» »

ADSL problem

ADSL problem

ciklon ::

imam en problem. imel sem Win7 a mi ni ugajal zato sem inštaliral WinXP. naredil sem internetno povezavo in sem jo tudi vzpostavil. nato sem hotel potegniti mozillo a mi explorerja ni odprlo. napisalo mi je isto kot mi napiše če povezava ni vzpostavljena.

Enron x86 ::

Zakaj pa vzpostavljaš PPPOE na računalniku? Nimaš ruterja+modem?

Lp
Core i5-4690K@4.7| ASUS MAXIMUS VII HERO| 16 GB Corsair LP DDR3 1866 MHz|
ASUS 970 STRIX| SB Z OEM| Samsung 840 EVO 250 GB|
Seagate 2 TB| EVGA SuperNOVA G2 750 W| Fractal Define R4

ciklon ::

ja mam router po sm pa dau cd notr in povezavo mi je vzpostavl sam pol sm hotu jt na google pa mi napise isto ku ce nebi bla

krneki007 ::

če imaš router,ki je prej deloval,ne rabiš nič inštalirat.....vtakneš kabel ali pa se povežeš preko wirelessa.
imaš sploh inštalirano mrežno kartico?

ciklon ::

evo sm zrigtou. mam pa še en problem za zvok ne najdm driverja u device manager je pa tkole:


sm pa že ene 4 probu pa noben ni dobr. kkšni predlogi?

paliskic ::

Za driver je najboljše, da greš v details, tam dobiš en dolg stavek, kopiraš v google in najdel boš svoj driver!

Lp, Matej

ciklon ::

ka to use nej na google kopiram?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ciklon ()

amigo_no1 ::

Kristalna krogla pravi da pri tebi vse dela !

ciklon ::

ne zvok mi ne dela :P

paliskic ::

Ciklon, ja to spodnje kr vse kopiraj in prilepi v google. Če slučajno ne najde, ali pa je preveč zadetkov, probaj krajšat.

Lp

ciklon ::

oki hvala usem za use 8-)

ciklon ::

jst bi prosu za pomoč ker jst čist nč uporabnega ne najdem. če vam bo prišlo kej prav vam tole kopiram (to je tisto iz device managerja)

HDAUDIO\FUNC_01&VEN_1106&DEV_4397&SUBSYS_18490397&REV_1000\4&61d13cd&0&0001

krneki007 ::

daj nam raje zaupaj model prenosnika ali pa oznako matične plošče....

amigo_no1 ::

Googlaj za "hda audio patch".

ciklon ::

matična plošča: AS Rock K8A78OLM

krneki007 ::

yoco ::

Živjo! Imam smotan Siol ADSL 1mbps internet (emx). Zadnja dva tedna se mi zelo čudno "obnaša" povezava. Vsaj dvakrat na dan se mi le ta samodejno prekine, včasih tudi večkrat, ponavadi enkrat ponoči in enkrat popoldne. Pred tem sem opazil, da ko pride do 24h neprekinjene povezave se ne poveže oz. ne menja IP takoj, ampak je vzpostava še kar nekaj ur. Je to normalno? Sem bil tudi že v stiku z telekomom pa so mi še isti dan napisali, da naj bi bla težava odpravljena a očitno ni!

Hayabusa ::

Pred tem sem opazil, da ko pride do 24h neprekinjene povezave se ne poveže oz. ne menja IP takoj, ampak je vzpostava še kar nekaj ur

What ?

yoco ::

Povezava se ne prekine ko je že 24ur vzpostavljena! Ponavadi se mi takoj prekine, zamenja IP, in nazaj poveže, zj pa če že slučajno dela 24ur brez problema se nič ne zgodi, enostavno dela naprej še kar nekaj ur in šele potem se ponovno poveže. Ne vem a ma to kj veze z mojmu problemom?!
:(

Hayabusa ::

Žal čisto nič ne razumem o čem pravzaprav pišeš/kje je težava.Brez repa in glave je vse skupaj napisano.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hayabusa ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ne dela internet

Oddelek: Pomoč in nasveti
404919 (3325) seba-beba
»

Problem wireless povezave

Oddelek: Pomoč in nasveti
192124 (1777) teedy
»

Remote desktop v XP SP3

Oddelek: Pomoč in nasveti
142448 (1518) neres
»

Wireless pada

Oddelek: Omrežja in internet
61125 (1020) 'FireSTORM'
»

ADSL, SiOL - deluje brez 24 urne prekinitve ?!?

Oddelek: Omrežja in internet
452289 (1235) BaRtMaN

Več podobnih tem