» »

Sem pravkar unicil laptop?!

Sem pravkar unicil laptop?!

1
2
»

care20 ::

Taj pa najbols da ga nesem lecniku da pregleda kaj je sploh pokvarjeno... V primeru da je baterija cela mi bo se konektor za polnjenje zamenjal... Ce je baterija pokvarjena mi bo pa naredil kot je tvojemu frendu...

TheBlueOne ::

Njemu je menjal konektor. Varianto dva je moja ideja, ki sem jo ze nekajkrat uporabil kje drugje. :) Vso sreco....

care20 ::

Samo tok ce ze koga zanima kaj je blo narobe,jah neki konektor je sel...vglavnem vse skup me bo prislo 50€ z delom vred,sem ga pa tukaj nesel na servis dokler je se delal na kabel le polnilo ga ni,je pa serviser rekel uh to je pa asus rog,ta del bo verjetno cez 100€+delo...tukaj mi bo vse skup vzel pol manj...sam tok za info kaksne oderuhe imamo pri nas...lp

prodamscene ::

care20 je izjavil:

Samo tok ce ze koga zanima kaj je blo narobe,jah neki konektor je sel...vglavnem vse skup me bo prislo 50€ z delom vred,sem ga pa tukaj nesel na servis dokler je se delal na kabel le polnilo ga ni,je pa serviser rekel uh to je pa asus rog,ta del bo verjetno cez 100€+delo...tukaj mi bo vse skup vzel pol manj...sam tok za info kaksne oderuhe imamo pri nas...lp

Super sam da si zrihtov da nau treba novga kupvat.

Looooooka ::

Za nove baterije ima vecina proizvajalcev bodisi bios opcijo ali pa posebej program, ki ga zazenes ob menjavi, da se baterija nafila do konca in posebej oznaci/registrira pri kateri kapaciteti je polna. HP je vedno zur, ko kupis novo pa se kar jamra, da je prazna :)

care20 ::

prodamscene je izjavil:

care20 je izjavil:

Samo tok ce ze koga zanima kaj je blo narobe,jah neki konektor je sel...vglavnem vse skup me bo prislo 50€ z delom vred,sem ga pa tukaj nesel na servis dokler je se delal na kabel le polnilo ga ni,je pa serviser rekel uh to je pa asus rog,ta del bo verjetno cez 100€+delo...tukaj mi bo vse skup vzel pol manj...sam tok za info kaksne oderuhe imamo pri nas...lp

Super sam da si zrihtov da nau treba novga kupvat.


Sem ze kupo novega Asus gl502vm...je pol tanjsi in lazji od tiste kiste pa se hladi super ob igranju iger le glasen postane
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Laptop - kratek stik

Oddelek: Pomoč in nasveti
71055 (744) Iztok105
»

Reset bios

Oddelek: Pomoč in nasveti
321566 (1150) DeeCoy
»

baterija se ne polni

Oddelek: Strojna oprema
3819258 (6694) specing
»

Baterija

Oddelek: Pomoč in nasveti
283466 (2359) klekej
»

Prenosnik se noče prižgati NUJNO POMOČ

Oddelek: Pomoč in nasveti
81311 (1178) hojnikb

Več podobnih tem