» »

A ste kaj navdušeni...

A ste kaj navdušeni...

1
2
»

draciel ::

BaToCarx je izjavil:




1. ko hočem izolacijo pač ostanem v sobi z pcji in delam kar delam.
2. Zaenkrat še večino stvari kar rabim lahko držim v glavi, ko pa se nebo dalo več, pa nebo pomembno.
3. GPSa ne rabim, nisem še izgubil nikjer, pa 3D orientacio imam dobro, mape in ljudje tudi še obstajajo.
4. Znam dovolj jezikov da ni problem nikjer.
5. email počaka na serverju, irc ma scroll back.
6. Video pogovor mogoče, če se ti ne da prmajat sem te nebom gledal. Če pa bi rabil internet WWW, je pa to kjerkoli na svetu na dosegu "walking time". Plus vse kar je vsaj malo pomembno počaka.


Nisem še videl nobenega človeka, ki bi si tako kompliciral življenje. Lahko meni, največjemu bedaku odgovoriš zakaj bi si človek sam otežil nekatere stvar? Saj tudi če imaš smartphone ni nujno da uporabljaš zadeve ki si jih zgoraj naštel. Ali jih pač moraš, kadar imaš smartphone?

Ne razumem takih ljudi..

Pithlit ::

GGGGG je izjavil:

Vprašanje zakaj bi sploh hotel telefon brez fotoaparata in browserja?

Meni je brezveze imet smartphone za ~300EUR + tablico za ~300EUR (cifre potegnjene iz moje tazadnje)... ker pod črto na obeh počneš iste stvari.

Kupiš glupifon za ~20EUR + tablico za ~300EUR in ravno tako lahko počneš _vse_. Tistih ~280EUR pa zagoniš za orenk večerjo pa darilo za tvojo drago. Ali pa jih porabiš zase. Ali pa doniraš RKS (warm fluffy feeling pa to).
Life is as complicated as we make it...

GGGGG ::

Če telefon in tablico uporabljaš za iste stvari, delaš nekaj narobe :) Jaz imam iPada za povsem druge zadeve kot telefon. Za drago, zase in za RKS se pa vseeno vedno najde kakšen dodaten eur. Sem zaradi smartphona toliko bolj produktiven, da si lahko privoščim :)

Halfdead987 ::

Se strinjam z iKst. Na tablici ne počenjaš iste stvari kot na telefonu. Poleg tega je telefon bolj praktičen in če rabiš njegove storitve ko si npr. nekje zunaj ti tablica ne bo koristila...Razen če misliš 10 inčev s sabo vlečt da boš lahko pogledal kakšna je najkrajša pot do xy. Ali pa pogooglal nekaj,prečekiral fb itd itd.
Tablice razen za filme in internet niso koristne. Pa še to je fail ker je 16:9 oz. 16:10 za filme in 4:3 za internet..

Mordecai ::

Sem navdušen, če kdo stlači not kakšno , po velikosti kompatibilno 2500 mAh baterijo in stestira kako dolgo zdrži. :D

Pithlit ::

GGGGG je izjavil:

Sem zaradi smartphona toliko bolj produktiven, da si lahko privoščim :)

Evo, pa smo prišli do bistva. Smo si pač različni. Vsakomur svoje torej.
Life is as complicated as we make it...

[D]emon ::

Pithlit je izjavil:

Evo, pa smo prišli do bistva. Smo si pač različni. Vsakomur svoje torej.


A ni to ze samoumevno ? Aja, sej res, na slo-techu smo. My bad...
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

BaToCarx ::

draciel je izjavil:



Nisem še videl nobenega človeka, ki bi si tako kompliciral življenje. Lahko meni, največjemu bedaku odgovoriš zakaj bi si človek sam otežil nekatere stvar? Saj tudi če imaš smartphone ni nujno da uporabljaš zadeve ki si jih zgoraj naštel. Ali jih pač moraš, kadar imaš smartphone?

Ne razumem takih ljudi..


Uh ne veš kolk si ga. :D

Sicer pa so že prej ugotovil par postov nazaj, velikost pa teža. Ko hočem ali "rabim" kak tak phone, lepo rečem dej mi ga sem da neki pogledam, pa je.

Lahko meni, največjemu bedaku odgovoriš zakaj bi si človek sam otežil nekatere stvar?


Ker mi je lajf preveč simple, pa da se ne "dolgočasim", in ker si to lahko privoščim, tako kot vse ročno dajem dol, hkrati pa pomagam komu ko hoče automatizirat pa zajebe. Ne jebem avtomatike povsod, čeprav jo znam implemntirat da deluje bp, se je tudi ne branim, samo če lahko z roko, bom pač z roko ad infinitum. Mam pač take finte a bo uredu? Al rabiš kak OCD, ADD, ali drugi izgovor?

Ne razumem takih ljudi..


Sej ti ni treba razumet, raznolikost je melodija življenja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BaToCarx ()

draciel ::

Mam pač take finte a bo uredu? Al rabiš kak OCD, ADD, ali drugi izgovor?


Zadovoljen z odgovorom...
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup novega business telefona - kaj preostane? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
607623 (5349) dj_uro
»

Pametni vs klasični telefoni (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6214093 (11812) Jerry000
»

A je smartphone res tako potreben za življenje? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
12614760 (10145) cegu
»

Samsung s prvo predstavitvijo z MWC-ja (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
5816137 (13802) matejdro
»

Po 14 letih Nokia sestopila s prestola

Oddelek: Novice / Nokia / Symbian
4616029 (13239) blackbfm

Več podobnih tem