» »

Google Nexus 5

Google Nexus 5

««
47 / 54
»»

Zvezdica27 ::

lp,

bom probal.

Tudi ekran se ne ugasne sam od sebe, kar gori... recimo ko neham surfat.

Je pa baterija sedaj dalj časa, to pa je res...

zz

Sami ::

Aar2rk je izjavil:

weasel je izjavil:

Sami je izjavil:

Zvezdica27 je izjavil:

lp,

se še komu na 6.0 kar zaklene ekrat med klicem, torej daš galvo stran in ni slike, ne moreš niti prekiniti klica? pol pa stranski gumb da se prižge.

Ali pa da med klicem ni caller ekrana, pač pa notification, da je klic v teku...

kr neki...

zz


Imam identični problem, sem mislil da sem edini....sej bo verjetno v kratkem kakšen update....ponavadi so v roku dveh tednov po izidu major updatea.


Enako pri meni. Prej nisem imel teh težav.


Sem imel podobne probleme, kriv naj bi bil proximity sensor, pomaga pa, da greš v settings/accessibility in preklopiš power button ends call, resetiraš in lahko spet preklopiš nazaj. To naj bi resetiralo tudi dotični senzor.
Meni je pomagalo, bom še videl, za koliko časa.


Meni žal ni pomagalo...
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

chief ::

Aar2rk je izjavil:

weasel je izjavil:

Sami je izjavil:

Zvezdica27 je izjavil:

lp,

se še komu na 6.0 kar zaklene ekrat med klicem, torej daš galvo stran in ni slike, ne moreš niti prekiniti klica? pol pa stranski gumb da se prižge.

Ali pa da med klicem ni caller ekrana, pač pa notification, da je klic v teku...

kr neki...

zz


Imam identični problem, sem mislil da sem edini....sej bo verjetno v kratkem kakšen update....ponavadi so v roku dveh tednov po izidu major updatea.


Enako pri meni. Prej nisem imel teh težav.


Sem imel podobne probleme, kriv naj bi bil proximity sensor, pomaga pa, da greš v settings/accessibility in preklopiš power button ends call, resetiraš in lahko spet preklopiš nazaj. To naj bi resetiralo tudi dotični senzor.
Meni je pomagalo, bom še videl, za koliko časa
.


Resitev meni pomaga! Hvala za hint!

njyngs ::

noob96 je izjavil:



Pa naj povem da umam wifi off in naredil sem factory reset

Vklopljeno imaš "lokacijo", in sicer eno opcijo, ki ti kontantno pozicionira lokacijo preko konstantnega iskanja Wi-Fijev.

Klikni tukaj na wifi in ponudilo ti hinte kaj izklopiti. Ponavadi se to avtomatsko vklopi z Google Now. Si se verjetno kaj s tem igral, pa nisi vedel kaj delaš.

Edit:
Preveri: Nastavitve -> Lokacija -> (3 pikice desno zgoraj) -> Iskanje -> Izklopi "Iskanje omrežij Wi-Fi"

Kar se tiče crashanja Appov: Krivi so sami razvijalci Appov - če izklopite nekaj pravic - naprimer snapchatu - vam bo le-ta začel crashati. Android nima s tem nič.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: njyngs ()

Blazz ::

a ma še kdo tole težavo?:

http://forums.androidcentral.com/google...

in ve kako to odpraviti?

barakus ::

Porka motorka, ljudje jaz ne morem prekinjat klicev od update-a dalje na normalen nacin ker je display ugasnjen. Moram pritisnit stransko tipko 2x da se mi sploh kaj prikaze. A se da to kako resit????

gddr85 ::

mogoče reboot al pa reset pomaga

noob96 ::

Nič ne pomaga, to je bug. Jebiga

Blazz ::

tud jaz mam ta bug s prekinjanjem klicev. Nadležno

SonoR ::

kje bi lahko naročil baterijo za nexusa 5, da ne bi rabil čakat 25 dni, da prispe iz kitajske in ne bi potreboval dat 20+€ pri nas, da jo dobim? :|

Zlikovec ::

ebay.de in izberi nemškega trgovca
Ducati Monster, Ducati 750 SS FF, Yamaha XJ6,
Honda Hornet 600, Yamaha Fazer 800, R NineT

SonoR ::

joj pa res, na to sem pa čisto pozabil :D Hvala!

Sami ::

Je kdo že menjal za baterijo z večjo kapaciteto?
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Phantomeye ::

Glede na to, da ima namen kupit novega nexusa, me zanima, koliko bi vi ocenili 1.2 leta starega nexusa 5 (16 gb). Telefon deluje. Edino na ekranu so tipične površinske praske, pa ohišje je malo zglodano in obtolčeno.

Ful nimam predstave.

Sami ::

Phantomeye je izjavil:

Glede na to, da ima namen kupit novega nexusa, me zanima, koliko bi vi ocenili 1.2 leta starega nexusa 5 (16 gb). Telefon deluje. Edino na ekranu so tipične površinske praske, pa ohišje je malo zglodano in obtolčeno.

Ful nimam predstave.


Kolega je šel v radovljico po 1 leto starega Nexus-a 5, brez praske, zraven neo ovitek in 3-je screen protectorji....140EUR.

Za nekoga je lahko seveda vreden več, malo primerjaj cene na bolhi.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Jerry000 ::

glede na to da so dost vidni znaki uporabi je pomoje še menj vreden kot 140

Phantomeye ::

Sami je izjavil:

Phantomeye je izjavil:

Glede na to, da ima namen kupit novega nexusa, me zanima, koliko bi vi ocenili 1.2 leta starega nexusa 5 (16 gb). Telefon deluje. Edino na ekranu so tipične površinske praske, pa ohišje je malo zglodano in obtolčeno.

Ful nimam predstave.


Kolega je šel v radovljico po 1 leto starega Nexus-a 5, brez praske, zraven neo ovitek in 3-je screen protectorji....140EUR.

Za nekoga je lahko seveda vreden več, malo primerjaj cene na bolhi.


ja na bolhi grejo do 180€, nekdo celo prodaja nedelujočega za 90 €

AvtoR ::

Eno je za koliko se prodaja, drugo je, za koliko se pa dejansko proda...

Sami ::

Phantomeye je izjavil:

Sami je izjavil:

Phantomeye je izjavil:

Glede na to, da ima namen kupit novega nexusa, me zanima, koliko bi vi ocenili 1.2 leta starega nexusa 5 (16 gb). Telefon deluje. Edino na ekranu so tipične površinske praske, pa ohišje je malo zglodano in obtolčeno.

Ful nimam predstave.


Kolega je šel v radovljico po 1 leto starega Nexus-a 5, brez praske, zraven neo ovitek in 3-je screen protectorji....140EUR.

Za nekoga je lahko seveda vreden več, malo primerjaj cene na bolhi.


ja na bolhi grejo do 180€, nekdo celo prodaja nedelujočega za 90 €


Brez zamere...za 270EUR dobiš novega Oneplus X, ceno mu lahko nastaviš 500EUR....šel pa bo za bistveno manj, še posebaj obglodan (takega se osebno nebi pritaknil).
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Phantomeye ::

Sami je izjavil:

Phantomeye je izjavil:

Sami je izjavil:

Phantomeye je izjavil:

Glede na to, da ima namen kupit novega nexusa, me zanima, koliko bi vi ocenili 1.2 leta starega nexusa 5 (16 gb). Telefon deluje. Edino na ekranu so tipične površinske praske, pa ohišje je malo zglodano in obtolčeno.

Ful nimam predstave.


Kolega je šel v radovljico po 1 leto starega Nexus-a 5, brez praske, zraven neo ovitek in 3-je screen protectorji....140EUR.

Za nekoga je lahko seveda vreden več, malo primerjaj cene na bolhi.


ja na bolhi grejo do 180€, nekdo celo prodaja nedelujočega za 90 €


Brez zamere...za 270EUR dobiš novega Oneplus X, ceno mu lahko nastaviš 500EUR....šel pa bo za bistveno manj, še posebaj obglodan (takega se osebno nebi pritaknil).


Brez zamere for what? Samo hotel sem povedat, da so na bolhi prevec nabite cene, po mojem mnenju.

Gregor5816 ::

Včeraj popoldne/zvečer se mi je ura ustavila za 10 minut. Trenutno mi kaže da je ura 9:00, čeprav je v resnici 9:10. Ni mi jasno, kako se je to lahko zgodilo. Kakšen bug verjetno?

noob96 ::

Jooj kako mi je žal da nima petka malo večje baterije...Mislim telefon in leta 2013, pa je hitrejši od novih 5x, pa ka si ti ja nor. S tole enkripcijo je google res zajebu mal bol :D

JerryP ::

noob96 je izjavil:

Jooj kako mi je žal da nima petka malo večje baterije...Mislim telefon in leta 2013, pa je hitrejši od novih 5x, pa ka si ti ja nor. S tole enkripcijo je google res zajebu mal bol :D


Z malo truda lahko notri dobiš 3000mha baterijo od lg g2. Če si dovolj spreten ti ostanejo delujoče funkcije brezžičnega polnjenja in nfcja.

noob96 ::

kako z malo truda? Jo je treba stišat tak noter al pač trudis se morš da baterijo sploh zamenjaš? To bi me pa ful interesiral. samo kje dobiti kvalitetno originalno baterijo lg g2, ker tele na youtubu ta 10$ mislim da ne morejo biti nevem kaj

JerryP ::

noob96 je izjavil:

kako z malo truda? Jo je treba stišat tak noter al pač trudis se morš da baterijo sploh zamenjaš? To bi me pa ful interesiral. samo kje dobiti kvalitetno originalno baterijo lg g2, ker tele na youtubu ta 10$ mislim da ne morejo biti nevem kaj


Na sledeči povezavi imaš opisan celoten postopek, kako in kaj. Tudi za kakšno baterijo moraš gledati: https://goo.gl/gB2t1x

Sam resno razmišljam o temu modu in se ga bom najverjetneje lotil konec januarja, ko mi poteče garancija. Baterijo bom najbrž naročil kar pri Vamatrade, da bo originalna in hitro pri meni.

noob96 ::

prodam svojo belo petko za 200€

martincek1 ::

Koliko garancije? Več kot 12 mesecev in ohranjen tipi topi?

Steinkauz ::

A še komu požira alarme po posodobitvi na android 6?
Sicer uporabljam non default app (alarm clock xtreme), samo danes sem imel budilko naštimano za 5.15 in mi ni nič zvonilo. Ko sem se dotaknil power gumba ob 5.40 pa je začel tulit isti trenutek.
Torej podobno kot deluje z notifikacijami.

Zvezdica27 ::

ma nej gre ta google u tri pizde materine...

včer je prišel update in še vedno isti proximity sensor bug...

b

noob96 ::

martincek1 je izjavil:

Koliko garancije? Več kot 12 mesecev in ohranjen tipi topi?


kupljen je bil avgusta 2014. je tipi topi, ima samo par pikic na stranskem robu. p.s. ceno sem dal 150€, ker se mi ne da veliko ukvarjat z njim. ogled in prevzem v celju

erkgheoruugh ::

A je tukaj kdo, ki uporablja M.Widget in mu na 6ki dela normalno. A obstaja kaka delujoča alternativa? Pa ne mi zdej predlagat mojT.

Sami ::

erkgheoruugh je izjavil:

A je tukaj kdo, ki uporablja M.Widget in mu na 6ki dela normalno. A obstaja kaka delujoča alternativa? Pa ne mi zdej predlagat mojT.


Tudi meni M.Widget ne deluje, kontaktiral sem razvijalca, ki pravi da bo napako odpravil.

Kot nadomestek pa uporabljam Widget "Mobitel poraba".
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

erkgheoruugh ::

Ok, hvala.

Stipex ::

Če koga zanima:
Ugodno prodam Nexus 5 32GB, star pol leta, kot nov. Kupljen v Nemčiji.
Poleg je original embalaža, polnilec (z USB) + original Google Nexus 5 bumper + nameščena zaščita tempered glass 9H.

Cena po dog.
Info na ZS.

 n5 32gb

n5 32gb

Zoga ::

Danes sem dobil update 6.0.1.

Zgleda da je sensor bug odpravljen.

Zvezdica27 ::

lp,

kaj pod android version ti piše prav 6.0.1 ali samo 6.0?

Jaz sem dal še en update po nadgradnji pa je še vedno samo 6.0 in še vedno je bug.

zz

Zoga ::

klik

6.0.1 in buga ni več :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Zoga ()

Zvezdica27 ::

res je !

zz

Gregor5816 ::

Nexus 5 mi je izgleda crknil, deluje kot da bi bil brickan. Prikaže se Google logo na začetku, potem pa se restarta. Restarta se samo enkrat, če se ne polni. Če se pa polni, se restarta večkrat. Ni bil rootan, gor sem vedno imel stock rom. Se da še kaj naredit ali je telefon samo še za v smeti?:8)

Aja še to da omenim, je možno da gre za težave s power gumbom, glede na to, da je dovolj da ga samo na hitro pritisnem in se že pokaže google logo?

PrimozR ::

Zanič gumb za vklop po vsej verjetnosti.
Če je v garanciji je popravilo enostavno, če ni, je pa bolj zahtevno (odlotanje starega gumba je kar zahtevno opravilo, nalotati novega je pa precej simpl).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PrimozR ()

Mravlek ::

ta looping sem imel na ženinem nexusu.....dobro da je bil še v garanciji....sem dobil novega.

Upam da je v tvojem primeru kriv gumbek za vklop.
V čem je bistvo življenja? Ups...bistvo računalnika! To je zdaj vprašanje?

PrimozR ::

Zakaj pa upaš? To je praktično najslabša opcija, najboljša opcija je, da je zadeva programska. Zamenjava samo gumba je namreč totalen PITA, če zadeve lotaš, sicer pa zahteva menjavo matične plošče. Kar je res super poceni ;)

Gregor če se ga boš 'znebil' povej, morda bi ga poskušal popraviti (do sedaj sem slišal bolj slabe izkušnje s tem).

bobby ::

Jaz pa stavim na baterija problem.
Imel cisto isti problem, drugace se je obnasal, ce je bil priklopljen na napajanje ali pa ce ni bil.
Cca 6eur baterija preko ebaya iz anglije, mali sraufanja in to je to.
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

martincek1 ::

Dvomim da je baterija. Pri Note5 isti problem, baterija ni bila vzrok.

Gregor5816 ::

Power gumb je bil kriv. Telefon sem obrnil tako, da je bil power gumb obrnjen proti tlom in nekajkrat tako udaril po roki. Sedaj dela:D

PrimozR ::

Vprašanje kako dolgo.

Mare3 ::

Gregor5816 je izjavil:

Nexus 5 mi je izgleda crknil, deluje kot da bi bil brickan. Prikaže se Google logo na začetku, potem pa se restarta. Restarta se samo enkrat, če se ne polni. Če se pa polni, se restarta večkrat. Ni bil rootan, gor sem vedno imel stock rom. Se da še kaj naredit ali je telefon samo še za v smeti?:8)

Aja še to da omenim, je možno da gre za težave s power gumbom, glede na to, da je dovolj da ga samo na hitro pritisnem in se že pokaže google logo?


Identičen problem sem imel sam. Problem sem rešil tako da sem telefon odprl ter gumb za vklop očistil s čistilom za elektroniko ter razpihal s kopresorjem, pravtako sem očistil tisti gumijasti gumb ker se nabere umazanija. Po tem je deloval tako kot mora. :D

Matevz96 ::

Morda malo offtopic pa vseno:

Na Nexusu mi je počil ekran, sedaj ga imam namen takšnega prodati, kako izbrisati podatke na telefonu? Dal sem izbris na tej strani:

https://www.google.com/android/devicema...

Je to dovolj? Preventivno sem zamenjal še geslo za google račun. Je to dovolj ali predlagate še kaj bi bilo možno narediti factory reset (ali to stori že izbris na devicemanagerju) brez delujočega zaslona (in toucha)?

lovro535v2 ::

če sam telefon deluje ga probaj priklopit na usb in prek ADB-ja narediš factory reset.
Raspberry Pi 512MB 32GB Raspbian/Asus P7P55D Intel core i5 2,66ghz
LGA 1156 8GB Kingston DDR3 WD Black 1TB Gigabyte GT430 W7/
Nexus 7 2013 32GB/Oneplus one 64GB Sandstone black.

Zgodovina sprememb…

martincek1 ::

Spet system update za Nexus5, lepo :)
««
47 / 54
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Google/LG Nexus 4 (strani: 1 2 3 438 39 40 41 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
2013337679 (120529) Mavrik
»

Prispeli so Nexus 6, 9 in Player, Android 5.0 je Lollipop (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Android
13746404 (37928) amacar
»

Je proizvodnja Nexus 5 res končana? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
5022884 (19341) fast1slow
»

Nexus 5 je prispel (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
6529780 (22748) Assass1n

Več podobnih tem