» »

Blackberry internet storitve. simobil!

Blackberry internet storitve. simobil!

BlueX ::

Kuplen imam blackberry curve 8520 in sem ugotovil da moram za uporabo interneta pri simobilu uzeti storitev blackberry ftw:OO ki pride še dodatnih 4 eure na mesec? zakaj da lahko uporabljam internet? zanima me ali se da scrackat ali kaj podobnega da se to free uporablja kot pri "normalnih" telefonih. Na internetu nisem našel še nič uporabnega.

mateyas ::

Zdravo. To dejansko ne drži. Pri Simobilu te dejansko želijo prepričat, da če nimaš BB storitve ali paketa ti net ne dela.
No jst imam zdej že tretji BB po vrsti (najprej Curve, potem Bold, in zdej spet Bold)in sem bila kar dolg časa naročena na BB paket, ampak ker sem plačevala astronomske račune (beri 60-80 eur vsak mesec!)sem zamenjala paket za Orto Smart. In internet mi čist normalno dela! Ne dela pač Fb, Twitter pa Gmail (prek push)direktno, ampak greš lahk normalno na internet in tam dostopaš do vseh strani.

Rabiš sam pravilne nastavitve in posodobljen OS :))

amigo_no1 ::

BB os v6 se kakor pišejo uporabniki po bb forumih, ne da več ročno nastaviti AP za dostop do neta.

Opere se na da gor spraviti ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: amigo_no1 ()

lukaz ::

Mateyas: Imaš srečo. Pri večini BB telefonov ne moreš brez storitve. So se vmes malo zmišljevali od oklenili to funkcijo na vseh takratnih aparatih. Sedaj je spet vse zaklenjeno.

wate ::

če bo kdo rabil...

Lahko se uporablja internet brez BB storitve (BIS), dela tud na Tušmobilu...

- V Options > Advanced Options > Service Book se drži ALT in vtipka S B E B, kar vklopi Legacy SB.
- Prek desktop managerja se restora Service Booke (klik za download)
- V Options > Advanced Options > TCP IP se vpiše APN operaterja.

Bi moglo že delati, če ne je potrebno resetirat telefon z odstranitvijo baterije.

Dela BB browser, Youtube, Opera ... skratka vse kar ne uporablja BB push. Maile se da uporabljati z Logicmail-om.

Tule je celoten vodič, in dela tudi za OS 7.1.+

Hayabusa ::

Si testiral omenjene rešitve pri sebi ?

Kateri BB aparati se priporočajo oz. na katerem si ti preizkušal ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hayabusa ()

Hayabusa ::

http://hackingunlocked.blogspot.com/201...
This method wont work on BlackBerry running OS 6 and higher. Subscribe to Sushindro H Sharma on FB for more info.....


True/false ?

wate ::

Nej bi veljalo za vse aparate, bolj je odvisno od številke OS.

Meni dela na Curve 9360, OS 7.1. pa najnovejši bundle, s tem da je delal tud na stock - preden sm upgradu.
Je pa res da, kokr sm zasledu po komentarjih, ne dela vsem...

Ni kej za pokvarit, ker se uvozi samo service booke, vse ostalo je nedotaknjeno.
Lahko se pa prej naredi backup prek desktop managerja in nato uvozi samo service booke, ki spet prepišejo te zgornje.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

V sredo dan D za blackberryje

Oddelek: Novice / RIM BlackBerry
3810805 (7880) LordPero
»

blackberry curve 8520 uporaba kot modem

Oddelek: Mobilne tehnologije
51103 (1049) ABX
»

Blackberry

Oddelek: Mobilne tehnologije
162098 (1442) lukaz
»

Blackberry Storm 9500 - izkušnje ?

Oddelek: Mobilne tehnologije
346690 (4171) uninc
»

Pomoč pri izbiri ustreznega telefona/gsm

Oddelek: Mobilne tehnologije
392609 (2176) Meizu

Več podobnih tem