» »

Tuš Mobil me je okradel!!

Tuš Mobil me je okradel!!

1 2 3
4
5

Hayabusa ::

Pogodba sklenjena na daljavo, imaš 14 dni časa da jim sporočiš da odstopaš od pogodbe.

ttommy ::

Pa to skoraj ne moreš verjet, da na tak način poskušajo dobiti naročnike. To bi moralo biti kaznivo. Starejši ljudje so res sitting ducks. A danes res ne znajo več spoštovati starejših ljudi in jih hočejo samo olupiti?
Dobro, ne rečem za nekoga, ki ima čez 1k€ penzije, ne pa za takšne, ki gledajo na vsak cent, da lahko pridejo čez mesec...
TUŠ naj se lepo drži špecerije, telekomunikacije pa naj preda Simobilu.
Pa da ne bo kdo začel proti Simobilu- če njih ne bi bilo, bi še vedno mastno plačevali Mobitelu.
Gamer

Assass1n ::

To počnejo zastopniki ne tušmobil direktno, to je biznis, požreš al te pa pohodjo, pogodbe je treba delat čene ni kruha časi so težki. Ni prav to se pa strinjam, in sam nebi mogu nobenga tkole "nategnt".
še ko je na tv-ju moder ekran me `pr src stisne

Hayabusa ::

TUŠ naj se lepo drži špecerije, telekomunikacije pa naj preda Simobilu

Glede na (ne)delovanje njihovega omrežja (Simobil), potem lahko Simobil Tuš onika, ne samo vika.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hayabusa ()

errhec ::

Pa ste si prebrali kakšen komentar na prvem in drugem linku??
Recimo prvega.

Se pravi daš jim davčno in podpišeš dve pogodbi in še najmanj nalog za prenos.

In to samo da se jih rešiš in ti ne težijo??

Po moje je to senziacionalistično pisanje brez realnih dejstev ali pa so le ta izkrivljena.
dd

BorutK-73 ::

Imam Tuš že 3 lete in je najcenejši na naročnino seveda brez tistih itak, mingl, whatever stvari. In nikoli nisem imel problemov. Tole meni bolj smrdi po konkurenci - blatenje imena.

k4vz0024 ::

Sem slišal, da Tuš ne sklene naročniškega razmerja če si brezposeln. Ali to drži?

BorutK-73 ::

k4vz0024 je izjavil:

Sem slišal, da Tuš ne sklene naročniškega razmerja če si brezposeln. Ali to drži?

Drži.

k4vz0024 ::

Na kakšni pr. podlagi?

Pyromanic ::

Sj na mobitelu tud ne morš sklent če si nezaposlen.
Podlaga je pa če nisi zaposlen, nimaš priliva, ne boš plačeval.
Lahko pa skleneš pri vseh operaterjiv ponavadi, če maš zraven nekoga, ki je zaposlena oseba in ti bo porok.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pyromanic ()

k4vz0024 ::

Pyromanic je izjavil:

Sj na mobitelu tud ne morš sklent če si nezaposlen.
Podlaga je pa če nisi zaposlen, nimaš priliva, ne boš plačeval.
Lahko pa skleneš pri vseh operaterjiv ponavadi, če maš zraven nekoga, ki je zaposlena oseba in ti bo porok.


Kaj pa jih briga. Dokler nekdo plačuje je njegova zadeva, kje dobi denar.

Pyromanic ::

Tko pač je. Kredit ali pa izdelek na obroke tud sigurno ne dobiš na lepe učke ali na tvojo obljubo, da boš plačal.

k4vz0024 ::

Pyromanic je izjavil:

Tko pač je. Kredit ali pa izdelek na obroke tud sigurno ne dobiš na lepe učke ali na tvojo obljubo, da boš plačal.


Razumljivo bi bilo, če se sklepalo posle v 1000 €, ampak pri zgolj naročnini za 10 €, lahko tel. št. izklopijo pri naslednjem neplačanem računu. A ja sej res, ker, nekdo ne bo plačal 40 € bodo šli v stečaj... Revčki.

V bistvu gre pri majhnih zneskih za diskriminacijo med zaposlenimi in tistimi, ki niso brez pr. podlage. Imajo pa še možnost sodnega varstva....

Assass1n ::

Ja pa imej 100k naročnikov pa da ne plačajo 40€ pa to ni več drobiž.
še ko je na tv-ju moder ekran me `pr src stisne

k4vz0024 ::

saj jih lahko sodno izterjajo. Zato pa imamo pravosodni sistem...

murmur ::

Tuš Mobil me je okradel!!

Tus Mobil je ponudnik storitev mobilne telefonije. Ti (z denarjem v zepu) na trgu isces ponudnika te storitve. Ti z denarjem na trgu seveda postavljas pogoje. Ponudnikom enostavno posljes prosnjo za ponudbo storitve, jih pregledas in izberes optimalno. Gres do izbranega ponudnika, sledijo eventuelna pogajanja in sestava pogodbe. V tvojem interesu je, da pogodba predstavlja tvoje zelje, pogoje, etc.. V tvojem primeru si (skupaj s ponudnikom storitve) sestavil pogodbo, ki jo sedaj imenujes nateg. Tus Mobil te je okradel? Hoces reci, da si sam sebi sestavil slabo pogodbo?

Jst ::

Če je grafično poudarjen samo procent, "do" je pa samo v drobnem tisku -- in tako je za celovito informacijo potrebno prebrati vso besedilo (in ne samo to, kar je prikazano kot pomembno), bi rekel da gre za zavajanje.
[bold je moj poudarek]

garamond: A ti si pa arbiter, ki določi, do kje potrošnik mora brati, naprej je pa zavajanje? Ojoj, to je pa zgleda Twitter/Facebook logika?


---

Jaz sem trenutno na Tušmobilu (prej vsa leta na Mobitelu) in sem zelo zadovoljen z storitvami. Imam pa tisti paket, kjer imaš 2000 enot.

Jaz mislim, da sta Mobitel in Simobil približno enakovredna "top-tier" operaterja, z najmanj problemi. Potem so pa na vrsti ostali.

Vprašanje: ko vi izbirate, kateri paket vam najbolj odgovarja, kaj sploh berete pogoje? Ali vam je pomembno to, da dobite telefon za izbrano ceno? Jaz raje kupim telefon v prosti prodaji (vezal sem se samo 1x, leta 2003 pri Mobitelu), ker sem ugotovil, da te pride ceneje, ko izračunaš vse stroške dvoletne vezave. Ampak vsakemu svoje. Mi gre pa na živce jokanje, kako so koga nategnili, seveda subjektivno, ker vedno ko sem jaz gledal pogoje, je lepo pisalo KAJ/ZA KOLIKO. Če je paket kao najcenejši, potem vam pa MORA zasvetiti lučka in se pozanimati, ZAKAJ je paket na videz cenejši. Jaz z mojimi 2000 enotami brez problema uporabljam Mobitelovo omrežje, razen za podatke. Jasno pisalo.

Pa tudi če imate tri doktorate, uporabite malo ZKP - Zdrave Kmečke Pameti, no.


---

Še nekaj: uporabniki Androidov, veste, da vam lahko ROM nagaja in skensla klice ali si nedosegljiv, problemi s sporočili...? Včasih se to dogaja celo na uradnih ROMih, da o custom XDA ne govorimo. Po drugi strani, pa obstajajo custom ROMi, ki so dejansko boljši od uradnega. Lep primer je Android Revolutions HD, kjer mike zadevo optimizira, odpravi nekatere buge, večinoma pusti vse default in telefon dejansko dela hitreje in bolj stabilno.

Eni Custom ROMi so pa narejeni po principu: zmešajmo skupaj mineštro, pa poglejmo če/kaj dela. Repeat. Takšnih je večina. So pa biseri, kot omenjen ARHD.


Tako, da ni nujno, da je kriv operater oz. omrežje, da vam prekinja, niste dosegljivi, pada data povezava,...


Kar se pa nategov tiče na splošno. Vsakemu se bo kaj zgodilo, da se bo počutil nategnjenega. Pa če je upravičeno ali ne. To ne govorim samo za mobilne storitve in naprave, ampak res čisto na splošno. Se bosta z avtomehanikom kaj narobe razumela, se boš ti zmotil, kupil kakšno stvar, za katero si pričakoval nekaj drugega,... Takšno je življenje. Jamrati za vsako stvar, ki se ti je subjektivno zgodila narobe, ni način življenja. Rečeš Shit Happens in veš za drugič. Če se gre pa za zneske v tisočih evrih, se pa v 99% da kaj narediti.

Firme se trudijo za svoj image, public perception (seveda se najdejo izjeme!), in zadovolji kupec/naročnik/uporabnik storitev je tudi njim v interesu.

Preden začnete pisati "Joj, XXX me je nategnil" raje prvo prespite in se vprašajte kako je do tega prišlo. Dela čudeže, preverjeno!

Pa good night!
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

SplitCookie ::

Torej, če te ropar okrade, si ti kriv, kaj pa izbiraš napačne prijatelje ?


Ne se sprenevedati.

Barabe so _NAČRTNO_ nategnile folk.
SplitCookie> Prevoziš RDEČO ! jype> Ja? A to je kaj posebnega?
Ramon dekers> Ječa je lahko naravno okolje potem ko se adaptiraš.
jype> CPP ne spoštujem _NIKOLI_

Hayabusa ::

Pyromanic je izjavil:

Sj na mobitelu tud ne morš sklent če si nezaposlen.
Podlaga je pa če nisi zaposlen, nimaš priliva, ne boš plačeval.
Lahko pa skleneš pri vseh operaterjiv ponavadi, če maš zraven nekoga, ki je zaposlena oseba in ti bo porok.

Tako je, sedaj mora nekdo jamčiti zate, btw pred leti na mobitelu niso nič komplicirali glede tega (vsaj za paket Itak džabest ne).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hayabusa ()

murmur ::

SplitCookie je izjavil:

Torej, če te ropar okrade, si ti kriv, kaj pa izbiraš napačne prijatelje ?


Ne se sprenevedati.

Barabe so _NAČRTNO_ nategnile folk.


Kako se ze popularno rece, aktivnega drzavljana se tezje nategne. Sploh pa ti TusMobilu nosis denar in ne obratno.

Jst ::

Tušmobil je ropar?

Odkar sem podpisal pogodbo, nisem nikoli plačal več kot je bilo potrebno. Seveda v roamingu za data, pa ko presežeš 2000 enot in nikoli, res nikoli, se mi ni račun zdel sumljivo predrag. Pač, pri računi pogledam postavke, na uč oceniš, če je vse v redu in vedno je bilo. Če so me nategnili za 3EUR, pa naj jih imajo! Naj kakšno bazno postajo postavijo, ker duopol Mobilet/SiMobil mi ni niti najmanj všeč.

Pa pri Tušmobilu je tako, da podpišeš, da se lahko kaj spremeni, AMPAK te o tem obvestijo.


>Torej, če te ropar okrade, si ti kriv, kaj pa izbiraš napačne prijatelje ?

Če te prijatelj oropa, si res izbral napačne prijatelje...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Gregor P ::

Hayabusa je izjavil:

Pyromanic je izjavil:

Sj na mobitelu tud ne morš sklent če si nezaposlen.
Podlaga je pa če nisi zaposlen, nimaš priliva, ne boš plačeval.
Lahko pa skleneš pri vseh operaterjiv ponavadi, če maš zraven nekoga, ki je zaposlena oseba in ti bo porok.

Tako je, sedaj mora nekdo jamčiti zate, btw pred leti na mobitelu niso nič komplicirali glede tega (vsaj za paket Itak džabest ne).

Torej gre na slabše, kar se zaupanja tiče; pred leti tudi sam nisem imel nobenih težav s sklepanjem naročnine (več kot osebne jim nisem rabil kazati); v tujini pa teh težav sploh nimam (osebna in zadeva rešena), so pa zato tam pred leti bolj komplicirali za tujce kot danes (ko za državljane EU ni več nekih ovir) ...

P.S.: še najbolj sem bil pa presenečen, ko so študentom recimo včasih (ne vem kako je danes) kar tako delili Visa kartice (z limitom okoli 3800 evrov), zgolj s potrdilom o študiranju.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

SplitCookie ::

murmur je izjavil:

SplitCookie je izjavil:

Torej, če te ropar okrade, si ti kriv, kaj pa izbiraš napačne prijatelje ?


Ne se sprenevedati.

Barabe so _NAČRTNO_ nategnile folk.


Kako se ze popularno rece, aktivnega drzavljana se tezje nategne. Sploh pa ti TusMobilu nosis denar in ne obratno.


Zgleda da je obratno.
SplitCookie> Prevoziš RDEČO ! jype> Ja? A to je kaj posebnega?
Ramon dekers> Ječa je lahko naravno okolje potem ko se adaptiraš.
jype> CPP ne spoštujem _NIKOLI_

techfreak :) ::

Jst je izjavil:

Vprašanje: ko vi izbirate, kateri paket vam najbolj odgovarja, kaj sploh berete pogoje? Ali vam je pomembno to, da dobite telefon za izbrano ceno? Jaz raje kupim telefon v prosti prodaji (vezal sem se samo 1x, leta 2003 pri Mobitelu), ker sem ugotovil, da te pride ceneje, ko izračunaš vse stroške dvoletne vezave. Ampak vsakemu svoje. Mi gre pa na živce jokanje, kako so koga nategnili, seveda subjektivno, ker vedno ko sem jaz gledal pogoje, je lepo pisalo KAJ/ZA KOLIKO. Če je paket kao najcenejši, potem vam pa MORA zasvetiti lučka in se pozanimati, ZAKAJ je paket na videz cenejši. Jaz z mojimi 2000 enotami brez problema uporabljam Mobitelovo omrežje, razen za podatke. Jasno pisalo.

Če misliš pri izbranem operaterju ostati 24 mesecev, se nakup telefona splača.

Npr. Galaxy Note 2 pri Tušmobilu:
Redna prodaja: 626€
FREE 20: 499€

127€ prihranka. Vsekakor se pa ne splača vzeti eno izmed dodatnih opcij, ki pa so namenjenje predvsem subvencioniranju telefona.

thramos ::

Splača ja, za operaterja še posebej, ker ga dobiš za 459 € drugje.

Master_Yoda ::

Pravkar opazil da so pri Tusmobilu podrazili vse. Trenutno imam paket Mingl12 + Opcijo 9 in sem placeval 21 eur mesecno. sedaj pa vidim da so lepo podrazili Mingl 12 na 12,99 in opcijo 9 na 9,99 kar povisa poloznico za 2 eur kar je 10% podrazitev.

Kaksen je postopek ce zelim prekiniti narocnisko razmerje glede na to da so oni enostransko spremenili pogoje ? Odplacati moram to kar mi je od aneksa ostalo verjetno ali pa vrniti telefon ? Jih bom po mailu vprasal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

Brane22 ::

@techfreak:

Galaxy Note 2 16GB je zunaj manj ko €420brez vezave. Za manj ko €500 dobiš Galaxy Note 2 LTE.

Po katerem merilu se potem ta vezava splača ?

Master_Yoda ::

Se opravicujem za outburst zgoraj in za primerjavo z zivalmi, ampak me res razkuri to da grejo tako prikrito podraziti vse, potem pa se bodo verjetno izgovarjali na visji davek.

DonRan ::

Master_Yoda je izjavil:

Pravkar opazil da so pri Tusmobilu podrazili vse. Trenutno imam paket Mingl12 + Opcijo 9 in sem placeval 21 eur mesecno. sedaj pa vidim da so lepo podrazili Mingl 12 na 12,99 in opcijo 9 na 9,99 kar povisa poloznico za 2 eur kar je 10% podrazitev.

Kaksen je postopek ce zelim prekiniti narocnisko razmerje glede na to da so oni enostransko spremenili pogoje ? Odplacati moram to kar mi je od aneksa ostalo verjetno ali pa vrniti telefon ? Jih bom po mailu vprasal.


Zdej si tko napisal kot da na Mobitelu in Simobilu pa ni blo podražitev. In ti boš zaradi 2€ menjal operaterja. Ker bo kje drugje kaj ceneje in tam ne bo nikoli nobene podražitve. No comment.

BorutK-73 ::

Pri meni na dveh paketih od Tuš mobila je vse normalno-iste cene

Pyromanic ::

Sj davk je šu gor s 1.7. tako da na položnici bo opazno šele nasledn mesc.
Pa mislm, da paket Free ostane isto kokr je blo, ostalo se bo pa podražil z izgovorom davka.

techfreak :) ::

thramos, Brane22: Na to pa nisem bil pozoren. Kaj mobisvet.si iz tujine prodaja telefone, ker imajo cenejše od ostalih prodajalcev? (recimo Nexus je na mimovrste 399€, tam pa 360€).

BTW se kdo spomne strani kjer si lahko izbral koliko minut se pogovarjaš, koliko SMSov pošlješ, koliko interneta porabiš ... in ti je podalo primerjavo cen operaterjev?

šernk ::

Tarife.si?
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Lonsarg ::

tarife.si je fajn ja. Mobisvet pa ima nemškega uvoznika, zato ima tudi bolj Nemške cene, čeprav v zadnje pol leta so se podražili, prej so imeli praktično iste cene kot idealo.de, zdaj se pa večino telefonov bolj splača iz tujine, recimo handyshop.de priporočam!

ahac ::

(recimo Nexus je na mimovrste 399€, tam pa 360€).

HTC One je pri mobisvet 540€, pri mimovrste pa 710€. :))
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

High5 ::

No lepo, Tušmobil mi je brez kakršnega koli obvestila povišal položnico/naročnino za 1€. Očitno so si ob zvišanju DDV privoščili zaokroževanje navzgor. Tudi na spletni strani je pri telefonu LG Optimus 4x HD zdaj opcija 6 za 0,99€ dražja (vključen ddv).

V čem je point pogodbe, če si zavezan k plačevanju za določeno obdobje, oni pa lahko v tem obdobju spreminjajo cene kakor jim paše?
Res lepa gesta, že Simobil me je enkrat tako zajebal zdaj pa še Tuš.

Lonsarg ::

Študentje smo prepocen:) saj rednih Free paketov ni podražu. Sicer pa podražitev za 1€ je v mejah normale, glede na to kaj se kje drugje dogaja. Kar se pa opcij tiče, že tako se je, zdaj se pa še veliko bolj splača kupovat v prosti prodaji in vzeti popust na naročnino.

tt2advanced ::

High5 je izjavil:

No lepo, Tušmobil mi je brez kakršnega koli obvestila povišal položnico/naročnino za 1€.

kako se ti je to sploh zdelo omembe vredno.. žalostn, da se ti da bunit za 12€/letno..sploh, k si pr Tušu k je skor đabe..
kaj je zdej en paket do konca leta, vse neki 2x za isti dnar (sms, pogovori..), ve kdo?
What Else Is There?

Ziga Dolhar ::

Točno na tako miselnost računajo prodajalci.* "Za en evro na mesec se nihče ne bo kregal z nami - mi bomo pa od tisočev strank pobrali lepe zneske."


* O konkretnem ravnanju Tuša se ne izjavljam. Mi ni znano, ali so glede spremembe predhodno kaj primerno obveščali stranke ali ne.
https://dolhar.si/

Redneck ::

Mojo mati se sedaj vlacijo po sodiscu, ker ji storitve niso delovale, pritozbe so ignorirali, oz se norcevali, da signal sicer je ampak ga ni, in nekaj podobnih biserov v vsakem odgovoru, iz katerega je bilo vsakic jasno, da pritozb ne berejo, da se dobro zavedajo tezav in se namerno delajo butaste in skusajo stranke pripraviti do tega, da same prekinejo pogodbo, da tako pridejo do odskodnine, ceprav sami krsijo pogodbe s tem, ko ali klici ali prenos podatkov ne delujejo..

Ta firma ima preverjeno tak poslovni model. Nategovanje od zacetka in cakanje, da nehas placevati ali skusas odstopiti od pogodbe, ko hocejo odskodnino za strankin odstop od pogodbe.

Direktor je pa itak kupil direktorju APEKA eno ali dve stanovanji.. Sicer ze prejsnjemu direktorju..

Gnila firma z gnusnim poslovnim modelom. Tus imam sluzbeno in je srednja zalost ampak kot firma so pa ciganija v samo upravo gor. Namerno nategujejo, ker je to edini nacin, da prezivijo na trgu. Na zasebni ravni se jih ne bi niti dotaknil v nicemer kar ima kakrsnokoli vezavo..

Ko sem bral kaj so posiljali materi kot odgovore na do popolnosti opisane tezave, me je prijelo, da bi sel tja in koga oklofutal. Pezde.... se dobesedno norcujejo iz strank. Ko si enkrat podpisal, si pac ujet.. Gnusno.

@tt2advanced
naj ti vse racune, ki jih mesecno placujes (oz domnevno starsi), povisajo za 12 Eurov letno.
Oz po dvakrat ali trikrat toliko, se za vsakega tukaj, ki mu to naredijo in se tebi zdi smesno, ce se zaradi tega pritozujejo. Kavalirsko jim nakazi ta denar pa se ne bodo vec pritozevali.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Redneck ()

Lonsarg ::

Vse lepo in resnično, vendar je pač dejto, da nobena konkurenca ni niti za 1% bolša, oziroma je še slabša glede podražitev, nategovanja itd. Tak, da dam mal v perspektivo. To je pač Slovenija z balkansko kulturo poslovanja.

Redneck ::

No ja, Mobitel imam ze od zacetka, ker ga tudi malo uporabljam, ker imam sluzbeni tel, dela pa vedno, nikoli tezav z nategovanjem pri racunih, storitvah,.. Skratka ni cisto tako.

J... konkurenco, ce je edini nacin, da se ohranja na trgu ta, da nateguje stranke ze od zacetka in se slepa na cuzanje in izcrpavanje energije upokojencev, za katere upa, da bodo pac placali tudi nedelujoce storitve ali pa pogodbene kazni, ker se jim ne bo dalo tozariti.

Taka konkurenca samo krade energijo, denar in cas strankam, ki od konkurence pricakujejo prednosti, ne tega. Kako kazen je Mirko Tus sploh dobil, ko je podkupil direktorja APEKa?

Banana republika... V resni dezeli si ne bi upal..

Utk ::

Lonsarg je izjavil:

Vse lepo in resnično, vendar je pač dejto, da nobena konkurenca ni niti za 1% bolša, oziroma je še slabša glede podražitev, nategovanja itd. Tak, da dam mal v perspektivo. To je pač Slovenija z balkansko kulturo poslovanja.

Ni res, Tušmobil je najhujši. Tudi ko prekineš naročnino pri njih, ti položnice še naprej pošiljajo, morda pa kdo plača, ko jim to sporočiš, ti pošljejo pisemce z opravičilom, naslednji mesec pa spet položnico, morda boš pa tokrat spregledal in plačal. To je njihova redna praksa, ne samo enkrat slučajno.

techfreak :) ::

Ker seveda ni možnosti da pride do človeške napake oz. zaradi tehnične napake? Tudi če kdaj pride do napake glede naročnin ti bodo tako vrnili denar oz. v najslabšem primeru jih boš moral spomniti.

Utk ::

Kako tega nisem doživel še nikjer drugje, niti nihče, ki ga poznam? Pri raznih elektro firmah ob menjavi, pri ISP-jih, simobilu, mobitelu, ma nikjer, pri tušmobilu se pa to DOGAJA, ne samo enkrat zgodilo. Jaz ne vem kako bi lahko prišlo do človeške napake, a ročno pišejo položnice? In kako bi lahko prišlo do tehnične napake, a ne računalniški sistem ne pozna katere telefonske številke so pri njih od datuma do datuma?
Jaz mislim da delajo to namenoma, kdor plača pač plača, pri 1000 poskusih vsak 100. morda uspe, in imata 2 študenta plačo cel mesec.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

techfreak :) ::

Malo dvomim da bi si kaj takega dovolili, ker že tako niso na preveč dobrem glasu ter njihovo omrežje je za Mobitelom in Simobilom. Na koncu pa tako dobiš denar nazaj, torej kakšen plus je za njih? Da ne boš opazil da plačuješ preveč ter se po tem ne boš spomnil da bi hotel denar nazaj?

Zgodovina sprememb…

Lonsarg ::

Jah lej, moraš imeti kar nesrečo, da doživiš tako ravnanje v življenju dvakrat in ti si pač z Tuđmobil doživel. Jaz sem doživel z Amis še za faktor 5 hujšo zgodbo in sicer iz Siola sem prenesel k njim telefon in so zaradi človeške napake pozabili številko prenesti in smo ostali brez telefonske števile. Niti se ni dalo jih prepričat, da jo vrnejo, ja ne da se, mi pa mizarstvo furamo na to cifro(poleg mobitela).

Je mogla mat kričat v telefon par ur, da smo se zmenil, da bodo preko Telekoma urihtal da dobimo nazaj cifro. Smo čakal dober mesec in sem moral jaz osebno na telekom in plačat 110€ za PSTN priključek, ful ene kolobocije. Potem pa je blo še ene 20 mailov teženja, da smo ta denar nazaj dobili. Ko so končno vrnili so ga 10€ premalo, namesto da bi dali še kak bonus za škodo in delo, ki so ga povzročili. No ni se mi več dal za 10€ težit in sem zaenkrat še zmeraj na Amisu, ker so pač najcenejši, čeprav bi se pasalo maščevat, sam požru ponos pač.

Zgodb takih lahko slišiš na internetu še in še od Simobila do Telekoma. Ne vem glede odnosa, ampak kar se podražitev tiče sta se tako Simobil kot Mobitel že izkazala za mnogo drznejše od Tušmobila, zaenkrat jaz pač nobenmu ne zaupam.

Utk ::

techfreak :) je izjavil:

Malo dvomim da bi si kaj takega dovolili, ker že tako niso na preveč dobrem glasu ter njihovo omrežje je za Mobitelom in Simobilom. Na koncu pa tako dobiš denar nazaj, torej kakšen plus je za njih? Da ne boš opazil da plačuješ preveč ter se po tem ne boš spomnil da bi hotel denar nazaj?


Jaz tudi nisem pomislil na to prvic, ko se pa zgodi drugic, pa tretjic, cez cas spet, pa niti v 3 mescih ne nehajo, se pa res vprasas. Kolk ljudi vozi v kontra smer po avtocesti, pa mislis da ni tisoce ljudi, ki dobijo poloznico, jo dajo med druge in placajo, ne da bi kdaj ugotovili, da jim ne bi bilo treba?

xeon ::

Lopovi iz Tušmobila ti tudi dodatno zračunajo 5 eurov v kolikor ne uspeš zbrat denar, da plačaš položnico pravi čas. To te idiote iz Tušmobila bi blo treba vse nekam poslat. Po kašni logiki mislijo, da ne uspeš plačat položnice, da zato ker rečeš tamititam, dans pa ne bom plačal ali zato ker nimaš denarja... in ugani kaj, zato ker nimaš denarja da plačaš, ti oni še zato dodatno zračunajo... prekleti ped**!!!

BorutK-73 ::

So še pa vedno najcenejši na naročnino. Jaz imam dobre odnose z tuš, simobil je pa čisto druga zgodba, zato pa sem presedel na Tuš in ne samo da je ugodnejši.
1 2 3
4
5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri mobilni paket (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5016307 (11404) ...:TOMI:...
»

Telemach prevzel Tušmobil (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
10733773 (24214) MKC00
»

tušmobil neomejeni mingl (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
13635569 (30420) Bobr123
»

TUŠMOBIL - paketi FREE (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
18543849 (32579) OChack
»

Mobitel bo podražil in spremenil naročniške pakete (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
22460762 (52889) nekikr

Več podobnih tem