» »

Kero plato za AthlonaXP ?

Kero plato za AthlonaXP ?

Primoz78 ::

Kupujem novo plato za AthlonaXP, zanimajo me pa vase izkusnje, kero plato naj vzamem....z kakim cipovjem ( nforce2 ali VIAKT400 )....? Prosim za predloge in mnenja...

lp Primoz

p.s. Lahko tudi brez raid-a..
  • spremenil: Primoz78 ()

Zoidberg ::

No cipovje je definitivno nForce2 (bolsi prenosi in dobra zvocna) sedaj je pa odvisno koliko si pripravljen dat za maticno.

Asus A7N8x..............52000sit
Ladteck K7NCR180....32000sit
Abit NF7-S...............37000sit
Epox 8RDA+.............35000sit

Primoz78 ::

Ma to ni panike mislim kes...samo mi je brez veze dajat kes za neke stvari ki ne rabi ( še ) npr. SATA,.... mene zanima kera je najboljsa glede stabilnosti in performance....drugace pa kje si dobil te cene....? mislim kje se da te plate kupit...ker npr. abitke nimajo povsot....


lp Primoz

Zoidberg ::

Potem ti priporocam Epox 8RDA+. Cene sem dobil za Epoxa in Asusa na Mlacomovi domaci strani za Abita in Ladtecka pa na Jaetovi domaci strani.

Zheegec ::

Epox 8Rda+, sploh ni druge izbire, kako lahko sploh na kaj kar ni nForce2 pomisliš? >:D :D
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Primoz78 ::

Jah nevem sej zato sem vprasal za mnenje :)...hvala za odgovore, bom se malo premislil, pri srcu pa mi je bol kaka Abit ali pa Asus iz izkusenj govorim....tko da res nevem se :)...sam skor ste me za Epox pripravli tako sem v dilemi se vecji kot prej :)))

boštjan ::

epox ali abit,to je zdaj pitanje:D

Primoz78 ::

He he tocno tko :)...no dajmo napisat...zakaj Epox...in zakaj Abit ???


lp Primoz

boštjan ::

če se da dobit nforce2 čip na abitki,bi jaz vzel abitko,samo da ni predraga,ker 35k za epoxa se splača dat.

Primoz78 ::

Abitko se da dobit in sicer pri Jae d.o.o. pride 37 k sit...ma pa se SATA krmilnik zraven...tko da nevem kaj naredit...

lp Primoz

boštjan ::

pol jo vzami al pa poglej ta test in še tega.V obeh testih maš abitko in epoxa,razlik pa ni velik,v % največ do 1,5%

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: boštjan ()

Primoz78 ::

Ok....ABIT narocena :)...thx vsem za mnenja in pomoc...

lp Primoz

Primoz78 ::

Pa spet nova dilema :| baje da so tri serije ABIT na nforce2 chipovju....
K7N
K7N-M
K7N-S

zdaj katero majo pri JAE mi ni jasno, sem pisal mail pa bom vidu kako in kaj....

lp Primoz


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero nForce2 plato (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Kaj kupiti
47930347 (16942) Jaffa
»

Katero plato-NUJNO

Oddelek: Kaj kupiti
231310 (977) boštjan
»

Vprašanja glede NF7-S in EP-8rda3+

Oddelek: Kaj kupiti
281562 (1148) GUFY
»

EPoX 8RDA+ ali Abit NF7-S

Oddelek: Kaj kupiti
391242 (919) _Dejan_
»

Nekaj vprašanj za poznavalce

Oddelek: Kaj kupiti
141478 (1258) monster-x

Več podobnih tem