» »

Kodiranje prometa

Kodiranje prometa

Yacked2 ::

Pozdravljeni,
ko sem se prejšnič povezal na javno dostopno točko, mi je v glavo šinila misel, kaj če mi nekdo prisluškuje ! Vem, da je mogoče precej preprosto pokrasti piškotke za razne prijavne strani, zato me zanima kateri program naj uporabim, da bi mi promet, ki poteka preko dostopne točke, zakodiral tako, da prisluškovalci nebi slišali nič ,oz. nič uporabnega. Na straneh kjer je mogoče uporabljam https povezavo, toda vse strani tega ne omogočajo. Zato me zanima, če se da to rešiti z kakšnimi programi.
Korak naprej ni vedno ustrezen...sploh če si na robu prepada!

carota ::

VPN na domače omrežje in ves promet gre šifriran preko njega.

Yacked2 ::

Našel sem zastonj ter plačlive različice ? V čem je razlika med free in paid ? Lahko priporočiš specifičnega ?
Korak naprej ni vedno ustrezen...sploh če si na robu prepada!

blackbfm ::

vpn je rešitev ja, ampak na javih točkah je velikokrat blokiran, privat odprta omrežja pa so načeloma ok

Našel sem zastonj ter plačlive različice ? V čem je razlika med free in paid ? Lahko priporočiš specifičnega ?

če imaš router z ddwrt in veselje si lahko naštimaš neko osnovno varjanto vpnja..drugače pa si prihrani živce in vzami pri kakšnem online ponudniku, načeloma plačaš mesečno, dobiš podatke vneseš v telefon in dela..lahko pa da je tudi kakšen free ponudnik nevem

Hayabusa ::

Saj lahko usposobiš vpn/ssh tunel preko domačega routerja...

Janac ::

free proxy?

Yacked2 ::

Kakšen router ? mislil sem, da se priklopim z računalnikom preko Wifi mrežne kartice potem pa nekako kodiram podatke. Bo Hotspot shield uredu ?
Korak naprej ni vedno ustrezen...sploh če si na robu prepada!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri router? (strani: 1 2 3 4123 124 125 126 )

Oddelek: Kaj kupiti
62881177622 (3697) Daniel
»

Kako združiti dve internetni povezavi v eno

Oddelek: Omrežja in internet
407145 (5703) 111111111111
»

Anketa: Uporaba brezžičnih omrežij

Oddelek: Loža
385110 (4375) Yacked2
»

Atari RapidSharu: dajte no pazit, da ne gostite naših avtorsko zaščitenih vsebin

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
3911444 (8900) Gavran
»

Pipin odprti termin: Kako zavarovati elektronsko pošto pred prestrezanjem?

Oddelek: Novice / Kiberpipa
475371 (4109) M.B.

Več podobnih tem