» »

Minecraft

Minecraft

dynr la ::

Torej jst sem zdej v Minecraftu. Sem čisti začetnik zato ne vem niti kaj moram narediti. Torej če mi lahko kdo opiše kako naj se lotim igranja, kaj naj delam in kakšen je cilj..

Hvala

dottor ::

Minecraft je enostavna igra podiranjein zlaganje kock v strukture. Imaš 2 vrsti igranja: preživetje in ustvarjanje. Pri preživetju se gre zato da preživiš kar se da več časa brez da umreš (spawnajo se zombiji, skelektoni, spiderji, kriperji, ... ki te skušajo ubit ampak samo ponoči in v temnih predelih). Lahko igraš z nešteto življenj, kjer ko umreš izgubiš vse kar si mel pri sebi ampak lahko greš nazaj kjer si umru in pobereš kar si zgubil (če je to mogoče) in pa igranje z enim življenjem kjer ko umreš je konec. Iz elementarnih elementov lahko kraftaš različne ostale stvari (googlaj minecraft crafting in boš dobu "recepte"). Pri ustvarjanju pa imaš na voljo vse "surovine" in nemejeno le-teh s katerimi lahko ustvarjaš kar želiš (omejitev je le domišljija in kockastost). Preživetveni način je za se naučit igrat najboljši, ustvarjalni pa je bolj za provat kaj lahko vse nardiš. Najboljše da na jutubu pogledaš malo kako se igra (imaš ogromno posnetkov kako preživet prvo noč).

dynr la ::

hvala ti. se pravi pri ustvarjalnem načinu se gre predvsem za mojo kreativnost, se pravi moje ideje kaj vse lahko zgradim....

dottor ::

Tako je. Brez omejitev razen v globino si omejen na 4 kocke (širina, dolžina in višina so neomejeno). Imaš vse elemente ki obstajajo v minecraftu v neomejenih količinah tako da tu je omejitev samo domišljija in iznajdljivost.

dynr la ::

super se bom lotil zadeve pa sporočim če me bo še kaj zanimalo al pa če naletim na kkšno vprašanje..

dottor ::

Nekaj osnovnih craft "receptov":
http://www.minecraftwiki.net/wiki/Craft...

Če se pojavi vprašanje glede craftanja praši ali pa poišči malo po tej strani ki sem ti jo dal.

Fadil ::

Moj 12-letni sin zelo rad igra Minecraft in ker bi rad igral Multiplayer, me zanima kako zadeva poteka? Verjetno je potrebno igro kupiti, baje naj bi bila cca. 20€? Sin naj bi imel že account na Minecraft-u in zanima me, kako bi lahko igral z drugimi ljudmi preko Multiplayer-ja? Kakšen je postopek? Prosim za info.


Lep pozdrav

Mipe ::

Mora vedet IP strežnika, kjer igrajo drugi ljudje, pa tudi enako verzijo in mode mora imeti kot drugi na tem strežniku.

Unknown_001 ::

Minecraft Wiki

Tukaj imaš vse.

Lp!

Fadil ::

Enako verzijo Minecrafta?

Mipe ::

Ta del je obvezen. Praviloma je to zadnja verzija, ki se samodejno posodobi. So pa tudi taki "legacy" strežniki, ki uporabljajo starejšo verzijo Minecrafta. Bo že kaj pisalo na strežniku.

Fadil ::

Torej če grem na njihovo spletno stran, kupim igro in s tem dobim tudi dostop do Multiplayer-j? Ker bi sin igral Minecraft na dveh različnih računalnikih, je to kakšen problem, ali velja tale nakup samo za moj računalnik?

wnbpotato ::

Na svoj Minecraft account lahko dostopa preko vseh računalnikov brez problemov.

Fadil ::

Hvala za info!

Fadil ::

Igra kupljena! Ko se hočem povezati na različne serverje, recimo SLO server, mi napiše Conection Lost in End of Stream! Kaj to pomeni? Poizkusil na 3 različne serverje in povsod isto. Prosim za pomoč!

Fadil ::

Smo pogruntali in dela BP, samo imamo težavo s povezovanjem na SLO server. Napiše da se je potrebno logirati, čeprav mislim, da smo že logirani???

Mipe ::

S temle si lahko pomagaš: http://www.slo-minecraft.com/faq/

Sam namreč ne igram Minecrafta dosti, vsak pol leta že ne.

[D]emon ::

Sem admin na slo-minecraft.com (Demon256)

Kaj tocno je sporocilo o napaki, ki ga dobite?
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Fadil ::

Napiše da se je potrebno logirati in da naj napišem katerikoli password.

Konkretno napiše tole: You are not registered on this server. You must be logged in to do that.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Fadil ()

Assass1n ::

Prvo /register "tvojegeslo" , potem pa /login "tvojegeslo"
še ko je na tv-ju moder ekran me `pr src stisne

Fadil ::

Na vseh ostalih serverjih dela BP

Fadil ::

pa še neki ke je najbol dobit mod rpg craft in not enough ites

dottor ::

No not enough item ampak Too Many Itmes

[D]emon ::

Hm, na kater server tocno se povezujete?

Za mode in ostalo pa priporocam, da si pogledate www.minecraftforums.net

Pa previdno pri izbiri modov, niso vsi kompatibilni z multiplayerjem, in niso vsi dovoljeni na multiplayerju (odvisno od pravil streznika)
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

blacktoilet ::

Kaksne sposobnosti bom imel ko kupim original

treshold2 ::

blacktoilet je izjavil:

Kaksne sposobnosti bom imel ko kupim original


Možnost igranja na premium serverima,lahko spreminjanje player skin in tudi podpora avtoru ;)

Off: Da li še kdo ima težavo z Armor Stand enostavno izgine in tudi za Paintings, isti problem.
N2820 2.13 Ghz,4GB DDR3,500GB,Windows 10 Pro x64,Intel HD Graphics Mobile

boogie_xlr ::

Too many entities, pa ne zrendera vseh oz. starih. E -> Number of rendered entities over total entities (F3)

blacktoilet ::

Hvala. A ja in se to ali se splaca ga kupit. Igram ga kar pogosto.

boogie_xlr ::

Če boš igral multiplayer, potem da. Je pa veliko fun/minigame serverjev, ki zahtevajo original.

blacktoilet ::

In se to. Jst ga kupim, ustimam server, dam pod nastavitve olnine mod true bom lahko jaz ker sem ga kupil igral in drugi ki ga pa niso ga bodo igral tudi. Imam namen ga ustimat za prijatelje

boogie_xlr ::

Tisti ki niso kupli ne bodo mogli igrati na tvojem online=true serverju. Pa tudi sicer vanilla dedicated server ne deluje, če ni online=true.

Ziga Dolhar ::

Brisano: No warez.
https://dolhar.si/

blacktoilet ::

Ali ve kdo kako nastimati denar na serverju in kako nastimati da bo vsake nekaj casa odstranjevalo kocke (entitise)

kako nastaviti register na tvoj minecraft erver

Zgodovina sprememb…

BivšiUser2 ::

Brantrancu hočem usposobit Minecraft na računalnik, vendar tudi, ko nastavitve zmanjšam na minimalne mi špil crasha zaradi "Java™ Platform SE binary has stopped working" errorja. Proc je Pentium N3540, z 4GB. Špil deluje 100%, ker sem ga sprobal identičnem računalniku s to razliko, da je na prvem Windows 8.1, na drugem Windows 10 (kar je po mojem irrelevantno) na obeh je tudi enaka verzija Jave (Java 8 u 141). Launcher je verzije 1.12. Log-e starejšega launcherja priložim ASAP.
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

BivšiUser2 ::

SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

Excavator ::

BivšiUser2 je izjavil:

Log


Imaš ziher pravo javo? Pazi na 32-bit/64-bit in manually instaliraj najnovejšo verzijo.
https://www.java.com/en/download/manual...

BivšiUser2 ::

Bom poročal ko bom imel spet comp pri sebi. Verziji Jave sta sicer isti (141), settingsi na low. Špil deluje flawless na dosti močnejšem compu, na katerem je Java 121.
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

Nevemx ::

Star sem 14 let. Imam svoj minecraft server, ki ga še delam. Rabim nekoga, ki bi bil Co-Owner in bi mi pomagal pri ustvarjanju serverja v zahvalo dobi Owner rank. Če se hočeš pridružiti me dodaj na Skypu: matija12314.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: [D]emon ()

Riff ::

bom kar tle napsial a ma še kdo probleme pri migracija računa ? Minecraft Java edition, imel sm že navadn minecraft na hotmailu , zdj sm hotu dat pa še java edition pa nikakor ne gre , tud če dam drug mail me ne pusti migrirat računa :) :D ?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Minecraft (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
35868431 (56) Twixz
»

Space Engineers

Oddelek: Igre
486291 (2577) abazuu
»

Minecraft: Story Mode

Oddelek: Igre
132036 (1354) ahac
»

Microsoft se zanima za proizvajalca Minecrafta

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
339447 (6152) 111111111111
»

Minecraft izide 11. novembra (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
6418371 (15656) revvs

Več podobnih tem