» »

HP pavilion dm4 - avtomatsko izklopi na bateriji

HP pavilion dm4 - avtomatsko izklopi na bateriji

koJan ::

Živjo,

Imam 2 leti starega HP Pavilion dm4 1350en in imam en kar velik problem. Računalnik se sam od sebe ugasne kadar je na bateriji, vendar ne zaradi pomanjkanja energije - baterija je potem, ko ga ponovno prižgem še vedno dovolj polna.

To se navadno zgodi, ko na bateriji opravljam kakšne zahtevnejše operacije (vsak video na celotnem zaslonu je za laptop preveč). Pri tem se računalnik ne segreva (preventivno sem ga očistil), prav tako baterija še vedno ima (naj bi) kar nekaj avtonomije.

Poskusil sem že z posodobitvijo vseh gonilnikov -ni pomagalo. Poskusil sem s pregledom v BIOS-u, ki pa zaradi baterije ne more biti opravljen. Pregled diska ne javi napak, test se ustavi pri testiranju baterije.

Rad bi vedel, kaj mi predlagate pred servisom, kaj bi še lahko poskusil, da bi odpravil napako. Servis je zame zadnja opcija, ker je računalnik že izven garancije, prav tako pa ne bi rad plačeval visokih vsot brez, da vem vsaj približno kaj bi lahko bilo narobe.

PS: Windowse pa trenunto ne bi na novo nalagal, razen, če ste mnenja, da bi to resnično pomagalo.

Hvala za odgovore :)
LP Jan


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Sem pravkar unicil laptop?! (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
556032 (3717) care20
»

Zvok z laptopa prek HDMI "poklja", kadar je laptop priključen na elektriko

Oddelek: Zvok in slika
91399 (1124) dunker
»

Baterija na prenosniku-naenkrat "hin"

Oddelek: Strojna oprema
122232 (1788) oLi'
»

GSM na servis- trdijo da je bil zmočen (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
10721209 (18236) amigo_no1
»

Telefon padel v vodo (BlackBerry Curve 8900) pomoč...

Oddelek: Pomoč in nasveti
436951 (5651) clothes

Več podobnih tem