» »

Minecraft

Minecraft

LJ4L ::

Fino, da še nekdo hoče poganjat kvaliteten SLO server.

ps A ni tko, da je MineCraft trademark in se ga ne bi smelo kopirat (minecraft.si)? Ne pravm da mam prov, samo zanima me.
LP from LJ

Take4spam ::

Verjetno ni, ker če pogledaš so skoraj vse te domene zasedene:
minecraft.si
je zasedena
minecraft.eu
je zasedena
minecraft.com
je zasedena
minecraft.net (uradna stran mc.)
je zasedena
minecraft.org
je zasedena
minecraft.email
je zasedena
minecraft.solutions
je zasedena
minecraft.support
je zasedena
minecraft.training
je zasedena
minecraft.builders
je zasedena
minecraft.tv
je zasedena
minecraft.co.uk
je zasedena
minecraft.org.uk
je zasedena
minecraft.es
je zasedena
minecraft.ru
je zasedena
minecraft.co
je zasedena

LJ4L ::

Vem. Sej je velik strani tud v stilu free.minecraft.com pa se mi zdi da to ni legit >:D
LP from LJ

Take4spam ::

Mogoče, če gre stvar samo v tvoj zaslužek, če pa uni mislijo narediti slo. mc. wiki, prirejati mc. turnirje, in pisati novice o mc. pa jim bo verjetno dovoljeno :)

LJ4L ::

Mogoče. Ajde, grem kontaktirat Mojang :)) hec, hec
LP from LJ

[D]emon ::

Take4spam je izjavil:

IP: build.minecraft.si


Have fun when you receive your C&D. ;)


Salo na stran, veliko uspeha vam zelim s projektom. :)
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Lolcek23 ::

Fajn, upam da uspe, pa da se res naredi en kvaliteten mc. server.

Veliko sreče vsem, naj dobi možnost graditelja najboljši :)

Twixz ::

V čem je fora da prideš na server ki je že poln raznih p...ij?

[D]emon ::

Twixz, ocitno ti je pojem skupnosti tuj :)
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Truga ::

Javte se, ko boste mel resn FTB server. :P

Take4spam ::

Truga je izjavil:

Javte se, ko boste mel resn FTB server. :P


slo. FTB serverja se ne splača odpirat XD

V čem je fora da prideš na server ki je že poln raznih p...ij?


Verjetno si ostal v svetu poimenovan world, to imajo eno težavo, ker verjetno niso toliko časa vložili v server samo za gradnjo, v takem primeru morate samo napisati /spawn nato pa /plotme auto in začnete gradit

Lolcek23 ::

Gledan po tem serverju kaj drugi gradijo pa si mislim WTF a se toti norca delajo ali uni mislijo, da z hišo, ki še jo na survival zgradiš boljše zmagali?

dajte malo razširit novico za ta server (build.minecraft.si), da bodo eni resni prišli gor pa se nato z njimi naredi en resen server -,-

Twixz ::

Ni mi tuj, samo če kaj narobe rečeš je folk užaljen, zgrajeno je že itak vse, omejen si tako da itak ne moreš sam nič naredit.. Brezveze?

Truga ::

Take4spam je izjavil:

Truga je izjavil:

Javte se, ko boste mel resn FTB server. :P


slo. FTB serverja se ne splača odpirat XD


Zakaj pa ne? Jaz vam pridem prec en reaktor zgradit.

iDare ::

ip: play.rhaegals-nest.com

Androz ::

Gigaspark Minecraft Server: 195.246.8.181

dottor ::

Zanimalo bi me kje dobit najcenejši minecraft key?
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Truga ::

Ce noces da te scamajo minecraft.net

Limona ::

lep pozdrav,

mene pa zanima če se mi splača kupiti originalni minecraft, ali je kaj bol zabavno igrati multiplayer, ker singleplayer mi ne potegne nekako.

Twixz ::

Če maš kolege s katerimi bi igrala potem je to super varjanta za prosti čas s prijatelji.

Mi smo tega preigrali še pa še, presmejali pa še trikrat bolj. Zdaj še account imam, ampak ga res bore malo uporabljam, smo odrasli pa že počasi končujemo šolanje, nimamo časa več za take piz#$rije.. :)

Pomoje se splača.

Limona ::

ja sej to nimam kolegov :(

qwertyy ::

Kupi ga, nebo ti žal. Imaš mnogo serverjev, med njimi tudi slovenski, kjer igra ogromno ljudi. Boš hitro spoznal koga :)

[D]emon ::

Slovenski serverji so, odkar smo nasega ugasnili julija lani, vecinoma postavljeni s strani 12-letnih frocov, ki nimajo pojma. Ampak vsekakor je multiplayer dosti bolj zabaven, sploh ce je server tak, da je kul folk gor. Ampak zdajsnji slovenski to pac niso. :)
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Klemenn ::

ok, če se komu da naj podpre malo moje lenobe :

kako najlažje igrati tale mod?
how to train your dragon mod

kriko07 ::

Ali bi se splačalo kupiti Minecraft za PS4? Igra kdo online?

sosed ::

Če kdo še igra minecraft multiplayer se lahko joina na moj creative server:
192.99.17.224:25723

kitl76 ::

Se opravičujem samo me zanima kaj je smisel te igre, ker jaz ga ne razumem. Le bi bil nekdio tako dober, da bi mi na hitro opisal. Ker vidim, da je igra zelo popularna.

Jerry000 ::

Gradiš kar češ, delaš kar češ, svoboda in domišlija sta tvoji edini "omejitvi".

[D]emon ::

Pri Minecraftu sta dve opciji:

1) Pades totalno not. (Sam igram ze od 1.1.2_02 Alpha (2010))
2) Enkrat sprobas, ti ni vsec, pozabis da obstaja


:))
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Jerry000 ::

3) na čase ti zapaše igrat, malo igraš survival potem pa se naveličaš

:)

nokkj ::

1. Preživeti. Neznano kako se znajdeš na nekem planetu brez vsega in moraš raziskati okolico, preživeti, najti prijatelje in premagati sovražnike. End Game bi bil nabrati in narediti vire, da lahko premagaš najhujše sovražnike (zmaj pa še eden), pa zato poiskati ustrezne temnice in spoznati ustrezne sisteme v igri (trading, itd...)

2. Lov na dosežke. Ko si naredil gornje, lahko še malo potuješ po svetu,... za ene par končnih dosežkov.

3. Kreativnost. Gradnja stvari, sam ali pa multiplayer, statične ali avtomatizirane preko redstone elektrike.

Zgradbe, mesta, kar koli ti paše. Narediti rekreacije fantazijskih pokrajih, LotR so delali eni, ali pa GoT. Ali pa tisoče drugih projektov, TNT top, CPU, karkoli ti da domišljija. Lego, Lego Tecnic ali pa - ne vem, če obstaja - "Lego Electro" z neomejenim številom gradnikov in neomejeno velikostjo sveta.

(nekateri se lotijo tudi 3 v survival mode, tako da ni preveč lahko).

Jerry000 ::

nokkj je izjavil:

1. Preživeti. Neznano kako se znajdeš na nekem planetu brez vsega in moraš raziskati okolico, preživeti, najti prijatelje in premagati sovražnike. End Game bi bil nabrati in narediti vire, da lahko premagaš najhujše sovražnike (zmaj pa še eden), pa zato poiskati ustrezne temnice in spoznati ustrezne sisteme v igri (trading, itd...)

2. Lov na dosežke. Ko si naredil gornje, lahko še malo potuješ po svetu,... za ene par končnih dosežkov.

3. Kreativnost. Gradnja stvari, sam ali pa multiplayer, statične ali avtomatizirane preko redstone elektrike.

Zgradbe, mesta, kar koli ti paše. Narediti rekreacije fantazijskih pokrajih, LotR so delali eni, ali pa GoT. Ali pa tisoče drugih projektov, TNT top, CPU, karkoli ti da domišljija. Lego, Lego Tecnic ali pa - ne vem, če obstaja - "Lego Electro" z neomejenim številom gradnikov in neomejeno velikostjo sveta.

(nekateri se lotijo tudi 3 v survival mode, tako da ni preveč lahko).

Kako pa zmaja najdeš? Nisem vedu da obstaja

[D]emon ::

Z eyes of ender moras poiskati stronghold, kjer imas portal v The End. :)
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

nokkj ::

To je v bistvu spojler, poleg osnovne dimenzije imaš še dve (The End, pa še ena). En portal narediš sam, drugega pa moraš najti. Tam so močnejši mobi, šefa pa imata 150 src / 300 hp, delata pa 4 srca / 8 hp škode (od tvojih 10 src), pa še razne neprijetne stvari, debuffi, eksplozije...

Jerry000 ::

huh potem so pa kar spremenili minecraft. Vprašanje...a je vse to tudi na pocket editionu?

Twixz ::

Zmaj je že od nekdaj :)

Sm zadnjič obrnil, precej easy je če nekaj časa igraš, zdaj se bom lotil še hardcore varjante :)

[D]emon ::

Pocket edition ni omembe vreden, ker zaostaja.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Jerry000 ::

Zaostaja...ampak dohiteva ali se je ustavil? A majo dinamični svet? Nazadne ko sem igral je bil svet omejen, nisi mogel v nedogled hoditi in raziskovati

blacktoilet ::

Kako se nastima na serverju denar in kako teleportacija
Hvala za odgovor.

[D]emon ::

Fucking google it. Imas server mode za vse to. Ne se obnasat ko neumen froc.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Truga ::

wow, rude

blacktoilet: poglej bukkit

blacktoilet ::

truga kaj je to bukkit?

Jerry000 ::

Ustal je z levo nogo zjutraj pa je mal tečn :)

Truga ::

blacktoilet je izjavil:

truga kaj je to bukkit?

http://wiki.bukkit.org/Setting_up_a_ser...

blacktoilet ::

Kako vsatviti kocko v minecraft
Hvala.

[D]emon ::

Najprej se nauci napisati vprasanje tako, da bo imelo glavo in rep, ter da bo folku jasno, kaj sploh hoces.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Jerry000 ::

Bom pa jaz vprašal. Slišal sem nekaj časa nazaj da se lahko dobi novi Minecraft za Windows 10 če imaš te windowse. Ne vem, ali je to Windows10 edition ali kaj drugega, mogoče veste kaj o tem?

[D]emon ::

Windows 10 edicija je Pocket Editon prilagojen za delovanje na Windows 10 platformi, ne glede na to, ali je Windows instaliran na racunalniku, telefonu, tablici...
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Jerry000 ::

Ah, torej je še vseeno bolje potem original Minecraft kot ta Win10 edition :)

stegl ::

ce bi kdo igral minecraft hard survival mp naj me kontaktira za ip.. trenutno je se verzija 1.8.9 (kmalu update)
server je trenutno samo survivel ker sem ga ravno zagnal in je vse se v cakanju (podpora 1.9 plugini) potem pa se bodo dodali razni plugini po zelji igralcev.. (igre itd..)

lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kaj trenutno igrate? (strani: 1 2 3 458 59 60 61 )

Oddelek: Igre
3038481349 (227) TucoX
»

Minecraft

Oddelek: Pomoč in nasveti
384337 (436) Riff
»

Raspberry PI - nakup

Oddelek: Strojna oprema
182872 (2569) LJ4L
»

Minecraft izide 11. novembra (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
6418374 (15659) revvs

Več podobnih tem