela samo vzameš tisti neizkoriščen Sci-Fi stran in postaviš igralca na neko jahto in imaš Pasajeros medtem, ko je Interstelar dober Sci-Fi film.


-LOTR je najstniška avantura. Vzameš ven meče in vilince pa dobiš Goonies or some shit.
-Alien zaveza je amatersko B grade skropucalo. Vzameš vn Aliense in dobiš osnovnošolski poskus fotoaparata na smartphonu.


Ne morem vrjet, da po vseh teh letih si še tako trd.
Če Alien Zaveza ali Prometej ne imel Alien tematike, ampak recimo some random monster shit, bi film skurcal. Ker pa si fanboy, ti žal ni pomoči.

Pasajeros je lušten, dobro snovan mainstream blend sci-fija in romantične drame.
Ki začuda ima več in boljši sci-fi kot Alien zaveza.



Yeah, so very sci-fi. More like scat-fi.
V Pasajerosu so se še tokamak potrudli pravilno dizajnirat.



Alien Zaveza in Prometej sta zasnovana kot Sci-Fi in sta prava Sci-Fi filma v vseh pogledih.

Pasajeros je pa tipična Mehiška limonada kjer je Sci-Fi nepotreben, ko bi se lahko vse skupaj dogajalo na eni navadni jahti.

Tale video utišaj, do konca


In vzporedno z zgornim zavrti tole glasbo



In to je vsa umetnost filma Pasajeros

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

vostok_1 ::

oo7 je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

oo7 je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Daj nehaj gnojit s tem Passangers filmom, ker ni nič posebnega... ni glih nek LOTR kvaliteta ali kaj podobnega, pač okish film, pa še tema o interstellaru je!


Tako je. Pa film Pasajeros je navadna Mehiška telenovela samo vzameš tisti neizkoriščen Sci-Fi stran in postaviš igralca na neko jahto in imaš Pasajeros medtem, ko je Interstelar dober Sci-Fi film.


-LOTR je najstniška avantura. Vzameš ven meče in vilince pa dobiš Goonies or some shit.
-Alien zaveza je amatersko B grade skropucalo. Vzameš vn Aliense in dobiš osnovnošolski poskus fotoaparata na smartphonu.


Ne morem vrjet, da po vseh teh letih si še tako trd.
Če Alien Zaveza ali Prometej ne imel Alien tematike, ampak recimo some random monster shit, bi film skurcal. Ker pa si fanboy, ti žal ni pomoči.

Pasajeros je lušten, dobro snovan mainstream blend sci-fija in romantične drame.
Ki začuda ima več in boljši sci-fi kot Alien zaveza.



Yeah, so very sci-fi. More like scat-fi.
V Pasajerosu so se še tokamak potrudli pravilno dizajnirat.



Alien Zaveza in Prometej sta zasnovana kot Sci-Fi in sta prava Sci-Fi filma v vseh pogledih.

Pasajeros je pa tipična Mehiška limonada kjer je Sci-Fi nepotreben, ko bi se lahko vse skupaj dogajalo na eni navadni jahti.

Tale video utišaj, do konca


In vzporedno z zgornim zavrti tole glasbo



In to je vsa umetnost filma Pasajeros


V tem primeru raje gledam vesoljske romance, kot filme ki se izdajajo, da so sci-fi.
Tudi interstellar bi se lahko odvil brez sci-fi elementov.
Če tako ti gledaš na filme pol pa ti ne morem veliko pomagati.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Vazelin ::

vostok: če bi moral spet pogledati Interstellar ali Prometheusa sigurno izberem slednjega.:)
Če bi radi surov scifi movie si pa le poglejte Sunshine. Ima nekaj noro hudih zadev, brez nekih tretjerazrednih romanc. Res škoda za zadnjo tretjino filma drugače bi bil eden goat scifijev.

Moon - žalitev v isti odstavek dat, beri: dober

tole si moram ogledat. njami
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

c3p0 ::

oo7 je izjavil:


Alien Zaveza in Prometej sta zasnovana kot Sci-Fi in sta prava Sci-Fi filma v vseh pogledih.


Razen v inteligenci, kjer pogrneta na celi črti.

jype ::

c3p0 je izjavil:

Razen v inteligenci, kjer pogrneta na celi črti.
Torej sta zate še posebej primerna.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: MrStein ()

Sp3m ::

Še malce izbire za dober Sci-Fi film v zadnjih 20 letih, kateri mislim, da še niso bili omenjeni:

Source Code

Inception

Predestination

Timecrimes

Lobster

Exam

So bili pa tudi že zgoraj omenjeni zelo dobri filmi: Ex Machina, Arrival, Primer, ...

V Interstellar mene osebno najbolj moti time travel paradox, se pa strinjam, da je posnet in zaigran odlično, samo že zaradi time travel paradoxa mu ne bi dal najvišje ocene!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Sp3m ()

Horas ::

Sp3m je izjavil:

Še malce izbire za dober Sci-Fi film v zadnjih 20 letih, kateri mislim, da še niso bili omenjeni:

Source Code

Inception

Predestination

Timecrimes

Lobster

Exam

So bili pa tudi že zgoraj omenjeni zelo dobri filmi: Ex Machina, Arrival, Primer, ...

V Interstellar mene osebno najbolj moti time travel paradox, se pa strinjam, da je posnet in zaigran odlično, samo že zaradi time travel paradoxa mu ne bi dal najvišje ocene!


zakaj ne? ker ni čisto realno? ker je malo izmišljeno? mislim... a batman je pa resničn film, al pa avengerji. a se tam obregate v thoru kako lahko nekdo telepatsko pokliče kladivo?? cepci pa butli na kubik

Sp3m ::

Horas je izjavil:


zakaj ne? ker ni čisto realno? ker je malo izmišljeno? mislim... a batman je pa resničn film, al pa avengerji. a se tam obregate v thoru kako lahko nekdo telepatsko pokliče kladivo?? cepci pa butli na kubik


Zakaj ne in zakaj me moti?

Christopher Nolan's "Interstellar" is being hailed as one of the most realistic science fiction films ever thanks to carefully crafted visual effects and a heavily scrutinized storyline.

In zaradi takih in podobnih oslarij sem imel zelo visoka pričakovanja, ko sem šel gledati Interstellar, ko sem ga pogledal in začel razmišljati o njem, pa sem sam in s kolegi našel preveč bedarij, ki me je motilo.

- time travel
- ljubezen kot konstanta
- posuši se jim koruza in hrana na planetu, a za rastlinjake še nikoli niso slišal (aja so, potem, ko so v vesolju)
- cel svet umira, a ni nobenih uporov ali česa podobnega
- Coop je kao uber pilot, a ga ne pokličejo za katerokoli misijo, pa ne da bi bil kao skrit ipd.
- majo unga robotka, že danes smo sposobni pošiljati sonde na planete, oni tega ne delajo sploh
- pa lahko pošlješ video čez wormhole v eno smer, drugo seveda ne, ker plot reasons?
- itd.

ps: Marvel in ostali super hero filmi, veš, ko greš v kino gledat, da je pač tak svet in imaš ustrezna nižja pričakovanja, tudi zato jih nisem omenil kot najboljše sci-fi filme ali najboljše filme sploh!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Sp3m ()

Invictus ::

Cel film se vrti okoli neodkritega fizikalnega objekta (črvine), vi pa potem debatirate o realnosti :)).
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

BigWhale ::

Horas je izjavil:


zakaj ne? ker ni čisto realno? ker je malo izmišljeno? mislim... a batman je pa resničn film, al pa avengerji. a se tam obregate v thoru kako lahko nekdo telepatsko pokliče kladivo?? cepci pa butli na kubik


Ce je kdo cepec tle, potem si to ti.

Enostavno ne znas razlikovati med filmi, ki se gredo nek hard sci-fi in se tako tudi oglasujejo, med filmi, ki se gredno 'soft sci-fi' in med filmi, ki so narejeni po stripih.

ejresnevem ::

Menda se tako razločuje tole:
soft sci-fi: sci-fi entertainment (večina)
hard sci-fi: sci-fi enjoyment

BigWhale ::

Ma, superheroj filmov ne mores stet v znanstveno fantastiko, ker so sam fantastika. Se Star Wars tezko stejes v sci-fi... :)

Horas ::

Sp3m je izjavil:

Horas je izjavil:


zakaj ne? ker ni čisto realno? ker je malo izmišljeno? mislim... a batman je pa resničn film, al pa avengerji. a se tam obregate v thoru kako lahko nekdo telepatsko pokliče kladivo?? cepci pa butli na kubik


Zakaj ne in zakaj me moti?

Christopher Nolan's "Interstellar" is being hailed as one of the most realistic science fiction films ever thanks to carefully crafted visual effects and a heavily scrutinized storyline.

In zaradi takih in podobnih oslarij sem imel zelo visoka pričakovanja, ko sem šel gledati Interstellar, ko sem ga pogledal in začel razmišljati o njem, pa sem sam in s kolegi našel preveč bedarij, ki me je motilo.

- time travel
- ljubezen kot konstanta
- posuši se jim koruza in hrana na planetu, a za rastlinjake še nikoli niso slišal (aja so, potem, ko so v vesolju)
- cel svet umira, a ni nobenih uporov ali česa podobnega
- Coop je kao uber pilot, a ga ne pokličejo za katerokoli misijo, pa ne da bi bil kao skrit ipd.
- majo unga robotka, že danes smo sposobni pošiljati sonde na planete, oni tega ne delajo sploh
- pa lahko pošlješ video čez wormhole v eno smer, drugo seveda ne, ker plot reasons?
- itd.

ps: Marvel in ostali super hero filmi, veš, ko greš v kino gledat, da je pač tak svet in imaš ustrezna nižja pričakovanja, tudi zato jih nisem omenil kot najboljše sci-fi filme ali najboljše filme sploh!


sem ti podkrepil pa si še enkrat preber. pa ostali cepci tut.

BigWhale ::

Ce ne mislis dvigniti nivoja komunikacije, ne bos dolgo komuniciral.

Horas ::

o boy, se že tresem! zdej boš pa izkoristu ker si admin. sebe zbriš z ttimi nesmiselnimi aegumenti pa jokanjem čez ta film.

Christopher Nolan's "Interstellar" is being hailed as one of the most realistic science fiction films ever thanks to carefully crafted visual effects and a heavily scrutinized storyline.

IL_DIAVOLO ::

Kakšni lastniki, taki stanovalci 8-)

Cruz ::

Horas je izjavil:

o boy, se že tresem! zdej boš pa izkoristu ker si admin. sebe zbriš z ttimi nesmiselnimi aegumenti pa jokanjem čez ta film.

Christopher Nolan's "Interstellar" is being hailed as one of the most realistic science fiction films ever thanks to carefully crafted visual effects and a heavily scrutinized storyline.
Saj kul, da ti je všeč. Nam pač ni tako zelo. Nehaj nas napadati. Na mnenje, kaj si Tyson misli, pa se pokakam, če ti kar lepo povem.

c3p0 ::

jype je izjavil:

c3p0 je izjavil:

Razen v inteligenci, kjer pogrneta na celi črti.
Torej sta zate še posebej primerna.


Ti drugi očka ni nikoli rekel, da si tiho, ko se odrasli pogovarjajo?
««
14 / 15
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prva fotografije črne luknje

Oddelek: Znanost in tehnologija
152565 (1355) bajker
»

Transcendence (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
5621838 (10059) oo7
»

Arrival (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Sedem umetnosti
29242781 (29693) jype
»

Autómata

Oddelek: Sedem umetnosti
204165 (3459) bambam20

Več podobnih tem