» »

Revija C't dobavljiva :)

Revija C't dobavljiva :)

kuglvinkl ::

Pred časom smo ugotavljali, katera revija je kvalitetno branje in jadikovali nad tem, da C'tja ni za dobiti. Nekdo je danes, snifajoč po Maxiju iščoč darilo, nos vtaknil še v trafiko. To je v prvi etaži, se pravi dohod iz TR. In tara, imajo C't.

Sem jo samo prelistal, ampak stvar je _obsežna_ (260+). Podrobnešje mnenje sledi, ko si ga ustvarim.
Your focus determines your reallity

PaJo ::

Hm...
Zakaj si pa ne narocis te revije kar iz Nemcije, kakor imam jaz. Zadeva me pride nekje 17k SIT na leto in imam vsakih 14 dni novo revijo. Seveda isti dan pri meni doma kot izide v Nemciji, kar pomeni da ne izgubis prav nic naprem nemcem:) Edino nemsko moras zastopit:p
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

kuglvinkl ::

Jep, to imam v planu. Ker sedaj mi teče brezdvoma absolutno zadnja naročnina za MM. Poleg tega kanim naročiti še Bug.

Zanimivo ne? Obe sta "slovenski" ...
Your focus determines your reallity

PaJo ::

Ja zal je tako, da pri nas ni mogoce spravit skupaj ene res dobre revije za malo bolj zahtevne, zal;(
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

borchi ::

fajn slišat, da majo to v ljubljani. sem pa sam enkrat tut nekej stikal po mariborskem eurocity-ju (al ka je že) in sem v eni trafiki našu to revijo. tko, za info, ker sem takrat pozabu povedat!
l'jga

andrej ::

jaz sem jo tudi vido v europarku v mb. drugace pa jo mam ze par let naroceno, ker enostavno rox.

pri nas imamo ljudi, ki bi bli sposobni naredit kaj taksnega, problem je potem ciljna publika. ne vem, zelo tezko bi prisli skozi s taksno revijo.

hominis ::

Superca, nedavno tega sem dal skozi celo Ljubljano pa nisem nasel te revije :)
Kolk pa zadeva stane v maxiju ?

LP

Loki ::

kaj tocno pa je tema te revije?

kuglvinkl ::

1100 SIT.

pri nas imamo ljudi, ki bi bli sposobni naredit kaj taksnega,

Se absolutno strinjam. Ti si npr. eden takih. Tvoji članki so mi izredno všečni in poučni. Pa tudi samo na SThu se najde zagoto 15 ljudi, ki bi lahko povsem relevatno pokrivali svoja področja. Da ne omenjam ljudi v IT glede editorialsov.

problem je potem ciljna publika.

Huh, to pa težko rečem. Ampak, masa ljudi, ki bo hotela izvedeti več oz. nenazadnje, bo morala izvedeti več, se bo zagotovo našla. Če ne danes, jutri zagotovo.
Your focus determines your reallity

kuglvinkl ::

Kišta za 300 Eur.

Vsebino je najti tudi na www.heise.de/ct
Your focus determines your reallity

morphling1 ::

C't sem parkrat preletel v ctk-ju, samo ker ne razumer ravno nemško nisem imel velike koristi, sem pa vseeno toliko razbral da sem dobil vtis da je zelo dobra revija.
Čeprav jaz že nekaj časa prisegam samo na internet. Je pa res da se včasih prileže kaj prebrati česar na internetu težje najdeš predvsem napisano strokovno.
Kako je s tem Bugom, sem že ogromno slišal o njem in naj bi bil super nisem ga pa še videl, se to da kje v Lj. kupit.
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

kuglvinkl ::

Sem hotel poleg C'tja in Monitorja (spam) kupiti še Bug, pa me je odvrnila tema: digitalni fotoaparati in DV obdelava, kar me ne zanima, tako da sem nakup opustil. (www.bug.hr)

Meni je odličen, HW testi kolikor toliko objektivni in obširni (kar niti v sanjah niso pri PCChipu), dobri editoriali (John. C. Dvorak), predvsem pa obseg. Glavna tema je razdelana do konca. Tudi ta revija se _lista_. Čaki sam mal... zadnji izvod, ki sem ga kupil ima 230+ strani (vključjoč oglase). Nekajkrat sem kupil tudi PCChip in Vidi. Menim, da je Bug na precej višjem kakovostnem nivoju.

Your focus determines your reallity

kuglvinkl ::

Aha, je kod kdaj kupil Mreže? To je takisto od Buga.
Your focus determines your reallity

morphling1 ::

Še vedno ne vem kje se ga da kupiti :)
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

kuglvinkl ::

hehe, sori :)

Kupoval sem ga običajno v kioskih v Ljubljani, misli da Delo prodaja ali nekaj takega. Drugače ga dobiš prav tam kot C't, ga pa imajo tudi spodaj v kleti v trafiki (pri izhodu iz Maxija v podhod).
Your focus determines your reallity

morphling1 ::

Thanks, bom v petek pogledal če imajo kaj.
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Računalniške Revije

Oddelek: Pomoč in nasveti
131578 (1222) particle
»

Katere računalniške ravije berete? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
588114 (4628) gregyk
»

Nova anketa: še kupujete revije, namenjene vsebinam o informacijski tehnologiji?

Oddelek: Novice / Ankete
324119 (3022) opeter
»

Računališke revije - Izbor

Oddelek: Kaj kupiti
252508 (2022) Suhy

Glupost v Jokerju (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11611757 (7678) kuglvinkl

Več podobnih tem