» »

Supernatural

Supernatural

BoberLord ::

gleda kdu ta šov z dvema bratoma k hodta po ameriki in pobijata pošasti in se soočata z osebno tragedijo ? 8-O
najače je k sedeta v camerota pa se sliš star rock pa gas do konca.... un avto seka. :D
zdej že 3 tedne nč od serije. zakaj stavkajo scenaristi... ;((


Edit: Naslove se tudi piše normalno (t.j. z malimi črkami).//Looney
  • spremenila: Looney ()

Izi ::

Serija sicer ni, da bi dol padu, ampak jo pa vseeno spremljam že od začetka, se pravi že dobre tri leta.
Glede duhov, pošasti in ostale zalege je dobro narejeno.
Vedno pa se mi poraja vprašanje od kje hudiča jima denar, da se že tri leta vozita z avtom sem in tja in ne hodita v službo in tudi še nisem zasledil, da bi komu kaj zaračunala.
Za tisti avto rabita kar precej bencina, spita vedno po motelih in za hrano tudi potrebujeta precej denarja. Čudno.

Druga stvar je pa, da sta pobila že na desetine ljudi, za kar bi morala biti na vseh tiralicah "most wanted" po vseh mestih. Pri policiji in FBI-ju ti ne boš nič opravil, če boš trdil, da je bil človek, ki si ga ravnokar zaklal in nato še zažgal, obseden z demonom :D
Tukaj pa se vedno brez strahu sprehajata po različnih mestih in samo vsake toliko časa jih odpeljejo na policijo pa sta kmalu spet zunaj.
V resničnem življenju bi bila iskana bolj kot Bin Laden. Z vojsko in helikopterji bi ju iskali dan in noč, dokler ju nebi ubili.

Drugače pa kar gledljiva serija, če odmisliš vse "nepomembne malenkosti", z katerimi se ubadamo v resničnem svetu.

C_maniak ::

sicer serije še nisem gledal, ampak če spregledaš duhove, pošasti itd., boš pa menda ja še kako drugo malenkost...

BoberLord ::

lol. kaj nisi vidu da uporabljata ponarejene kartice? fake id? in da sta iskana pri policiji. če gledaš serijo bi moral vedeti da je bil dean že v zaporu. meni je osebno serija zelo všeč. še posebej je kul rock. :D pa tudi zgodba ni tako slaba.

dark_coffee ::

A kdo še gleda to serijo?
Jaz sem jo začel gledat čez poletje in sem prišel do 5. sezone in me mika, da bi se spravil gledat naprej.

Sej, sama zgodba ni neki, da bi dol padel, sploh tisti začetki o urbanih legendah (Bloody Mary, The hook man, Woman in white itd.) so precej zlajani, ampak ajde, je vseeno gledljiva serija, sploh kasneje, ko pridejo v ospredje demoni in evkalipse.

black ice ::

@dark coffee: Si pogledal datum zadnje objave? Očitno ti gre slabo tudi branje opozoril v vnosnem okencu. :P
Aja še to, verjetno si mislil apokalipso. ;)

@OP:kakšen Camaro? Se šališ? To je Chevrolet (Chevy) Impala letnik nekje '65-'69.

Linko ::

Gleda kdo zadnjo sezono? Še je na nivoju?

meho7 ::

Ze dolgo ni vec na nivoju :D
Imas random zanimive epizode overall je pa sranje - sploh zadnja sezona :)).

Malner ::

Na srečo je ta sezona zadnja. Včasih sem komaj čakal na nov del, zdaj pa kar odlašam.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Stranger Things (2016) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
10518770 (3498) Voss
»

Dexter (strani: 1 2 3 424 25 26 27 )

Oddelek: Sedem umetnosti
1337246654 (21875) driver_x
»

House M.D. (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Sedem umetnosti
26738472 (24122) Jst
»

Nadaljevanka Alcatraz (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
9116265 (14115) Pithlit

Več podobnih tem