» »

Epox Vs. Abit

Epox Vs. Abit

borinho ::

Ja tkole spet ena zguljena miljonkrat obdelana stvar, kupujem Nforce 2 plato, ostala mi je izbira med epox 8rda in abit nf7, a mi lohk mal svetujete katera se vam zdi boljsa in odločitev tut argumentirate.

Wox ::

Nimam pojma. Obe sta cool. Jaz bi vzel Abit ker so bile vse moje dosedanje plate Abitke. Če nisi čustveno navezan na Abit vzami Epox ker je cenejša. Kaj pa LEADTEK WinFast K7NCR18D za 30.000SIT? Sem jo imel priložnost videt na delu. Cool zadeva za malo denarja.

borinho ::

Ja sej keš ni tolk važen (razlika je itak jurja-dva), tut jest sm bil zmer na Abitu sam me to mori k vsi tolk hvaljo epoxa

Pinty ::

Oj!

Ja jaz sem pred dvema tednoma imel enako dilemo in sem se tudi po nasvetu prijatelja odločil za epox, čeprav bolj zaupam abitu in sem do zdaj še zadovoljen z nakupom. Zelo lepo se da clockat s to plato. Edino me proti abitki moti to, da epox nima spdif optical out, kar pa abitka ima, vendar pa pri abitki nimas gameporta in FW portov. EPOX rulz (za zdaj)!

Wox ::

Ja NF7 se baje ne da stabilno navit na več kot 190MHz FSB. Za EPOX 8RDA pa nisem siguren. Jo ima kdo doma in jo je uspel stabilno naviti na 200MHz in več? Javite se.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ABIT NF7-S ali EPOX 8RDA+

Oddelek: Kaj kupiti
171361 (997) destiny
»

Nova MAMAPLATA (glede na mojo konfiguracijo) ?

Oddelek: Kaj kupiti
261298 (953) Dr_M
»

Katero nForce2 plato (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Kaj kupiti
47930498 (17093) Jaffa
»

Vprašanja glede NF7-S in EP-8rda3+

Oddelek: Kaj kupiti
281569 (1155) GUFY
»

Kero plato za AthlonaXP ?

Oddelek: Kaj kupiti
121022 (866) Primoz78

Več podobnih tem