» »

kateri paket?

kateri paket?

simone ::

Zdravo!Odločam se da bi si vzel paket trio tv,internet in telefon pa sedaj se ne morem odločit pri katerem ponudniku...kateri ponudniki še obstajajo razen siola,amisa,in pa telemacha?rad bi vse pregledal da potem se lažje odločim...

NoBody- ::

T-2.net

Barbarian ::

siol.

ob sklenitvi naročnine lahko na obroke kupiš precej kul tv, ob naročnini dobiš "brezplačen" antivirus, storitev je bistveno cenejša od t2 glede na to kar dobiš.

Support pa je svetlobna leta pred skrpucalom ki ga nudi t2.

Zgodovina sprememb…

simone ::

kaj pa telemach?gledam paket mix s?men se gre v bistvo samo za tv in net k telefona itak ne rabim...kakšne izkušnje mate z telemachom?

bdoxx ::

če te ne moti štekanje TV-ja pol kar k Siolu =)

Vaseer ::

simone je izjavil:

kaj pa telemach?gledam paket mix s?men se gre v bistvo samo za tv in net k telefona itak ne rabim...kakšne izkušnje mate z telemachom?

Če ne potrebuješ telefona potem vzemi dvojčka/duo paket (kakorkoli se imenuje) internet + TV.
Preden naročiš pa preveri, če ti izbrani operater ponuja testno obdobje za TV (ponavadi je 1 mesec), da ne boš imel sitnosti če stvar ne deluje po pričakovanjih.
SiOL izkušnje: če želiš večji paket za internet (višje hitrosti), potem preveri če imaš možnost VDSL2AB. TV na omenjeni tehnologije deluje veliko bolje če imaš/bi imel težave z linijo, kot pa na ADSL.

mihec87 ::

Tv lahko dobiš v trgovini kjer izbiraš med celim kupom ravno tako na obroke,antivirusi pa so tudi free(avast,avg itd..).Meni se zdi pomembno da nerabim imet sklenjene pogodbe za neko časovno obdobje saj lahko tako menjaš bp..

Anney ::

Nikjer ne rabiš met sklenjene pogodbe, samo v tem primeru nisi upravičen do njihvih popustov, ampak plačuješ po polni ceni.

filip007 ::

Splošno mnenje, pri TV ni za pretiravati, 150 programov je itak preveč, Planet TV pa dela preko spleta.
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

Anney ::

Problem je da so paketi narejeni tako, da če je hitrejši net je avtomatsko večja shema, ali vzameš ali ne je pa tvoj problem, če greš spreminjati sestavljene pakete pa hitro nanese kakšen € več.

ST-777 ::

bdoxx je izjavil:

če te ne moti štekanje TV-ja pol kar k Siolu =)
Imam kabelsko TV pri SiOL-u, ker je edini pri nas položil optični kabel. "Štekanje TV-ja" nisem opazil. Programi se predvajajo tekoče in tisti programi, ki so v HD tehniki, imajo res odlično sliko.

Nimam Siolovega boxa, sem pa že prebral na forumih, da je slika predvajana preko boxa včasih kockasta in da občasno "šteka".

Naročnina - dodatek za kabelsko TV me stane na mesec 4,17 € + DDV. Po mojem mnenju je bolje plačati dodatek za kabelsko TV in ne naročiti paket z boxom.

Anney ::

Včasih sem imel sam kabelsko pri siolu, in lahko res potrdim vrhunsko sliko , na vseh kanalih, sedaj sem na amisu, in je razlika očitna (kar se kvalitete slike tiče), če se ti gre za sliko na TV vzami siol kabelsko če lahko, pogoj je optika. Štekalo mi ni nikoli ne prej pa ne zdaj.(kako je siol box pa ne vem)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

...:TOMI:... ::

Anney je izjavil:

Včasih sem imel sam kabelsko pri siolu, in lahko res potrdim vrhunsko sliko , na vseh kanalih, sedaj sem na amisu, in je razlika očitna (kar se kvalitete slike tiče), če se ti gre za sliko na TV vzami siol kabelsko če lahko, pogoj je optika. Štekalo mi ni nikoli ne prej pa ne zdaj.(kako je siol box pa ne vem)


Imaš sedaj amis preko ts optike ali preko xDSL?
Tomi

Anney ::

Amis preko ts optike.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Katerega internetnega ponudnika izbrati? (strani: 1 2 3 435 36 37 38 )

Oddelek: Omrežja in internet
1881563519 (519) MrStein
»

Amis televizija (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
7617303 (8480) Bakunin
»

Pomoč pri Telemach paketu

Oddelek: Omrežja in internet
154179 (3826) WaterBoy
»

Kakšna hitrost na optiki za 3x TV in 3x internet hkrati?

Oddelek: Omrežja in internet
164048 (3782) ...:TOMI:...
»

Katerega ponudnika izbrati (TV, Internet, Telefon)?

Oddelek: Omrežja in internet
2713012 (10778) jurehaup

Več podobnih tem