» »

Prijateljstva itd.

Prijateljstva itd.

Temo vidijo: vsi
«
1
2 3 4

Stewie G ::

Pozdrav!
Pred kratkim sem opazil, da so me zapustili skoraj vsi prijatelji, ki sem jih imel. Tisti iz osnovne mi niti odpišejo več ne, nevem s čim sem se jim zameril. Večina. En me je čisto iz ničesa začel smešiti pred drugimi. Čudno. No, pa tudi tile iz srednje so bolj slabi prijatelji. Spet govorim o večini. Imam še 3 iz srednje. 2 od njih ne hodita ven. Eden pa ima druge od prej s katerimi v veliki večini hodi ven. Torej nimam čisto nikogar, da bi se lahko šel ven, zaradi česar nisem šel ven že od septembra. Prava tuga je. No zanima me kje bi še lahko spoznal kakega razgledanega človeka za hece s katerim bi se lahko družil (ne, ne želim tistih cepcev, ki po fb-u objavljajo statuse kako so si bogi, čeprav jim nič ne manjka ali pa tiste, ki ne znajo niti premisliti s svojo glavo in verjamejo vsemu kar vidijo in sploh tiste, ki se ga nasekajo in mislijo, da so neznansko kul, če sliko objavijo na internetu, na primer). No, skratka komaj čakam, da grem naprej na fax, upam, da vsaj tam koga spoznam. Kaj pa vi, kje ste spoznali svoje kolege, prijatelje, partnerje?
LP
Name changed.

theBill ::

Partnerja v nedeljo v K4...

ramiz?! ::

Stewie G iz kje pa si?

p.s. A Stewie G pomeni Steven Gerrard?
Never regret anything, there's always a reason things happen.

VoidRay ::

Cedalje vec tem na tak naslov je na STju..

Stewie G ::

Sem iz okolice MB...
Ne Stewie G pomeni Stewie Griffin, če gledaš Family Guya...

VoidRay je izjavil:

Cedalje vec tem na tak naslov je na STju..

Saj ni čudno, ko pa tehnologija večino tako poneumi, da se nimaš z nikomer več za družit...
Name changed.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Stewie G ()

korenje3 ::

VoidRay je izjavil:

Cedalje vec tem na tak naslov je na STju..


hja računalniški forum. so igrali world of warcraft leta in leta, potem so pa nehal in so zdej v nekem transu. je verjetno spoznal da imajo vsi njegovi prijatli že družine ipd., on pa še vedno brska po internetu.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

kuall ::

družine v srednji šoli? mau se nauči brat karot.

Stewie G ::

Ja naj ti povem, da sem star komaj 18, iger nikoli nisem igral, do kakega 16 leta sploh nisem vedel kaj računalnik sploh je... Sedaj me je malo navdušilo, čeprav nisem nek hud entuziast...
Name changed.

OrkAA ::

Kaj pa kej delaš?

kuall ::

vrži se v delo, postani uspešen in samozavesten, in potem se bodo ljudje lepili nate kot pijavke!

"If you want to live a happy life, tie it to a goal. Not to people or things." (Albert Einstein)
The monotony and solitude of a quiet life stimulates the creative mind. (Albert Einstein)

Stewie G ::

OrkAA ne vem kaj ravno misliš s tem vprašanjem.

kuall hvala sa nasvet, komaj čakam, da se vpišem naprej in začnem nekaj resnega početi.
Name changed.

PacificBlue ::

Saj na faksu bos spoznal nove obraze., nova prijateljstva. Jaz sem se par dni nazaj dobil s tremi kolegi iz faksa, z dvema se nismo videli ze vsaj 3 leta. Pa smo ugotavljali kako se hitro vse spremeni..se posebej potem ko hodis v sluzbo..se poznanstva porazgubijo in dobis prijatelje med sodelavci, med drugimi ljudmi..tudi zaradi spremembe okolja.

@nny ::

Stewie G je izjavil:

Pozdrav!
Pred kratkim sem opazil, da so me zapustili skoraj vsi prijatelji, ki sem jih imel. Tisti iz osnovne mi niti odpišejo več ne, nevem s čim sem se jim zameril. Večina. En me je čisto iz ničesa začel smešiti pred drugimi. Čudno. No, pa tudi tile iz srednje so bolj za en drek. Spet govorim o večini. Imam še 3 iz srednje. 2 od njih ne hodita ven. Eden pa ima druge od prej s katerimi v veliki večini hodi ven. Torej nimam čisto nikogar, da bi se lahko šel ven, zaradi česar nisem šel ven že od septembra. Prava tuga je. No zanima me kje bi še lahko spoznal kakega razgledanega človeka za hece s katerim bi se lahko družil (ne, ne želim tistih cepcev, ki po fb-u objavljajo statuse kako so si bogi, čeprav jim nič ne manjka ali pa tiste, ki ne znajo niti premisliti s svojo glavo in verjamejo vsemu kar vidijo in sploh tiste, ki se ga nasekajo in mislijo, da so neznansko kul, če sliko objavijo na internetu, na primer). No, skratka komaj čakam, da grem naprej na fax, upam, da vsaj tam koga spoznam. Kaj pa vi, kje ste spoznali svoje kolege, prijatelje, partnerje?
LP


This.
Še enkrat preberi.
Vsi razen tebe so čapci??
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

Stewie G ::

Ne, mogoče sem se malenkost čudno izrazil... Vsi so super osebnosti in to... Vendar nimam skoraj nikogar da bi se družil z njim. Tam spodaj pa sem povedal kako zgledajo primitivci, ki so večini vzor..
Name changed.

korenje3 ::

@nny, pa ti? si čapka?
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

einstein :P ::

jaz tudi nimam prijateljev, stewie g, prijatelja? :D
STAY OUT OF MY TERRITORY!

VoidRay ::

Zalostno.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: zuz3k ()

einstein :P ::

@voidray

prijatelja? :)
STAY OUT OF MY TERRITORY!

VoidRay ::

Ok. Sem te dodal na knjigi obrazov

einstein :P ::

ok :D
STAY OUT OF MY TERRITORY!

Arto ::

Če si iz LJ greš lahk z nami na pivo.

einstein :P ::

jaz nisem iz lj žal :8)
STAY OUT OF MY TERRITORY!

Rippy ::

Stewie G pa ti je sploh do spoznavanja novih ljudi ali ti je bolj, kot ne mučna izkušnja? Si mogoče že razmišljal o kakšnih interesnih dejavnostih/športu/prostovoljstu itd, da spoznaš nove ljudi?

dottor ::

Poglej kaj te zanima in pobrskaj na netu če je kakšno društvo ki se ukvarja s to dejavnostjo, pa boš tam spoznal sebi enake in dobil prijatelje. Če ne je pa šola dober uvod v prijateljstva, ki pa se žal dosti krat po končanju neke šole razpade. V MB boš sigurno našu nekaj kar te zanima in tako spoznal nove ljudi.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

theBill ::

Ja jebemo, sem pa mislil, da na vasi se vsi poznate - a ni blo tko včasih?

Eh ne sekiraj se, prijatelje dobiš z leti, to se počasi nabira, en od tu, en od tam.

Drugače pa začni kaj trenirat, npr. borilne veščine (samo ne Tae Kwon Do, tam so res sami čapci, ker visoke brce kul zgledajo), lahko tudi kaj rekreativno, kakšna košarka poleti zunaj na igrišču. Hitro najdeš družbo na ta način, pa športniki po klubih tudi dostikrat skupaj ven hodijo.

Najbolje pri tem, da imaš svoj krog ljudi, s katerimi se zastopiš in te poznajo takega kot si, je to, da se ti jebe kaj si razni tretji osebki mislijo o tebi. Si enostavno ti, ne rabiš se trudit jim ugajat (ker to spužvanje itak ne pelje nikamor).

Arto ::

No skratka, če je kdo iz LJ in se nam želi pridružit na pivu al pa celo za novo leto, je dobrodošel. Sam da vas ne bo preveč :P

dottor ::

Jaz pripeljem avtobus ljudi iz Kopra v LJ za novoleto na pivo, pa ponavadi se ne ustavi pri eni :D /sarkazem off

Boš vidu ko prideš na fax boš si sigurno dobu nove ljudi s katerimi boste lahko šli kdaj vn na pivo ali dve. Jaz sem pridobil na faxu kar precej novih poznanstev, pa gremo kdaj po predavanjih alpa umes kej spit. Čene si najdi neko dejavnost ki te veseli in najdi sebe enake. Najlažje boš našu prijatelstva med sebi enekimi, ki vas veselijo iste stvari. Če ni to šport imaš res cel kup dejavnosti, ki majo društva in tedenska srečanja.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

einstein :P ::

a naredimo en zbor slo-techovcev za novo leto in gremo na pijačo? :D
STAY OUT OF MY TERRITORY!

Arto ::

Ja resno, ene par vas lahk pride k men za novo leto (nas bo okrog 10 trenutno), če nimate kam it. Se lahk javite na PM :).

kuall ::

ja, da me boste pol gledal kot sedmo čudo. :D
meni ni jasno, kaj počenjajo ljudje, ki se dobijo skupaj.
z mamo ali sestro še lahko nakladam o vseh mogočih bedarijah, ki mi pridejo na pamet, z brati in očetom pa sem že nesproščen. da ne govorim o ostalih ljudeh, okoli njih sem naravnost živčen, da mi kar možgani zablokirajo. :D

dottor ::

Mi s kolegi ko se dobimo recimo na drinku pač pade neka splošna debata. Sej se ne rabiš pogovarjat neke resne teme, ponavadi samo od sebe nanese nek pogovo r v katerem smo vsi sproščeni in se pol zaveš da si že celo popoldne tam in spil že par pil in neveš kdaj :D
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

einstein :P ::

jaz sem se pred parimi meseci dobil z bivšimi sošolci na veselici in nisem bil najbolj zgovoren, ko sem pa spil kakšen liter piva pa se je vse obrnilo in že smo pod odrom skakali in peli rožico... (drugače ne pijem, tokrat sem bil prvič pijan) :P
STAY OUT OF MY TERRITORY!

[D]emon ::


... za vse nas, ki smo "dvajsetintoliko"....


Imenujejo jo ''kriza prvega cetrtletja'' . Zacenjas se pocutiti negotovega, sprasujes se, kje bos cez leto ali dve, nakar se ustrasis, ko se zaves, da ne ves niti, kje si sedaj.

Zacnes se zavedati, da je nad tabo milijon stvari, ki jih ne poznas ali ki ti morda niso vsec.

Zacnes se zavedati, da je tvoj krog prijateljev veliko manjsi kot pred nekaj leti...

Opazas, da je vsakic znova tezje videti tvoje prijatelje in koordinirati urnike ... zaradi razlicnih razlogov: sluzba, studij, partnerstvo, itd. in vsakic znova bolj uzivas v tistem malem pivu, ki je izgovor za klepetanje. Multitude niso vec ''tako zabavne'' ... vcasih so ti celo odvec. In pogresas udobje sole, skupin, nenehno druzenje z enakimi ljudmi. Ampak se zacnes zavedati, da medtem, ko so eni bili res pravi prijatelji, drugi kljub vsemu, niso bili tako posebni.

Zaves se, da so nekatere osebe pravi egoisti, da prijatelji, ki si jih imel za zelo dobre, niso ravno najboljse osebe, ki si jih spoznal, in da so nekatere osebe, s katerimi si izgubil stike, sedaj tvoji pravi prijatelji.

Smejis se z vecjo voljo, vendar jokas z vec solzami, z vecjo bolecino. Zlomijo ti srce, ti pa se sprasujes, kako te je lahko oseba, ki si jo imel toliko rad, tako prizadela. Ali pa se zvecer ulezes v posteljo in se vprasas, zakaj ne mores spoznati nekoga dovolj zanimivega, da bi ga lahko spoznal se bolj. In zdi se ti, da so vsi, ki jih poznas, ze leta po parih, nekateri se ze porocajo. Kdo ve, mogoce tudi ti ljubis nekoga tako, da bi se lahko porocil z njim, vendar preprosto nisi siguren, ce se zelis in ce si se pripravljen vezati za celo zivljenje.

Obnavljas enake misli in custva in se znova in znova sprasujes, govoris s prijatelji, o istih temah, ker enostavno ne mores sprejeti odlocitve. Zapleti in zmenki za eno noc se ti zacnejo upirati, napiti se ga in se delati idota se ti zdi resnicno neumno. Iti ven trikrat na teden se kaze kot utesnjujoce in mnozicno porabo tvoje uboge place.

Gledas svoje delo in mogoce nisi niti priblizno tam, kjer si si predstavljal, da bos. Ali pa si isces sluzbo in ves, da bos mogel zaceti na dnu, kar te rahlo strasi.

Iz dneva v dan se poskusas razumeti, kaj bi rad imel in cesa ne. Tvoje mnenje postaja vse mocnejse. Vidis kaj delajo ostali in opazis, da jih ocenjujes in sodis bolj kot ponavadi, saj imas v glavi listo stvari, ki so zate sprejemljive in nesprejemljive.

Na trenutke se pocutis super in nepremagljiv, drugic ... sam, s strahom in zmedo. Naenkrat se poskusas oprijeti preteklosti, vendar se vsakic zaves, da je vedno bolj oddaljena in nimas druge moznosti kot iti naprej.

Skrbi te za prihodnost, najete kredite ... in za tvoje zivljenje. In medtem, ko je graditi kariero najboljsa stvar, zelis sedaj le drzati korak z njo.

Mogoce se ne zavedas, da se vsi tisti, ki beremo tale mail, z njim identificiramo. Vsi imamo ''dvajsetintoliko let'' in bi se vcasih radi vrnili na 17-18.

Zdi se, da smo na nestabilnem mestu, na tranziciji, z zmedo v glavi... vendar VSI pravijo, da je to najlepse obdobje nasega zivljenja, ki ga ne smemo izpustiti zaradi svojih strahov ....

Pravijo, da je to obdobje cement za naso prihodnost. Se ti zdi, da smo bili vceraj stari 18? ... Se pravi, da bomo jutri stari 30! Tako hitro????


Find yourself in this ? ;) Welcome to the world.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

dottor ::

Najlepše obdobje življenja je verjetno srednja šola in mogoče pol fax. Nimaš nekih hudih skrbi razen s šolo, žurke vsak vikend, vedno v dobri družbi, vsak dan zveš kej novega in nardiš kakšno neumnost ki te ne boli, za večino tvojih potreb poskrbijo starši ali država s štipendijo. Šele pol ko prideš iz cikla šolanja oz. na koncu le tega vidiš temno plat življenja. Najdet službo, najdet dom, stroški, pomankanje časa, stres, ... Sam se bližam temu ciklu saj sem zadnji letnik faksa. Za zdej mi je blo najlepše v srednji šoli in večina ljudi se bo strinjalo s tem.

Kar se tiče novih prijateljev čim več hodi vn med ljudi.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Map ::

Pet let nazaj smo se vsi igrali zunaj cele dneve, od zore do mraka. Kaj pa danes? Nič več. Včasih smo se vsaj po MSNju ali FB menli, danes še to ne več. Včasih smo se menli vsaj takrat, ko smo igrali CS 1.6 po netu. Če nisi bil v realnem kontaktu, si se družu vsaj prek neta, bodisi prek MSNja ali FBja, ali pa ko smo igrali igre. Sprašujem se samo, kaj bo čez 5, 10 let ali pa kaj bo z našimi otroci, če bo šlo tako naprej.

dottor ::

Ja jaz se tudi spolnem časov ko smo cele dneve preživeli zunaj na ulici s sosedi, pa so nas starši iskali. Poleti pa smo itak hodli samo spat domou. Zdajšnja generacija preživlja cele dneve za kompom (jaz nisem nič boljši), in ima stike s prijatelji samo preko socialnih omrežij. Meni je še vedno dosti boljše uzet telefon u roke in poslat kolegom če gremo na drink. Čez 5-10 let bojo ljudje 24/7 za računalnikom in se bo človeški stik izniču, saj nebo več "potrebe po njem", ker boš vse preko računalnika lahko delal. Jaz sem reku da se registriram ponovno na FB ko bojo pivo gor točli.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

kuall ::

človek ima v srednješolskem obdobju res taka intenzivna čustva. noro dobro. že samo ko si pogledal v nebo in videl zvezde si včasih izkusil taka čustva o katerih lahko pri tridesetih samo sanjaš. :( pa to ni zaradi ljudi ali okolja ampak predvsem zaradi sprememb, ki se dogajajo v možganih tisti čas. kot bi bil ves čas malo zadet. ker jaz sem bil samotar pa imam kljub temu lepe spomine na ta čas. no par let po šolanju je bilo meni tudi dobro, občutek svobode mi je neverjetno prijal. po 25 letu pa se začenjo bolj sivi dnevi.
v predšolskem obdobju sem bil glavni na vasi v raznih igricah in vragolijah, 3 vaške pičke so bile zaljubljene v mene. :) od tistih igric mi je ostalo to, da sem bil najboljši šprinter v razredu in še zdaj pri 30ih rad tečem šprint. ko sem vstopil v šolo pa se je začelo moje oddaljevanje od ljudi.

OrkAA ::

Ah dej no. Tut pri tridesetih maš še vedno komot taka čustva, samo ne smeš se pustit spremenit v zombija.

Stewie, s tem sem mislu če imaš življenje, al samo sediš in čakaš, da ti nekdo pride v naročje?

dottor ::

Samo od sebe se nebo zgodilo nič (vsaj ponavadi je tako). Če sam nič ne storiš si si po eni strani malo sam kriv. Nebo ti zdje na vratih pozvonu nekdo in rekel da bi bil tvoj prijatelj in bi se rad družu s tabo. Pejdi vn med sebi enake pa boš sigurno našel koga. Pa ne ocenjevat ljudi prehitro, pa ne kritizirat vsako njihovo napako. Smo ljudje, smo različni in vsak dela napake. Je pa od posameznika odvisno al jih bo kritiziral, odobraval ali pomagal. Po tvojem prvem postu, kjer iščeš nekoga ki ni cele dneve na FBju in lepi neumnosti po fasadi pa nekoga ki ni ovca boš našel, je pa od tebe odvisno in tvojega pristopa.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Kamran ::

Oj,

theBill je izjavil:

... lahko tudi kaj rekreativno, kakšna košarka poleti zunaj na igrišču. Hitro najdeš družbo na ta način, pa športniki po klubih tudi dostikrat skupaj ven hodijo.

Ja no, sam ga rad bicikliram, ko je vreme. To pa lažji sprehodi. Na kolesu je čedalje več žic oz. elektronike. :))

kuall je izjavil:

ja, da me boste pol gledal kot sedmo čudo. :D
meni ni jasno, kaj počenjajo ljudje, ki se dobijo skupaj.

Poleti/Spomladi greš na Prešernov trg in narediš "reverse wardriving" - pa gledaš kdo se ti priklaplja na AP. To in ali "Rickrolling". :D

theBill ::

kuall je izjavil:

ja, da me boste pol gledal kot sedmo čudo. :D
meni ni jasno, kaj počenjajo ljudje, ki se dobijo skupaj.
z mamo ali sestro še lahko nakladam o vseh mogočih bedarijah, ki mi pridejo na pamet, z brati in očetom pa sem že nesproščen. da ne govorim o ostalih ljudeh, okoli njih sem naravnost živčen, da mi kar možgani zablokirajo. :D


Res se mi včasih tale forum zdi kot ta zadnje odložišče geek-ov... :|

Malo delaj na svoji socializaciji, ker brez tega si danes mrzel, in to na večih področjih. V šoli še nekako gre, ker imaš okoli sebe sošolce, kateri ste skupaj dani "po sili razmer", kasneje v življenju pa je tega vedno manj. Povsod v življenju boš imel opravka z ljudmi, in prej kot si boš pridobil to veščino, bolje bo zate. Noben se ni rodil samozavesten, dober govorec, odličen v javnem nastopanju, itd. To so vse veščine, katere si moraš pridobiti, nekateri imajo sicer boljše predispozicije za to (so ekstrovertirani), nekateri imamo pač slabši štartni položaj (introvertirani) in je potrebno več vloženega truda na tem področju. Priporočam knjigo od Dale Carnegie "Kako si pridobiti prijatelje", pokriva pa ta avtor tudi druge teme npr. Kako se naučiti javnega nastopanja (oziroma premagovanje živčnosti in možganske blokade v tvojem primeru)

Večno se pa ja ne boš z mamo pa sestro družil, ali pač? Poznam tudi take vrstnike še iz vrtca, ko se še pri 30-ih "držijo mamine kikle", povsod okoli hodijo s starši... nekaj je tu narobe, se ti ne zdi?

Če si cele dneve pred računalnikom in se ti nič drugega ne dogaja, potem verjamem, da res težko najdeš temo o kateri bi se pogovarjal v družbi. Na več področjih, kot se udejstvuješ oziroma te interesirajo, več tem imaš za pogovor.

Kaj se ljudje pogovarjajo? Zdaj, ko smo že vsi po službah in se ne vidimo več vsak dan oz. nekajkrat tedensko je ponavadi pozdrav "kako si" dosti dobra iztočnica, pač kaj se nekomu dogaja v življenju, lahko neke splošne aktualne teme, pa kakšna težka politična debata, če sta s kolegom glede tega na nasprotnih bregovih. Itak pa enkrat, ko si na določeni stopnji prijateljstva, vse skupaj preide tudi v zajebancijo.

@Kamran: usmeri se tudi malo v skupinske športe, tam boš dosti prej našel prijatelje, kot v individualnih športih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: theBill ()

menjalnik ::

Tudi sam imam problem s prijatelji, z sošolci iz osnovne se na ulici ne pozdravimo več, zadnjič ko je bila obletnica valete(po 4 letih) so trije prišli:Dz eno sošolko se pa vidiva, ker praktično delava skupaj v fermi, in rečeva samo "Živjo". Trenutno sem 4 letnik v srednji šoli in se družim samo z enim sošolcem, ki bi lahko rekel da je moj best friend.

Ker se bliža novo leto in sem vsa nova leta pričakal doma sem letos rekel, da grem v Lj, da mogoče spoznam kake nove ljudi ali pa sorodno dušo:))

L.p

Rias Gremory ::

Če si bolj računalniške sorte naj ti za začetek pokažem ta graf:
 Fact.

Fact.



Delaj kar te veseli in ne se pretvarjat. Če bi pa rad prijatelje pa pojdi malo ven in potem povabi koga na sok/kavo/čaj.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

Mipe ::

Prijatelji? To, kar ste navedli, niso prijatelji, ampak kolegi, sošolci, znanci itd.

Prijatelji so tisti, ki so redno v stiku in jim ni vseeno za drug drugega. Kdo pa še ima čas za vse to?

P.S.: Facebook prijatelji niso pravi prijatelji.

kr1ženska ::

Arto je izjavil:

No skratka, če je kdo iz LJ in se nam želi pridružit na pivu al pa celo za novo leto, je dobrodošel. Sam da vas ne bo preveč :P

Kulk je to zate preveč :D
Do not take life too seriously. You will never get out of it alive.
Elbert Hubbard

piromanček ::

evo pa mate še žensko :))
sam me zanima, kak teče debata med vami hišo zaprtneži ko se date na kup :D

Mipe ::

Mi je pač zmanjkalo potrpljenja za hinavce.

theBill ::

piromanček je izjavil:

sam me zanima, kak teče debata med vami hišo zaprtneži ko se date na kup :D


To tudi mene zanima :))

Havq ::

Kaj pa če bi rad spoznal nove prijatelje,ampak ne hodiš ven.

Malo se tudi bojim,če bi šel ven in tko po nesreči se napil,bi smešn vn izpadu,da pa
bi pil brezalkoholne pijače,pa tudi izpadeš p+++a.

star sem 17 let.

kakšna pomoč?

lp
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

Rias Gremory ::

@piromanček
Preko IRC-a.
A je še kakšen drug način?
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.
«
1
2 3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Bivši sodelavci(ke)

Oddelek: Loža
495824 (3053) zee
»

Spoznavanje novih ljudi (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11224575 (17688) vostok_1
»

Zaupanje med prijatelji (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
557222 (5771) Berserker

Kako postati punci, ženski všeč? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
34684094 (76161) bluefish

Več podobnih tem