» »

Mass Effect: Andromeda (Mass Effect 4)

Mass Effect: Andromeda (Mass Effect 4)

Temo vidijo: vsi
««
5 / 19
»»

oo7 ::

scipascapa je izjavil:

nekako razočaran nad trailerjem.


Ja tale trailer je slab.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

BigWhale ::

Ne, ne. Ful je dobr. Velik akcije in pew-pew!

Tr0n ::

Pa, cisto solidno izgleda. Evolucija ze tako arkadnih gameplay mehanik iz ME3.

Ali ste morda pricakovali turn based RPG? :)

ahac ::

Ne, pričakoval smo Mass Effect. :P
Coverja ne uporablja, čeprav se mu napiše "find cover" ampak rajš nekaj s flamethrowerjem okrog laufa, ...
Ampak sej razumem... to je trailer za CES in nVidia hoče pokazat kolk fajn zgleda ogenj, itd. na njihovih grafičnih karticah... :)) Zato je tudi dolg posnetek lepega vesolja na začetku.

Also:
- Kje je Peebee med combatom?
- Zakaj so igral s kontrolerjem, če gre za "NVIDIA GeForce exclusive trailer"?
- Kaj sploh dela v menijih? Naprej gre prehitro, da bi lahko spremljal kaj počne...
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

Linko ::

scipascapa ::

Tr0n ::

Ravnokar spet preigravam ME2, in igra je se vedno odlicna.

Also, ME3 je trenutno 4.99 EUR na Originu, tak da se splaca nabavit. :)

scipascapa ::

Pa ja nisi šel iz 0? Kaj pa save game iz ME1 itd?

Tr0n ::

ME2 sem zacel od zacetka ja, ker sem originalno igral travnato verzijo. :p ME1 pa nisem igral, pa me niti ne mika kaj prevec.

cebelar123 ::

Jaz sem že nabavil ME1 za 4e in bom skoraj 100% še ME3 za 5 eurov. Tako dobiš ME1 , ME2 in ME3 za 9e to pa se splača.
Edino nevem kako je z zaščito, vem da so neki problemi s številom ponovnih instalacij.
Ali je to še zmeraj problem?

Zgodovina sprememb…

ahac ::

ME1 je sicer že mal outdated, ampak se splača preigrat zaradi zgodbe in odločitev, ki vplivajo na nekatere stvari v ME2 in 3.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Isotropic ::

ja, sam tist so bolj kozmetične spremembe afaik

m0f0x ::

[D]emon ::

Pri ME1 je najbolj tecen obupen inventory system.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Berserker ::

cebelar123 je izjavil:

Jaz sem že nabavil ME1 za 4e in bom skoraj 100% še ME3 za 5 eurov. Tako dobiš ME1 , ME2 in ME3 za 9e to pa se splača.
Edino nevem kako je z zaščito, vem da so neki problemi s številom ponovnih instalacij.
Ali je to še zmeraj problem?


Tr0n je izjavil:

Ravnokar spet preigravam ME2, in igra je se vedno odlicna.

Also, ME3 je trenutno 4.99 EUR na Originu, tak da se splaca nabavit. :)


Nekaj časa sem ravno o tem pisal.

Za ME3 DLC bosta plačala več kot za vse tri igre skupaj, slednji so tudi digitalna eksluziva za Origin.

Zdaj če si kupil igro, potem nekako moralno opravičuješ piratiziranje DLC vsebine, ki je tako ali tako bila izrezana iz osnovnega špila.

Tr0n ::

Zraven ME3 standard za 5 EUR dobis se Extended Cut, ki je tak tisti najbolj pomemben del, kjer so zakljucek "popravli". Drugo ne nucam. :)

Berserker ::

Tole si lahko tako ali tako pogledaš na yt. Citadel ter From Ashes sta najbolj zanimiva dodatka v celi seriji, pri slednjem res zamudiš dosti carskih enovrstičnic Javika. Prav vidi se, da so zadevo rezali ven, ker DLC karakter ni imeli nikoli takšne pokritosti v main story, kot jo ima v tej igri.

smacker ::

Za 2,49eur lahko kupiš digital deluxe upgrade za ME3, pa je not From Ashes. Zarad Javika se splača ;)

scipascapa ::

EA in BIOWARE so čudaki, ogromno ljudi bi kupilo DLCje, samo ne pod takimi cenami.

Zgodovina sprememb…

BorutK-73 ::

[D]emon je izjavil:

Pri ME1 je najbolj tecen obupen inventory system.

V ME2 pa skeniranje planetov.;(

cebelar123 ::

Tako nabavo sem vse 3 dele. Zdaj pa lepo počasi igrat do izida Andromede.

Tr0n ::



cebelar123 je izjavil:

Tako nabavo sem vse 3 dele. Zdaj pa lepo počasi igrat do izida Andromede.

Jaz glih koncal ME2 in importal character v ME3. Good stuff. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

Izi ::

The characters of Mass Effect: Andromeda

Opisani so vsi do sedaj znani liki, ki nas bodo spremljali v novi epski sagi v novi galaksiji.
Scott in Sara Ryder ter njun oče Alec Ryder
Liam - človek, moški
Cora - človek, ženska, biotic
Peebee - Asari
Vetra - Turian, ženska
Drack - Krogan, moški
Kallo Jath - Salarian, moški, pilot naše ladje Tempest
Sloane Kelly - človek, ženska
Jien Garson - človek, ženska
SAM - robot

Vse je zaenkrat seveda še neuradno, zato je treba te podatke jemati malo z rezervo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

oo7 ::

MASS EFFECT™: ANDROMEDA - Official Cinematic Trailer #2

Tr0n ::

Hmm, nekam cudne glave in telesa imajo. Or is it just me? :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

scipascapa ::

trailer morda tak, meni je hudo tole :)

Izi ::

Če sem prav slišal v trailerju pravi, da so potovali 600 let in preleteli razdaljo 2,5 milijona svetlobnih let.
To pomeni, da so ves čas drveli več kot 4-krat hitreje od svetlobe.
A ni bilo rečeno, da FTL motorje lahko uporabljajo samo za kratek čas, če ni na voljo Mass relejev, ker ti motorji požrejo ogromne količine zelo redkega elementa Zero?
Tukaj so pa celih 600 let tiščali gas do konca z več kot 4-kratno FTL hitrostjo. Le kje so dobili toliko elementa Zero in kam so ga spravili take ogromne količine? ;)

Če so šli na pot konec 22. stoletja, se igra dogaja že blizu 29. stoletja. Tako daleč v prihodnosti pa ne vem če smo že bili. 8-)

Izi ::

Ha, ne vam kaj sem prej računal, ampak očitno so leteli 600 let s 4166-kratno hitrostjo svetlobe :D

ahac ::

Hmm, nekam cudne glave in telesa imajo.
Now that you mention it... :O
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Berserker ::

Ne vem no, tole mi deluje čisto izven ME okvirjev, kot da bi primerjal Hobbita z LOTR.

yoco ::

Hm... če so potovali 600 let, kok folka so poj s sabo vzel? Je poj njihova misija najti ustrezen planet in ga poseliti? Nekako ne vidim da bi una ladija tok folka nosila!

BigWhale ::

Izi je izjavil:

Če so šli na pot konec 22. stoletja, se igra dogaja že blizu 29. stoletja. Tako daleč v prihodnosti pa ne vem če smo že bili. 8-)


Govoris o RPG igral ali na splosno? Elite Dangerous se dogaja 3300. EVE Online 23000. WarHammer 40.000 se dogaja leta 40000. :)

Berserker ::



Nekam malo spremljevalcev.

Sem upal na kakšnega Quariana, Batarijca, Drella in celo kakšnega Getha.

dolenc ::

Noben se še ni vprašal kakšen delež špila bo sploh izšel in koliko so vn izrezali, da bodo lahko kasneje prodajali kot dlc :D

Mass effect 3, tukaj se je začelo s to čudovito prakso.
Protheani, kar pomemben del mass efect vesolja. Glejga zlomka naletiš na živega, ampak sam če maš dlc :P. Mimogrede lahko tud srečaš raso, ki je ustvarila reaperje, no seveda v dlcju :P.

Če pogledaš dragon age, glavni bad guj v tretjem delu je bil predstavljen v dlcju dvojke, tako da kljub temu, da sem dvojko obrnil, nisem mel pojma kdo je. Zaključek špila je bil tudi bolj meh, šele z dlcji so naredili pravega in poflikali kup lukenj(kar se mene tiče je šele z dlcji postal tak špil kot more dragon age bit).

ahac ::

Tega s characterji v DLCju so rekl, da ne bodo delal več (sploh pa ne kot day 1 DLC) in v DAI tega res ni. Ampak je pa potem tisti DLC z dogodki, ki imajo ogromen vpliv na celotno zgodbo... kar je tudi butasto.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

smacker ::

Dober story stane. Če hočeš popoln špil pač reskiraš še za DLCje. Jeba je edino, ker večina folka plača za DLC manj kot stane ena kinokarta, slovenca pa po žepu vdari za 4 karte + kokice. Tak da raje nergajte nad slabimi plačami in pomanjkanjem denarja, ni proizvajalec kriv da si revež. ;)

dolenc ::

Ma to me tolk ne skrbi, bolj je občutek pričakovaja špila. Potem pa izzide. Ga obrneš (kar je unikatna izkušnja, ki je v drugo drugačna). Pa ga ubistvu sploh še nisi, ker so tko polovico špila vn zrezal in moraš še kako leto čakat, da ti po kosih prodajo :)

Tr0n ::

Vsaj DLC season pass-a ne bo. :)

ahac ::

Tudi "deluxe" edition nima zraven nič drugega kot par skinov, pet in multiplayer packe. Pri Dragon Age 2 so dajal dodatne characterje še kot preorder bonus...

polovico špila vn zrezal
Sej to se dogaja pri vseh igrah, ampak ponavadi tistega sploh nikoli ne vidiš.
Npr. za Bioshock Infinite so priznal, da so imel eno celo območje mesta, ki so ga vrgl ven. To je normalen del game developmenta in ni nujno slabo, če kaj od tega kasneje predelajo za DLC.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

ahac ::

PRE-ORDER NOW!


(NEVER PREORDER!!!)
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

scipascapa ::

preorda se ND igre, Dark souls igre ipd.

ahac ::

Preordera se NIČ! :P

Ampak so pa mal pokazal multiplayer v tem trailerju.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

Tr0n ::

Yay, booster packs!

:facepalm:

lukslo ::

But, but, gold Nomad skin!!!! /s

ahac ::

Bi rajš imel exclusive preorder characterje? :)):P8-)
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Berserker ::

smacker je izjavil:

Dober story stane. Če hočeš popoln špil pač reskiraš še za DLCje. Jeba je edino, ker večina folka plača za DLC manj kot stane ena kinokarta, slovenca pa po žepu vdari za 4 karte + kokice. Tak da raje nergajte nad slabimi plačami in pomanjkanjem denarja, ni proizvajalec kriv da si revež. ;)


A potem tistih 50€ ni dovolj, da morajo vsebino rezat ob izzidu in jo posebaj prodajat.

Čez to prakso jamra celoten gaming community, ne zgolj slovenčki, tak da nima veze z našimi plačami.


Naj si mal pogledajo prakso od CD projekta, kjer so po izzidu Witcher 3 zastojn podarili 13 DLC, ki je vseboval skine, dva questa in dodaten stuff.

Potem pa še leto in pol kasneje izdali dva DLC, ki nas zaradi ogromno kontenta spominjata na old school dodatke.

Upam da se bo Bioware kaj naučil od tega.

Razne skine jim še odpustim pa booste, ampak izrezano kratkotrajno vsebino za ceno 1/4 osnovne igre pa si lahko vtaknejo v rit.

vostok_1 ::

Berserker je izjavil:



Nekam malo spremljevalcev.

Sem upal na kakšnega Quariana, Batarijca, Drella in celo kakšnega Getha.


Honestly...is it just me ali ni nič feminilnih hotic v tej grupi?

That was the best part of the game. Playin as an unrealistically hot babe.

Sedaj so samo neki butch-i.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

scipascapa ::

ne hotic kakor je imela predhodna trilogija žal ni.

Berserker ::

Jih niti ne pogrešam, romantičen del bi lahko komot skinili ven iz igre in se raje osredotočili na ostale stvari, kot so recimo dialogi in podajanje zgodbe.

oo7 ::

Andromeda bo tudi triologija?
««
5 / 19
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mass Effect 5 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11314954 (445) oo7
»

Anthem (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
21521610 (9317) dolenc
»

Mass Effect 3 (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Igre
682120457 (35194) oo7
»

Mass Effect Serija ali The Witcher Serija (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
5513674 (12288) nooby
»

Mass Effect 2 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
25237227 (23462) lopov

Več podobnih tem